18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Łobuz kocha najmocniej
sebsossj • 2018-08-16, 7:50
Wczoraj minął dokładnie rok od jej przygody życia.
Warto też dodać, że wcześniej koleś był winien gwałtu w UK, za co był skazany na 8 lat. Zamordowana dziewczyna o tym nie wiedziała.



A tutaj beta cuck od pocieszania

Zgłoś
Avatar
Cryo 2018-08-18, 9:45 11

Można powiększyć w nowym oknie.
Zgłoś
Avatar
crackit 2018-08-18, 10:47 11
"Tylko kobieta potrafi w największym skurwielu ujrzeć (...) [blablablabla]" ... no to i ujrzała i poczuła... szczególnie musiała fajnie czuć kosę. Selekcja naturalna w pięknej okazałości. Szkoda tylko, że inne głupie cipy wypisują podobne pierdy i nic nie uczą się na błędach (ani własnych, ani cudzych).
Zgłoś
Avatar
bimaczow 2018-08-18, 11:14 1
Łobuz kocha najbardziej !
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-08-18, 11:25 1
@przeme13 nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Lampucera\Pudernica- podstarzała kobieta, która myśli, że jeszcze się podoba mężczyznom i w celu zatuszowania swojego wieku używa bardzo ostrego makijażu.
Zgłoś
Avatar
radek225 2018-08-18, 12:40 3
"On taki nie jest", "Ja go zmienię swoją miłością do niego". Bla, bla, bla, bla wpisz tu każde podobne pierdolenie. Baba nie kieruje się logiką. Baba kieruje się uczuciami, logiką kieruje się facet. Stąd nawet pani prezes banku po 5 kierunkach studiów zasiadająca w radach nadzorczych innych spółek, mająca chatę 600 metrów w Łomiankach i jeżdżąca Audi RS7 wpadnie w podobną pułapkę. Nie wiem, czy tu chodzi o syndrom pielęgniarki, czy ki inny chuj, ale nawet Stalin w czasie II WŚ rzekł mówić "Amerykanie są jak Rosjanki - im mocniej cih bijesz tym bardziej cię kochają". Coś w tym jest, bo tyle pierdolonych, głupich cip nie potrafi odejść od facetów alkoholików, czy babskich bokserów. Kobieta to naprawdę dziwne stworzenie. Facetowi coś nie pasuje w babie, rozwodzi się, pakuje walizki, do widzenia. Babie coś nie pasuje w facecie, tkwi dalej w tym samym związku, albo co gorsza, będąc samotna pcha się w związek z wybrakowanym egzemplarzem. Ot, kobieca logika.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2018-08-18, 15:51 1
bezwzględna kara śmierci za:

- morderstwo
- gwałt na dziecku

Kara śmierci w mękach np. powolne gotowanie w Kociole lub nabijanie na pal

- gwałt i morderstwo dziecka

Jak się dostane do polityki to będą to moje głowne postulaty
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-08-18, 16:33
Moja koleżanka jest z takim nieco agresywnym miśkiem. Napierdala ją, bajeruje inne dziewczyny. Mówiliśmy jej nie raz żeby sobie dała z nim spokój. Raz musieliśmy ją przed tym bydlęciem bronić nie dając mu wejść do domu bo łoter (pioter) wpadł w szał bo nie spodobało mu się że jego foczka spędza czas ze znajomymi a nie z nim. Czy co on sobie pomyślał. Po tej akcji już myśleliśmy że to na reszcie koniec.
Po miesiącu się jej oświadczył. Miłość (uzależnienie?)zwyciężyła nad rozumem. Szczególnie że miała jeszcze wybór. A typ nawet podobny do tego arturka.
Po tym już straciliśmy z nią kontakt bo łoter uznał że jesteśmy chujowymi znajomymi i ma się z nami nie spotykać... Pojebane są te baby.
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2018-08-18, 17:31 1
@MadDave

Dzwisz sie ? facet zlapal rybke a ty mu siec nozem tniecie. Swoja droga fajna ta " kolezanka" bo napisales taki pomemat jakbys sam chcial zaruchac stulejo .... nie wiem czemu ale bete wyczuwam ....
Zgłoś
Avatar
T................h 2018-08-18, 19:43 1
niemamskarpet. napisał/a:

gotowanie w Kociole





Najpierw przygotuj się do pierwszej klasówki z "polaka", a dopiero potem ustanawiaj rodzaje kary śmierci.
Zgłoś
Avatar
serenity 2018-08-19, 13:13
Ja poproszę Kima o wciśnięcie tego swojego małego przycisku! Niech ta Ziemia już odpocznie od debilizmu który dorwał się do władzy!
Zgłoś
Avatar
stefciok 2018-08-19, 17:21
Jedna Karyna mniej. Patol zszedł z ulicy i zgnije w więzieniu. Sytuacja "Win-Win"
Zgłoś