18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zapewne wszystkim znany jest hymn wszystkich cyganów Donatan - Nie lubimy robić.
Jak ktoś nie zna to znajdzie sobie na jutubie

Kto nie lubi Luxurii Astaroth może od razu wyjść.

Tymczasem panna, której urody jestem największym fanem, potrafi zaszaleć na scenie Ma wrodzony talent
Akcja właściwa około 13 sekundy.
Enjoy.


Zgłoś
Avatar
LilL 2013-04-30, 17:30
wstyd i żenada nie mam nic więcej do dodania.
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2013-04-30, 22:52 4
I to kurwidło ma prezentować kulturę słowian? Przykre. Umysłowe zimbabwe...

P.S

Luxuria lubi robić
Zgłoś
Avatar
teken 2013-04-30, 23:02 3
rodzice pewnie dumni.
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-04-30, 23:02 2
weź wypierdalaj z tym buraczanym chłamem i jedną z większych pomyłek w RP jeżeli chodzi o muzę i o diamentową płytę. Komedia kurwa, co sobie zagramanicą pomyślą, jak u nas taki badziew siedzi rok na olisie
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-04-30, 23:06
Ona jest tępa jak but z lewej nogi, albo i gorsza. Wystarczy poszukać na yt jakichś wywiadów z Donatanem, gdzie ona także się udziela. Na filmiku widać jakieś zwarcie w mózgu, albo odruch bezwarunkowy.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-30, 23:07
Po tym co ta dziewczyna wypisuje na facebooku i po tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Astaroth, stwierdzam, że jest ona jebnięta na mózg.
Zgłoś
Avatar
oshik 2013-04-30, 23:09
Ale sobie dziewczyna zjebała reputacje. Powiem szczerze, że wolałbym tego nie widziec bo lubiłem ją za klipy z Równonocy. Żenua.
Zgłoś
Avatar
sqnk 2013-04-30, 23:09 1
przecierz ona ser robi z mleka a nie lody co wy... 15 lat temu na wsi nie byliscie ..
Zgłoś
Avatar
foka12 2013-04-30, 23:30 14
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-04-30, 23:41 6
się kurwa wszyscy napinacie,a gdyby wam się wypiela to byście ruchali, aż by się wam uszy trzęsły...
Zgłoś
Avatar
L................t 2013-04-30, 23:41 2
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-04-30, 23:46 1
Chce robić lody, niech robi.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-04-30, 23:50 2
Gdyby Percival nie przyjął propozycji współpracy, to do dziś pewnie nawet nie wiedziałbym, że jest ktoś taki, jak Donatan :p
Zgłoś
Avatar
wściekły_koleś 2013-04-30, 23:52 3
Co do paniusi to kolejna,fajna kurweczka,która "czerpie" ile może(gif foki pasuje jak ulał) ze swoich pięciu minut,a co do klipu to nie ogarniam tego nowego hh dla mnie ostry,WFD,Ajks,liroy i parę starych ekip to było COŚ...coś więcej niż "big ass bitch" w teledysku,by nacieszyć oczy sceptyków tej sceny.
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-05-01, 0:24 6
Ja słucham rapsów ale propo gównonocy:

Percival odjebali całą robotę a grubas chory na permanentne przyklejenie okularów do ryja tylko pociął ich na kilkunastosekundowe (!) sample, podłożył bębny i efekty i już wielki kurwa producent. Gości zaprosił chujowych. Jedynie 3W daje radę, reszta nawija w stylu "jestem słowianinem więc piję". Do tego wziął tą kurewkę Luxurie i zrobił z niej mordę tego projektu. Percival współpracę zerwał, gdyż Danutan nie wywiązał się z umowy, nie promował, hajsu nie dał itp. No cóż, w połowie rusek, oni walenie w chuja mają we krwii.

Najśmieszniejsze jest to, że ta płyta niedawno osiągnęła status diamentowej. Gimby nie śpią. Rapowi to jednak lepiej chyba jest w podziemiu.

No ale fakt- Luxurie to bym jebał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie