18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
Alonso Wczoraj 14:59
Jak Kali kogoś obrażać to dobrze, ale jak Kalego ktoś obrażać to źle.
A chuj, on przecież nie czytał tej książki.
Zgłoś
Avatar
Nancy83 Wczoraj 16:59 1
Polska dla Polaków !!!! Europa dla Białych !!!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Wczoraj 17:45 2
Nancy83 napisał/a:

Polska dla Polaków !!!! Europa dla Białych !!!



No a co, nie... sadistic.pl/t/566151
Zgłoś
Avatar
radzyniak Wczoraj 18:57 1
Lipiniorz25 napisał/a:

To masz problem ze sluchem
kacapie jeden powiedzial



A nie to spoko. Ma rację to ten Kacap zaczął.😁
Zgłoś
Avatar
żmij Wczoraj 19:23
Jim_Carrey napisał/a:

Kacapy to ruskie cwelu jebany



Cwelu? To jakieś ukraińskie słowo?
Zgłoś
Avatar
Jojojoss Wczoraj 20:10 1
gen1r2 napisał/a:

Jedyna prawidłowa reakcja - nie oszukujmy się. Nie ma prawa na POLSKIEJ ziemi brudas, smoluch czy kacap mówić tak do POLAKA.



Dokładnie. Sam pracowałem rok w holandi i rok w Niemczech nigdy mi nie przyszło do głowy im odpowiadać w taki sposób chyba że miałem racje. Teraz wróciłem na Busa do polski gdzie na rozładunku pracuje około 40 Ukraińców to to są jakieś jaja. 10 Polaków robi więcej niż 40 Ukraińców i bus po rozładunku wyglada jak nowy a po Ukraińcach syf jak chuj na chyba ze ściągają Ukraińcowi. Najgorsze jest to ze szefostwo nic nie robi wysłałem już tysiące filmików gdzi np Ukraińcy maja swojemu busa idealnie a Polakom tylko spłukują wodą i nic to nie daje bo Ukraińcy pracują po 14 godzin to mogą a tak naprawdę pracują 6 godzin a resztę łażą jak te luźne byki
Zgłoś
Avatar
prezio87 Wczoraj 20:50
rycerz z harnasiem.... co za spierdolina
Zgłoś
Avatar
siba Wczoraj 22:06
"Ej Grzesiek zostaw go". Grzesiek tego dnia wstął i wybrał przemoc
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes Dzisiaj 0:28 2
radzyniak napisał/a:

Chętny do bitki i kłamie jak małe dziecko- on zaczął, ja tylko powiedziałem "jebany kacapie".



zaczęło ścierwo ukraińskie które przekroczyło granicę Polski
Zgłoś
Avatar
kuzyng Dzisiaj 4:00
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Były o tym reportaże w mediach. Te ukraińskie firmy zatrudniają młodych ukraińców, omijają płacenie podatków w Polsce i nic nie przeznaczają na cel na który zbierają.
A teraz ciekawostka. Polak nazwał młodego ukra kacapem.
a ) bo młody jest ruskiem ?
b ) bo młody jest ukrem ?
c ) bo Polacy mają w chuju wszystkich nachodzców z byłych republik radzieckich i każdego nazywają kacapem ?
P.s Prawidłowa jest odpowiedz C
fanfary !!!!



nie to nie tak .. po sprawdzeniu krs okazuje sie że że to cygański - litewski klan zakłada zbiórki w fundacji założonej na złotej w warszawie i wykorzystuje osoby potrzebujące. Do tego nagabują ukraińców i polaków którzy myślą że coś dobrego robią i stoją pod marketami i proszą o datki. sęk w tym ż e każda zbiórka ma koszty własne i np w tej fundacji koszta zbórki wynoszą 100k na co sie składa czynsz sekretarki zarządzanie zbiórką itp. po zebramiu 100k dopiero każda złotówka jest przekazywana dla osoby na którą była organizowana. każdy z was może to sprawdzić. cygański klan po sprawdzeniu w krs i pochodnych w przeszłości zarządzał masą upadłościową firm rolniczych po uzyskaniu dofinansowań UE. i chuj resztę se sami sprawdżcie...
Zgłoś