18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Magiczne słowo
B................O • 2015-12-16, 19:19
– Tato, kup mi wypasioną komórkę!

– A gdzie magiczne słowo?

– Natalia.

– Natalia?

– To imię twojej kochanki.

– Pewnie potrzebujesz do tego etui?
Zgłoś
Avatar
Areczos 2015-12-16, 19:33 19
No i proszę kochany tata
Zgłoś
Avatar
bhendzioh 2015-12-16, 19:40 3
no i co z tego, ruchnie na boku to normalka w tych czasach, żona powinna to tolerować....
Zgłoś
Avatar
Dzyzys 2015-12-16, 20:05 8
Dobrze, że nie Roman
Zgłoś
Avatar
1408 2015-12-16, 20:22 99
bhendzioh napisał/a:

no i co z tego, ruchnie na boku to normalka w tych czasach, żona powinna to tolerować....



No, ale jak żona rucha się na boku, to jest kurwą.



W jakich czasach przyszło mi żyć...
Zgłoś
Avatar
Napletkowy 2015-12-16, 20:34 1
1408 napisał/a:



No, ale jak żona rucha się na boku, to jest kurwą.



W jakich czasach przyszło mi żyć...



Mi tam się podoba teraz XD
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2015-12-16, 20:37 32
bhendzioh napisał/a:

no i co z tego, ruchnie na boku to normalka w tych czasach, żona powinna to tolerować....


To, że masz matkę kurwę i ojca fagasa to nie znaczy, że to jest normalne
Zgłoś
Avatar
bhendzioh 2015-12-16, 21:04 5
Cytat:

bhendzioh napisał/a:
no i co z tego, ruchnie na boku to normalka w tych czasach, żona powinna to tolerować....

To, że masz matkę kurwę i ojca fagasa to nie znaczy, że to jest normalne



oceniasz to z twojej perspektywy, powiem swojemu ojcu żeby nie chodził już do twojej starej i zakończymy temat..
Zgłoś
Avatar
general2003 2015-12-16, 21:17 2
Baśka miała fajny biust, a Natalia genitalia
Zgłoś
Avatar
Analkonda 2015-12-16, 21:44 19
1408 napisał/a:



No, ale jak żona rucha się na boku, to jest kurwą.



W jakich czasach przyszło mi żyć...


Tak właściwie, to żadne czasy nie były pod tym względem inne - we wszelkich cywilizacjach i społecznościach męskie zdrady były, niestety, tolerowane lub zdecydowanie mniej piętnowane, niż w przypadku gdy to kobieta dokonywała zdrady. Aczkolwiek kary za zdrady były zdecydowanie ciekawsze niż obecne, gdzie właściwie nie istnieją. Jedną z bardziej interesujących jest przybijanie faceta genitaliami do drewnianego pala, kiedy to ma wybór - śmierć z głodu i ewentualnego wykrwawienia/gangreny w przypadku zakażonej rany, lub własnoręczne pozbawienie się genitaliów. W niektórych kulturach zdradzony mąż miał również prawo pozbawić kochanka swojej żony życia, bądź genitaliów, np. wkładając mu je w jego własne usta. W przypadku kobiet np. obrzezano je, oczywiście bez znieczulenia, po czym przybijano łechtaczki do drzwi wejściowych domostwa takiej kobiety, aby wszyscy wiedzieli jakiego czynu dokonała. Zaszywano im również pochwy. W ogólnym rozrachunku w przypadku kar za zdrady to faceci wypadali gorzej, ponieważ w większości przypadków byli bezpłodni, natomiast kobiety, mimo obrzezania, nadal były płodne, co mogło skutkować rozprzestrzenianiem się kurewskiej krwi jak i kurewskiego procederu.
Zgłoś
Avatar
zip0 2015-12-16, 21:52
O kurwa... Dobry dowcip? Sadol się kończy.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2015-12-16, 21:53
bhendzioh napisał/a:



oceniasz to z twojej perspektywy, powiem swojemu ojcu żeby nie chodził już do twojej starej i zakończymy temat..


czyli nadal mogę liczyć na twoją mamunię ?
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2015-12-16, 23:01 9
Ruchanie na boku czy to przez męża czy to przez żonę to zwykłe skurwysyństwo. Albo jesteś w związku i się tego trzymasz albo wypierdalaj. Ale obecnie takie wartości jak honor czy zwykłe "nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe" nie mają żadnego znaczenia. Liczy się tylko cwaniactwo.

A Ty @Napletkowy z tym tekstem, że Ci się to podoba i tym kretyńskim "xD" wypierdalaj, usuń konto, spierdalaj i nie wracaj.
Zgłoś
Avatar
krzysztof6666 2015-12-17, 12:40
up. obrońco moralności a ja ci powiem że najlepiej mi się jako facetowi funkcjonowało w 2-3 związkach/układach na raz oczywiście panie o sobie nie wiedziały. I co może pożyczysz mi śmierci w bUlu lub obcięcia tego i owego ?
Wierność lub jej brak powinna to być indywidualna sprawa każdego człowieka, a zdradzająca kobieta to kurwa (i to bezapelacyjnie - co mi nigdy osobiście nie przeszkadzało) bo społecznie jest postrzegana jako przyszła matka i opiekunka domu.

Dodam od siebie że dupodajki/łajdaczki czy niewierne kurewki są społecznie potrzebne bo niby gdzie wy sadole mielibyście poćwiczyć sztuki damsko-męskie nim włożycie lśniące zbroje i pogalopujecie w strone wschodzącego słońca szukać czystych i dobrych księżniczek.
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2015-12-17, 14:21
@up
Zgłoś