18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
Kinematik 2014-02-20, 12:46 1
Tolkien zawsze na propsie
Zgłoś
Avatar
klaszak 2014-02-20, 12:55
rumcajs7893 napisał/a:

@klaszak widać żeś jest jebany gimbus ...


Akurat tak się sklada ze jestem z rocznika który nie uczestniczyli w przedsięwzięciu zwanym gimnazja a z tego co masz w danych profilu jesteś 10 lat ode mnie mlodszy wiec grzecznie kurwa proszę o trochę szacunku i z rozumienia ze nie każdy musi brać wszystko na poważnie pozdrawiam soczystym pie rolę cie w morde
Zgłoś
Avatar
damianno777 2014-02-20, 13:14 2
klaszak napisał/a:


Jak Masz się udzielać na temat Ukrainy to tego nie rób ... Człowieku Ci ludzie walczą o wolność chcą się odłączyć od tej jebanej Putinowskiej propagandy , mieszkam 15 kilometrów od granicy znam trochę Ukraińców są to mądrzy ludzie do tego bieda ich wyniszcza co Oni maja do stracenia,nic My powinniśmy z nich brać przykład a Ty sobie dalej siedz w tej swojej wiosce i komentuj ich bo k**wo nawet im do pięt nie dorastasz
Z naszej historii wiemy co Oni nam wyrządzili , ale w tym przypadku życzę by wygrali bo nie mają nic do stracenia

Zgłoś
Avatar
Fialek 2014-02-20, 13:30
@damianno777 - jak to powiedział ostatnio pewien Ukrainiec jak z nim rozmawiałem `nie patrzmy na przeszłość, razem możemy zbudować nową przyszłość` ..
Zgłoś
Avatar
lazarus99 2014-02-20, 13:36
[IMG] e4.pudelek.pl/p2284/24dcebc0000e461a4611211a [IMG]

[img] e4.pudelek.pl/p228...00e461a4611211a[/img]
Zgłoś
Avatar
wino666 2014-02-20, 13:37 1
damianno777 napisał/a:

klaszak napisał/a:


Jak Masz się udzielać na temat Ukrainy to tego nie rób ... Człowieku Ci ludzie walczą o wolność chcą się odłączyć od tej jebanej Putinowskiej propagandy , mieszkam 15 kilometrów od granicy znam trochę Ukraińców są to mądrzy ludzie do tego bieda ich wyniszcza co Oni maja do stracenia,nic My powinniśmy z nich brać przykład a Ty sobie dalej siedz w tej swojej wiosce i komentuj ich bo k**wo nawet im do pięt nie dorastasz
Z naszej historii wiemy co Oni nam wyrządzili , ale w tym przypadku życzę by wygrali bo nie mają nic do stracenia



obronca banderowcow sie znalazl. Mnie osobiscie ich wolnosc grzeje w dupie to mam moga zdychac z glodu jak za stalina.
Zgłoś
Avatar
klaszak 2014-02-20, 13:49
Up nic takiego nie napisalem wypraszam sobie
Jeżeli chodzi o spine to myslalem ze jest to portal o zabarwieniu humorystycznym wiec i ja żartuje
A jak ktoś chce pomoc Ukraińcom to niech zapierdala do Kijowa i dowiezie im trochę wachy do koktajli Molotowa a nie wali sprute przez internet do ludzi których nawet się nie zna
Zgłoś
Avatar
_dvc 2014-02-20, 13:56 3
Przed podczas i po
Zgłoś
Avatar
cysio528 2014-02-20, 13:58 4
Dla Polski wcale nie jest korzystne, żeby demonstrujący wygrali. Jeżeli wygrają, to się Ukraina rozpadnie, skorzysta na tym Rosja, a w zachodniej części banderowcy dojdą do władzy. Wielcy bojownicy o wolność z internetu powinni się zastanowić za kim są i czy na pewno wyjdzie to nam na dobre.
Dla tych, którzy nie wiedzą kto to banderowcy, niech sprawdzą na wikipedi Rzeź wołyńska, gdzie zginęło 50-60 tysięcy Polaków.
Zgłoś
Avatar
satan696 2014-02-20, 14:09
Kij już z kijowem, ale Berkut z milicja mogli by po robić ustawki z majdanem jak juz tak stoja c:
Zgłoś
Avatar
damianno777 2014-02-20, 14:20
Ukraińcy wybili dużo Polaków nawet Mojego dziadka brata zabili szpadlami , ale to już o to nie chodzi Oni walczą by oderwać się od tych jebanych komuchów ze wschodu ale Unia tez im dużo nie da , to nie może tak być żeby jebani Berkutowcy strzelali do prawie bezbronnych ludzi ...
Zgłoś
Avatar
Puciek1 2014-02-20, 14:26 1
Komentarz z facebooka:

Ukraińcy to zwierzęta. Nie jesteśmy im nic winni. Nie są naszymi braćmi, ani nawet kolegami. Ich narodowym wrogiem nr 1 są "lachy", czyli my, Polacy. Zawsze nas tępili gdy tylko mieli ku temu sposobność.

Przykładem jest choćby rzeź Wołynia w 1943 dokonana przez OUN i UPA (do których wprost odwołuje się Swoboda).
Ukraińcy popisali się bestialstwem w czasie powstania w Warszawie (z batalionów policyjnych SS, tzw Ostbatailonen), tak, że sam gen.Guderian prosił Hitlera o wycofanie ich jednostek z Warszawy z powodu ich barbarzyństwa, które raziło nawet SS-manów ( przebijali Brygadę Dirlewangera, a sam von dem Bach był 'zadziwiony' ich postawą!!!).
Ukraińcy masowo zgłaszali się do służby w 14.Dyw.Gren.SS "Galizien", która to w 1944 wymordowała całą polską miejscowość Huta Pieniacka.
Jednostki wydzielone z tej dywizji walczyły z naszymi partyzantami na wschodzie kraju, po drodze pacyfikując każdą polską wieś.
Po wojnie UPA harcowało na naszym Podkarpaciu i walczyło z polskim podziemiem, niejednokrotnie sprzymierzając się z komuchami.

To tylko przykłady z II wojny, a przykładów z czasów wcześniejszych byłoby znacznie więcej. Skoro dla kogoś Ukraińcy są fajni, to niech równie dobrze liże jaja Niemcom, Sowietom, Mongołom, czy Talibom...
Zgłoś
Avatar
damianno777 2014-02-20, 14:40
@Puciek1- Rozmawiałeś choć raz z Ukraińcem ? To już jest historia było minęło tak samo zapierdalamy u Niemca i jest git a nie myśli się że zabili miliony Polaków tylko jebane pachołki przed komputerem siedzą i piszą co zrobili nam Ukraińce a nigdy nawet nie gadali z nimi . Brat jezdzi Tirem zjebał Mu się ciągnik nikt nie staną pomóc jechał Ukrainiec staną zapytał się czy nie potrzebuje pomocy wiec nie pierdol że Ukraińce to zwierzęta
Zgłoś
Avatar
Puciek1 2014-02-20, 14:59
damianno777,

Owszem, studiując poznałem ludzi pochodzących z wielu krajów, najwięcej z byłego ZSRR. Znam kilku rodowitych Ukraińców i kilka Ukrainek (śliczne dziewczyny), do tego znam Polaków z Ukrainy. Z niektórymi z nich mieszkałem w jednym akademiku, więc miałem sposobność poznać ich, i poduczyć ich języka. Różnią się od nas zasadniczo. Wiem co mówię. A Ty człowieczku naucz się ortografii i interpunkcji.
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-02-20, 15:06
Czemu rozjebali tylko połowę Majdanu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie