18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Łobuz kocha najmocniej
sebsossj • 2018-08-16, 7:50
Wczoraj minął dokładnie rok od jej przygody życia.
Warto też dodać, że wcześniej koleś był winien gwałtu w UK, za co był skazany na 8 lat. Zamordowana dziewczyna o tym nie wiedziała.



A tutaj beta cuck od pocieszania

Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-08-16, 8:18 8
bo pewnie miała przygodę z innym, bez powodu raczej się nie morduje
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-16, 8:25 35
nowynick napisał/a:

bo pewnie miała przygodę z innym, bez powodu raczej się nie morduje


Odebranie komuś życia za zdradę to jest racjonalny powód??
Stary kurwa. On powinien dostać szafot a znając polskie sądy to dostanie pół roku w zawieszeniu na miesiąc bo sąd powie, że rokuje poprawę i miał ciężkie dzieciństwo bo wuefista go głaskał po siurku.

Bezwzględnym mordercom należy się tylko kara śmierci.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-08-16, 8:50 4


ja go nie bronię tylko stwierdzam, że zabójca zazwyczaj ma jakiś powód, który go motywuje. Mógł jak każdy normalny człowiek kopnąć w dupę i pójść na piwo, wolał zabić. To jebany recydywista, więc dożywocia bym nie wykluczał, niestety karę śmierci w Polsce zniesiono.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-16, 9:02 12
Zniesienie KŚ w Polsce to fatalny błąd. Mieliśmy długą wspaniałą tradycję w wieszaniu elementu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-08-16, 9:34 19
Cytat:

(...)mnąm (...) zabijąm


To uczucie kiedy jesteś analfabetą i nie wiesz czy pisać "Ą" czy "OM" i piszesz "ĄM"....
Do drugiego błędu nie mam serduszka się przypierdolić już
Zgłoś
Avatar
przeme13 2018-08-16, 9:53 12
Lampucera w chuj. Nawet mi jej nie żal. Ona nie żyje, on pójdzie siedzieć. Dziękujemu selekcjo naturalna

Obczajcie nej profil. Brzydka jak 100 nieszczęść
Zgłoś
Avatar
przeme13 2018-08-16, 9:57 2
Jeszcze ma gówniaka co ma na imię Bryan...
Zgłoś
Avatar
m................k 2018-08-16, 10:35 3
Powinni go zajebać słownikiem języka polskiego.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-08-16, 11:32 1
Abraxus napisał/a:


Odebranie komuś życia za zdradę to jest racjonalny powód??


Oczywiście że tak.

Abraxus napisał/a:

Zniesienie KŚ w Polsce to fatalny błąd.


Oczywiście że tak.

...największy problem w tym że w tym układzie, gorszy sort i KODomici długo by nie pożyli, jeśli by swoje parchate unio_Pejskie poglądy dalej wynosili poza kamienicę/synagogę. Napisałem problem? Sorki miało być "zaleta".
Ale generalnie i wyjątkowo zupełnie się z tobą zgadzam. Karę śmierci należało by przyrzucić, dla morderców, zdrajców, terrorystów oraz prawdziwych gwałcicieli.
* Prawdziwy gwałciciel (pedofil gwałcący dziecko, zwyrodnialec napadający na obce kobiety w parku).
** Nie prawdziwy gwałciciel. Mąż "gwałcący" żonę. Chłopak bzykający panienkę co poszła z nim na chatę i zasnęła w czasie minety, etc.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-08-16, 13:32 9
przeme13 napisał/a:

Lampucera w chuj. Nawet mi jej nie żal. Ona nie żyje, on pójdzie siedzieć. Dziękujemu selekcjo naturalna

Obczajcie nej profil. Brzydka jak 100 nieszczęść


Będziesz łożył na jego michę w kryminale. Zajebista perspektywa dla nas podatników.
Codziennie utrzymanie jednego kryminalisty w kiciu to 63 zł.
Za kilkanaście złotych w Castoramie kupisz kilka metrów porządnego sznura, który starczy na szafot na kilka lat.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2018-08-16, 13:44 2
Całe to trio z tamtego kolażu screen'ów śmierdzi patologią i biorcami socjalu.
Zgłoś
Avatar
Fajek 2018-08-16, 14:57 2
@janlew

Ucz mnie sztuki bait'owania ludzi

A w razie czego
Za dużo już w internecie widziałem, więc gdybyś pisał to na serio:
Zgłoś
Avatar
s................s 2018-08-16, 19:18
Abraxus napisał/a:


Odebranie komuś życia za zdradę to jest racjonalny powód??
Stary kurwa. On powinien dostać szafot a znając polskie sądy to dostanie pół roku w zawieszeniu na miesiąc bo sąd powie, że rokuje poprawę i miał ciężkie dzieciństwo bo wuefista go głaskał po siurku.

Bezwzględnym mordercom należy się tylko kara śmierci.

jak nie jeste polską pizdą wychowaną w matriarchacie to tak to jest dobry powód zreszta jego dsupa jego wybór trzeba być tolerancyjnym
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2018-08-16, 21:52 1
Zajebista rozdzielczość, chuja widać. Gratuluję, piwa nie pa.
Zgłoś