18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
Zarejestruj 2022-07-11, 6:22 6
Mówili: "zrób sobie dzieci będzie fajnie"
Zgłoś
Avatar
Mozej 2022-07-11, 7:16 26
Moje dzieciaki są jeszcze małe i nie rozumieją, że ich zabawy powodują ból głowy itp. Mam taki plan, że jak zostanę dziadkiem dla ich dzieciaków to będę wnukom dawał prezenty w postaci: harmonijki, bębenków, trąbek, czyli wszystkiego tego co powoduje najwięcej hałasu. Taka słodka zemsta starego pryka
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-11, 7:19
Osoba, która to wymyśliła powinna smażyć się w piekle! Piekle, którego nie ma oczywiście
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2022-07-11, 7:21 44
Mozej napisał/a:

Moje dzieciaki są jeszcze małe i nie rozumieją, że ich zabawy powodują ból głowy itp. Mam taki plan, że jak zostanę dziadkiem dla ich dzieciaków to będę wnukom dawał prezenty w postaci: harmonijki, bębenków, trąbek, czyli wszystkiego tego co powoduje najwięcej hałasu. Taka słodka zemsta starego pryka



Jak już to bardziej kupuj sprzęty elektroniczne, typu takie mikrofony do karaoke, czy inne gry śpiewające na Xboxa. Podejrzewam że za kilka lat pierwszą myślą dzieciaka na widok harmonijki będzie wsadzenie jej sobie w dupe. A jak wejdzie nauczanie lgbth+aio to już na pewno.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-07-11, 7:48 1
AnalAcrobat napisał/a:

Jak już to bardziej kupuj sprzęty elektroniczne, typu takie mikrofony do karaoke, czy inne gry śpiewające na Xboxa. Podejrzewam że za kilka lat pierwszą myślą dzieciaka na widok harmonijki będzie wsadzenie jej sobie w dupe. A jak wejdzie nauczanie lgbth+aio to już na pewno.


Może chodziło o harmonijkę w kształcie kutasa dla młodego adepta sztuki lgbt plus cos tam?
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-07-11, 8:09 1
Mała Gaga na narodowym i próba mikrofonu.
Zgłoś
Avatar
Riikko 2022-07-11, 8:16 1
tera wyobrazcie sobie ciapate dziecko na takim sprzecie co daje 24/7 allahu akbar, i sie ludzie dziwia dlaczego ISIS i te sprawy
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2022-07-11, 8:46
Mozej napisał/a:

Moje dzieciaki są jeszcze małe i nie rozumieją, że ich zabawy powodują ból głowy itp. Mam taki plan, że jak zostanę dziadkiem dla ich dzieciaków to będę wnukom dawał prezenty w postaci: harmonijki, bębenków, trąbek, czyli wszystkiego tego co powoduje najwięcej hałasu. Taka słodka zemsta starego pryka



Plus mini keyboard i zapas baterii.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-07-11, 9:21
AnalAcrobat napisał/a:

Jak już to bardziej kupuj sprzęty elektroniczne, typu takie mikrofony do karaoke, czy inne gry śpiewające na Xboxa. Podejrzewam że za kilka lat pierwszą myślą dzieciaka na widok harmonijki będzie wsadzenie jej sobie w dupe. A jak wejdzie nauczanie lgbth+aio to już na pewno.



Jedyne słuszne skojarzenie prawdziwego heteryka - wsadzanie sobie w dupę. Chociaż sądząc po nicku, preferencje seksualne chyba masz specyficzne?
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2022-07-11, 9:30 1
Jak gówniakowa hymn
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-07-11, 9:38
jebać_w_dupę_pis napisał/a:

Sadystyczne w chuj............ja pierdolę, co za debilne, zjebane tiktokowe gówno



To jest bardzo sadystyczne, wystarczy spojrzeć na tego gościa z tyłu. Powiedz mi, że jego to nie dotyka?
Zgłoś
Avatar
Gandalfszary 2022-07-11, 11:25
Koleś chyba zaraz wyjdzie po papierosy
Zgłoś
Avatar
Kataryniarz 2022-07-11, 11:39
A znacie "ewry najt? "
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2022-07-11, 13:55
htp napisał/a:

Jedyne słuszne skojarzenie prawdziwego heteryka - wsadzanie sobie w dupę. Chociaż sądząc po nicku, preferencje seksualne chyba masz specyficzne?



Po pierwsze, nie zrozumiałeś mojego komentarza Xd
Po drugie, jeśli jedyne co ci przyszło do głowy po przeczytaniu mojego nicku to sex analny z mężczyzną, to jesteś albo gej, albo kryptogej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie