18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
41-letni Rosinaldo Andrade Messias został zastrzelony 23. listopada w Itaquirai, 400 kilometrów od Campo Grande, stolicy stanu Mato Grosso do Sul. Rosinaldo otrzymał zaledwie jeden, ale skuteczny strzał w kark. Powodem zabójstwa był poniższy filmik. Po lewej stronie siedzi matka dziewczynki

Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-11-29, 20:52 31
Wstaw filmik jak został odjebany
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-11-29, 20:54 43
Pralpunkt napisał/a:

Wstaw filmik jak został odjebany


Masz tu screena z filmiku poniżej:
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-11-29, 21:00 6
Cóż, bardzo dobrze.
Zgłoś
Avatar
Achujwamdotego 2021-11-29, 21:01 7
Prawidłowo zajebac takiego chuja , tylko śmiercią powolna żeby inni mogli się napatrzeć co ich czeka
Zgłoś
Avatar
wafelq 2021-11-29, 21:11 88
o matce zapomnieli?
Też powinna być odje..na
Zgłoś
Avatar
jozue 2021-11-29, 21:35 2
ja pierdole i co stało jej sie coś ? ale wy problemy macie ludzie , fur deutschland kurwa
Zgłoś
Avatar
KonioBijca 2021-11-29, 21:39 14
jozue napisał/a:

ja pierdole i co stało jej sie coś ? ale wy problemy macie ludzie , fur deutschland kurwa



Nastawiaj dupe zwyrolu! Mam ogiera w stajni, ruchać mu się chce.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-11-29, 22:00 1
One kiss one shot
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-11-29, 22:42 6
Kurwa ja nie kumam tych podwójnych standardów na tej stronie, jedni wychaczają bana za byle co, a tu jawne promowanie pedofili i film ląduje na głównej. Juz pomijam fakt ze dopiero ktoś w komentarzu musiał wstawić fotkę odjebanego typa, to jaka pewność ze to ten sam koleś?
Zgłoś
Avatar
Nattttsjel 2021-11-29, 22:46 3
Przydałoby się matę też odwalić...
Zgłoś
Avatar
zipi 2021-11-29, 23:00 6
jjuice napisał/a:

Kurwa ja nie kumam tych podwójnych standardów na tej stronie, jedni wychaczają bana za byle co, a tu jawne promowanie pedofili i film ląduje na głównej. Juz pomijam fakt ze dopiero ktoś w komentarzu musiał wstawić fotkę odjebanego typa, to jaka pewność ze to ten sam typ?



ty skonczony debilu, jak by nie było drugiej części "TO MOZE " bym sie z tobą zgodził, ale jak jest czyn/sprawiedliwość to gdzie tu promowanie pedofili ?

a co do filmiku, nie wiem czemu ale po mordzie tego widze ze coś z nim jest nie tak, takie spierdolenie umysłowe, psa bym mu nie dał wyprowadzić bo wiem ze by albo coś zjebał albo go wyruchał.
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-11-29, 23:06 3
zipi napisał/a:

ty skonczony debilu, jak by nie było drugiej części "TO MOZE " bym sie z tobą zgodził, ale jak jest czyn/sprawiedliwość to gdzie tu promowanie pedofili ?
a co do filmiku, nie wiem czemu ale po mordzie tego widze ze coś z nim jest nie tak, takie spierdolenie umysłowe, psa bym mu nie dał wyprowadzić bo wiem ze by albo coś zjebał albo go wyruchał.



kładę żór na to z czym ty sie godzisz a z czym nie. musiałeś mieć spięcie w inkubatorze skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem . Jaka masz pewność ze typ ze zdjęcia to ten sam koleś? typ leży twarzą do dołu, ledwie widać jego profil. Po twoich domysłach, cos czuje ze jak by cię wsadzić w doniczkę i postawić na oknie to na wiosnę byś zakwitł.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-29, 23:33
phrontch napisał/a:

Lubił małe dziewczynki, na szczęście już nie żyje



Lubił małych chłopczyków, niestety już nie żyje

Tak by było
Zgłoś