18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zapewne wszystkim znany jest hymn wszystkich cyganów Donatan - Nie lubimy robić.
Jak ktoś nie zna to znajdzie sobie na jutubie

Kto nie lubi Luxurii Astaroth może od razu wyjść.

Tymczasem panna, której urody jestem największym fanem, potrafi zaszaleć na scenie Ma wrodzony talent
Akcja właściwa około 13 sekundy.
Enjoy.


Zgłoś
Avatar
the47 2013-04-30, 3:08 3
Kamila Smogulecka
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-04-30, 4:35 43
Morda typowego lachociąga. Wcale mnie nie zaskoczyło ani nawet trochę nie zdziwiło.
Zgłoś
Avatar
obstawpojare 2013-04-30, 5:07 86
Spoko, 17-sto czy 18-sto letnia panna bawi się na scenie w lachociąga. Chyba wiadomo jak ci polscy gangsterzy relaksują się przed koncertem.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-04-30, 5:29 43
Żałosne, rok temu bodajże był o niej materiał i wszyscy po niej jechali jak po burej suce, ponieważ bez makijażu itp za dużo sobą nie reprezentuje. Jeszcze rok, może dwa "possie" maselnicę i nikt o niej nie będzie pamiętać. Modelką nie zostanie, do Playboya też nie ciągnie, bo tam to nawet ulubienica portalu WP.PL, pani Natalia Siwiec ledwo trafiła, a skoro taka "gwiazda" po 5 operacjach na cycki jest zapomniana, to co dopiero jakaś Kamila aka Luxuria

No i jeszcze ta jej "sława". Serio, nie życzę nikomu źle, mam w dupie czy się wybije czy nie, ale stwierdzam, że autor jebnął opis, jakby była super wielkim talentem, odkryciem czy chuj wie czym, a jedyne co zobaczyłem to umalowaną dziewczynę w stroju ludowym, która oblizuje trzonek maselnicy... To już modelki więcej robią (i przeważnie lepiej wyglądają)

sadistic.pl/luxuria-astaroth-vt127175.htm

Do autora: w profilu masz 32 lata, ale twój... hmm, pociąg? do 17 letniej gówniary jest na tyle niedojrzały, że:
a) masz coś z głową
b) jesteś koniobijcą z gimbazjum

I powiem jeszcze, że jeśli umieszczasz jakąś treść na forum, to musisz się liczyć z tym, że nie wszystkim się podoba to co ty lubisz, a na sadolu w sumie o to właśnie chodzi, żeby jeździć po wszystkim i po wszystkich (z wyjątkiem Penera, on jest po prostu uzależniony od wszczykiwania w żyły merechuanen" i jest ofiarą systemu).
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-04-30, 5:35 7
Ja jebię, jakaś tania lodziara trafiła do podwórkowego szoł biznesu (bo Polski rynek, a w szczególności Polską scenę muzyczną inaczej nazwać nie można), a tu taka podnieta, a wstawiający tak się podnieca jakby zobaczył rozebrane aniołki Victoria's Secret



Mamy rozumieć, że to właśnie "na nią" walisz po nocach?

Co do samego "występu" to stwierdzam, że tempo w jakim ubija masło, jest stanowczo za niskie i raczej wyjdzie z tego śmietanka
Zgłoś
Avatar
~Creaters 2013-04-30, 7:12 6
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-04-30, 8:16 1
w dzisiejszych czasach modelki i nie tylko zrobią wszystko, żeby się do-chapać do kasy.
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2013-04-30, 9:42 3
DUST DEVIL napisał/a:


b) jesteś koniobijcą



Po pierwsze primo.
Gdyby bóg nie chciałby żeby ludzie się masturbowali to dałby im krótsze ręce. [gdzieś tu był użytkownik o niku Bóg, czekam na wypowiedz eksperta]
Po drugie primo.
Masturbacja to seks z kimś kogo naprawdę kochasz.
[obydwa autorstwa wiadomo paulo cohelo]
Po trzecie primo.
Zazdrościsz?
Po czwarte primo ultimo.
Jestem estetą lubię patrzeć na rzeczy ładne. Nie znam jej osobiście, to nie oceniam. Wizerunek medialny często różni się od tego kim się jest.
Oczywiście internet to miejsce gdzie każdy ma jakieś zdanie. Szanuję Twoje.

AlienFighter napisał/a:

aniołki Victoria's Secret



Jaki kraj takie aniołki. Wyjątkowo trafny argument bo akurat je wszystkie znasz osobiście i wiesz kim są w życiu poza pustymi modelkami.
Każdy robi co umie najlepiej Widać bóg obdarzył ją takim talentem.
AlienFighter napisał/a:


Mamy rozumieć, że to właśnie "na nią" walisz po nocach?


A jak. Pamięciówka.

@Edit: przesadziłem z opisem po prostu cieszę się kiedy widzę ten pierdolnik.
Zgłoś
Avatar
kidi1 2013-04-30, 10:29 1
Jakoś nie kreci mnie jak białe szczeniaki udają naśladują czarne małpy.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-04-30, 12:27
lotnik_1 napisał/a:


Gdyby bóg nie chciałby żeby ludzie się masturbowali to dałby im krótsze ręce.



Tak tylko powiem, bo akurat pamiętam, że masturbacja wg. KK jest grzechem śmiertelnym. Przeczytaj skąd się wzięła nazwa "onanizm" (Onan). Ja jestem ateistą i akurat mnie jebie takie gadanie "gdyby bóg nie chciał to...", w dodatku jak wielki religiant nie zna się własnej religii.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-30, 12:51
koniobijstwo nie jest grzechem głabie to po pierwsze filmik zjebany to po drugie komentarze autora jeszcze bardziej chujowe
Zgłoś
Avatar
monto 2013-04-30, 13:08 1
nie ma to jak wyjsc na scene na koncercie, udawac ze sie robi maslo i lizac ta palke, i nie przyklad na to jak uroda i dupa dziala cuda w kazdej branzy
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-04-30, 14:14
lotnik_1, nie no spoko, po prostu opis do filmiku był na tyle "wymyślny", że pomyślałem, że jesteś jednym z tych pojebanych "fanów". Oficjalnie zwracam honor
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-04-30, 17:29 6
dobra świnia i tyle w temacie

ma ktoś jej foty na golsa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie