18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Akcja ma miejsce w Gorzowie, dokładniej na bulwarze. Miasto nieciekawe, nie polecam. Ale artykuł jak i film warto zobaczyć. Czy dziewucha miała rację, czy tez nie pozostawiam wam do rozstrzygnięcia. Niestety z Gówno Prawdy, ale co zrobić: artykuł.
Tutaj fragment:
Cytat:

- Odpowiedział mi, że mam poczucie humoru. Dziwny z niego człowiek - mówiła Maria Sokołowska z II LO w Gorzowie. Premier Donald Tusk był już spóźniony, nie rozmawiał z młodzieżą. Spotkał się za to z grupą gorzowskich samorządowców, przedsiębiorców czy animatorów kultury. Z restauracji Santa Fee wyszedł po 35 minutach, bocznym wyjściem w asyście borowców.

Zgłoś
Avatar
a................m 2014-05-22, 19:24
jak dla mnie chujowe a dziewczyna jest zwykla debilka. zadajac pytanie"dlaczego udaje pan patriote a jest pan zdrajca polski?" na co ona kurwa liczyla. ej no sory masz racje, juz spierdalam. ma jakis swoj poglad ale chujowe rozegranie. tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
bumcykcykcyk 2014-05-22, 19:26 1
Jak komorowski (specjalnie z małej) był w szkole mojego brata, to tylko wybrani uczniowie (zapewne sympatycy po) mieli prawo głosu, a pytania które zadawali były przygotowane przez nauczycieli. Zabranie głosu przez ucznia wiązało się jak to powiedział dyrektor "poważnymi konsekwencjami".
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-05-22, 19:30
@up co to za szkoła? podstawówka?
Zgłoś
Avatar
bumcykcykcyk 2014-05-22, 19:47
@up renomowane liceum
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-05-22, 20:35 1
bumcykcykcyk napisał/a:

Jak komorowski (specjalnie z małej) .


uu Panowie, mamy tu prawdziwego buntownika, jebac rzad 100%
Zgłoś
Avatar
sauerps 2014-05-23, 21:17 174
Licealistka z Gorzowa zadała tuskowi proste pytanie



Mogło być
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2014-05-23, 21:21 2
zdrajcą polski to ja bym go nie nazwał, on jest po prostu jełopem
Zgłoś
Avatar
W................n 2014-05-23, 21:22 83
Czym niby znokautowała? Zadała absurdalne pytanie na które trudno poważnie odpowiedzieć obojętnie czy się tym zdrajcą jest, czy nie.

Tusk gdyby chciał to by tą dziewczynę erystycznie rozjechał.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2014-05-23, 21:25 14
Bardzo dobrze wychowane dziecko
Zgłoś
Avatar
mjmfuknf 2014-05-23, 21:26 20
@upup Lemming detected
Zgłoś
Avatar
_................_ 2014-05-23, 21:30 8
Nie lubie rudego chuja, ale czym ta laska go znokautowała? Ona nawet sama nie potrafi dobrze się wysłowić. macie dużo dłuższy materiał z tą samą panienką. Tak tak, wiem że to chujowe gównowyborcze.Tutaj macie dłuższy wywiad z nią (tak, wiem że chujowe gw).

Swoją drogą, to przeraża mnie to, jak ci debile od smoleńska zindoktrynowali tą dziewczynkę. pis, po, jedni warci drugich.
Zgłoś
Avatar
Szron 2014-05-23, 21:32 12
Wiwern napisał/a:

Czym niby znokautowała? Zadała absurdalne pytanie na które trudno poważnie odpowiedzieć obojętnie czy się tym zdrajcą jest, czy nie.

Tusk gdyby chciał to by tą dziewczynę erystycznie rozjechał.



@Wiwern - oczywiście że tak.
Nie fizycznie a psychicznie ryży sprzedawczyk dostał pstryczka w kinola.
I to od "gimbusiary" ... .

Cytat:

ERYSTYKA
Od nazwy greckiej bogini niezgody, kłótni i waśni pochodzi słowo erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów słownych do korzystnego rozwiązania bez względu na prawdę.



Czyli zrobił by to w czym ryży pinokio jest najlepszy.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-05-23, 21:32 1
fajna dupa, ciekawe ile jej zostało
Zgłoś
Avatar
xts 2014-05-23, 21:35 1
chuj jej w dupe, ona to pisowczyk, a te kurwy z Po są na równi.
Zgłoś