18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Liczba Fibonacciego
blachahaha • 2014-01-05, 19:41
Dowód że matematyka wpierdziela się wszędzie mimo że dużo ludzi jej nienawidzi (mowa o polonistach, ale kto tam by się przejmował przyszłymi i obecnymi bezrobotnymi )

JBC nie mój film:



Dodatkowo filmik ładnie wykonany:



Uwaga ateiści i wierzący, nie kłóćcie się w komentarzach bo ci drudzy i tak racji nie mają.
Jak było to wiecie co z tym zrobić
Zgłoś
Avatar
YaNecki 2014-01-05, 20:19 5
Polonisci? A kto cie tumanie uczyl w szkole polskiego?
Lepiej wpierdziel wszystkich do jednego wora i mow o HUMANISTACH... bo chyba o to ci chodzilo...
Zgłoś
Avatar
GKC 2014-01-05, 20:22
Sam sobie go ciąg...
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-01-05, 20:45 4
YaNecki napisał/a:

Polonisci? A kto cie tumanie uczyl w szkole polskiego?
Lepiej wpierdziel wszystkich do jednego wora i mow o HUMANISTACH... bo chyba o to ci chodzilo...



Dla mnie to jedno i to samo
Zgłoś
Avatar
fiflok-siusiak 2014-01-05, 21:55
czyli co ?
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-01-05, 22:15 51
Gość mówi o interdyscyplinarności, o tym jak matematyka łączy się ze wszystkimi dziedzinami życia, a ty w opisie zaczynasz durną gimbazjalną wojnę między humanistami a ścisłowcami. Dla mnie człowiek powinien być naprawdę dobry w jednej dziedzinie, którą lubi i na której może zarabiać oraz jak najlepszy we wszystkich innych dziedzinach, na tyle na ile mu wystarczy czasu. Jak umiesz zaprojektować most, a nie potrafisz napisać spójnego logicznie tekstu poprawną polszczyzną to dalej jesteś debilem i tu nie chodzi o to jakie masz perspektywy tylko o to jaki typ człowieka sobą reprezentujesz.
Zgłoś
Avatar
Akki11 2014-01-05, 22:21 135
Zmieńmy temat. Mahomet to ciota i chuj. Kto się zgadza?
Zgłoś
Avatar
necroboss 2014-01-05, 22:57 3
zauważyliście, że zawsze filmik na ciekawy temat ma 24 minuty i nie da się tego oglądać?
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2014-01-05, 22:59 14
necroboss napisał/a:

zauważyliście, że zawsze filmik na ciekawy temat ma 24 minuty i nie da się tego oglądać?



Lepiej facebooka odświeżać co dwie minuty, no nie?
Zgłoś
Avatar
xjan 2014-01-05, 23:00 8
16:50 jakim cudem 1,618+0,618=5 ? Chyba ktoś to w chuja leci. Dużo przykładów naciąganych z naturą i proporcjami ciała też.
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2014-01-05, 23:01 1
Aż musiałem się zalogować. Obejrzyjcie sobie film Pi , reżyserii Darren Aronofsky.
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-01-05, 23:01 1
boska proporcja to prawda, tylko nie wiadomo dlaczego nazywa się boska, mogłaby być np. stystyczna proporcja
i nikt by się nie spuszczał nad tym tematem
chociaż statystyczna......
Zgłoś
Avatar
blachahaha 2014-01-05, 23:08
Ptoon napisał/a:

Gość mówi o interdyscyplinarności, o tym jak matematyka łączy się ze wszystkimi dziedzinami życia, a ty w opisie zaczynasz durną gimbazjalną wojnę między humanistami a ścisłowcami. Dla mnie człowiek powinien być naprawdę dobry w jednej dziedzinie, którą lubi i na której może zarabiać oraz jak najlepszy we wszystkich innych dziedzinach, na tyle na ile mu wystarczy czasu. Jak umiesz zaprojektować most, a nie potrafisz napisać spójnego logicznie tekstu poprawną polszczyzną to dalej jesteś debilem i tu nie chodzi o to jakie masz perspektywy tylko o to jaki typ człowieka sobą reprezentujesz.



A widzisz tu jakąś wojnę? No własnie. Ale jak już będzie to miło będzie poczytać.
A reszta twojej wypowiedzi kupy się nie trzyma.
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-01-05, 23:10 1
Oby więcej takich tematów. Piwo oczywiście.
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-01-05, 23:12
Fajna nuta w drugim filmiku. Podlinkowałby ktoś jakieś podobne?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie