18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 12:54
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-04-09, 13:21 2
w300i napisał/a:

tutenchamonka, a znasz jakąś ? że takie wnioski wysnuwasz ? czy po prostu w żydorczej przeczytałaś i pierdolisz głupoty

Ja znam osobiście trochę dziewczyn z małpkami i na pewno miała byś im czego pozazdrościć



mam 19 lat. z bratem nie gadam od roku chociaż mieszkamy w jednym domu bo jest skinem, przyjaciółka z którą trzymałam zaczęła z nim chodzić i przejęła jego poglądy wiec kto jak kto ale ja mogę śmiało powiedzieć ze w głowach mają najebane.
i uwierz mi nie ma ani jednej takiej cechy której mogłabym im pozazdrościć.
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-09, 13:50 1
mhm czyli mają najebane dla tego że z nimi nie gadasz ? czy dla tego że wiedzą czym jest honor i nie będą się np. zdradzać na wzajem bo jest to wbrew ich przekonaniu ?
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-04-09, 14:00
a skini wiedzą, czym jest honor?
a tak do poprzedników (bo nie chce mi się cofać strony, żeby cytować), którzy twierdzą, że dziewczyna w takich włosach wygląda jak facet: otóż niekoniecznie, niektórym to jak najbardziej pasuje.
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-09, 14:22 1
zadziwię cię bogna ale wiedzą

wierność jest istotą honoru - bardzo trafne określenie które odnosi się wielu rzeczy

związków, przyjaźni itp.

chyba że masz na myśli tutaj Oi czy tam innych brudasów to różnie bywa, nie ręczę głową za wszystkich ale z większością którą było mi poznać właśnie tak jest

Bogna napisał/a:

że dziewczyna w takich włosach wygląda jak facet: otóż niekoniecznie, niektórym to jak najbardziej pasuje.



Dziewczyn nie kocha się głównie za wygląd lecz za duszę :] a wygląd to rzecz nabyta, zmienna
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-04-09, 15:16
Cytat:

Dziewczyn nie kocha się głównie za wygląd lecz za duszę :] a wygląd to rzecz nabyta, zmienna


napisalam wcześniej, że nie szata zdobi człowieka, czytaj uważnie.
a wierność to wierność, honor to honor. może, ale nie musi iść w parze.
honor:
Cytat:

1. poczucie godności osobistej, dobre imię, cześć;
2. książkowo: zaszczyt;
3. w niektórych grach karcianych: karta starsza od dziesiątki

Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-09, 15:32
Bogna napisał/a:

wierność to wierność, honor to honor. może, ale nie musi iść w parze.



w moim przekonaniu powinno

i pewnie dla tego jestem taki nie dobry ;p

za miast ćpać wole iść na siłkę i zadbać o siebie

zamiast rżnąć się z kim popadnie wole mieć tą jedną ukochaną dziureczkę :-*

itd. itd.
Zgłoś
Avatar
Perdition 2009-04-09, 15:39
w300i napisał/a:

chyba że masz na myśli tutaj Oi czy tam innych brudasów to różnie bywa, nie ręczę głową za wszystkich ale z większością którą było mi poznać właśnie tak jest



W pełni popieram, wiele razy przekonałem się na własnej skórze jak to brudy i inne OIe sroie okazują swą wierność, wytępić chwasty W pełni się zgadzam z tym że skini mają honor i jakies zasady którymi kierują się w życiu, dlatego pd tym względem ich cenię.

Bogna napisał/a:

a tak do poprzedników (bo nie chce mi się cofać strony, żeby cytować), którzy twierdzą, że dziewczyna w takich włosach wygląda jak facet: otóż niekoniecznie, niektórym to jak najbardziej pasuje.



Wiem, wiem niestety mam dziwny gust, nie lecę na żadne plastiki, ani irokezy tudzież chłopięce fryzury, ani na inne fanaberie, jak najbardziej lubuję się w dziewczętach nie udających kogoś kim nie są na siłę. Czasy niestety to uniemożliwiają ale zdarzają się odstępstwa od reguły(na szczęscie).
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-04-09, 16:11
Perdition napisał/a:

w dziewczętach nie udających kogoś kim nie są na siłę.


skąd wiesz, że udają? ;>
w300i napisał/a:

za miast ćpać wole iść na siłkę i zadbać o siebie

zamiast rżnąć się z kim popadnie wole mieć tą jedną ukochaną dziureczkę :-*


a co ma ćpanie/siłka do honoru? a piernik do wiatraka?
poza tym jesli to są jedyne alternatywy dla Ciebie, to mi Cię szkoda. bo nie wszystko jest tylko białe i tylko czarne (że tak powiem )
Zgłoś
Avatar
Perdition 2009-04-09, 16:13
Bogna napisał/a:

skąd wiesz, że udają? ;>



Sry, nie przeczytałem dokładnie. Chodziło mi o kobiety które robią to z pobudek mniej wartościowych.
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-04-09, 16:28
Perdition napisał/a:

Sry, nie przeczytałem dokładnie. Chodziło mi o kobiety które robią to z pobudek mniej wartościowych.


takie znajdziesz dosłownie wszędzie, nie tylko wśród skinhead girls z małpkami na głowach.
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-04-09, 21:04 1
w300i napisał/a:

mhm czyli mają najebane dla tego że z nimi nie gadasz ? czy dla tego że wiedzą czym jest honor i nie będą się np. zdradzać na wzajem bo jest to wbrew ich przekonaniu ?



nie będę snuła wywodów na temat mojego życia.
myślisz ze znasz paru murzynów i paru skinów i wiesz wszystko na ich temat. człowieku nie szufladkuj ludzi bo świat jest trochę bardziej skomplikowany. czym jest dla nich ten "honor".. dziewczyna dziwka, chłopak alkoholik, zero perspektyw, zero ambicji, tylko liczy się HONOR. napierdalają muzykę na max aż myśleć nie można, są w stanie komuś dokopać za niewinne spojrzenie, za odchodzące od reszty ubranie lub po prostu ot tak. zachowują się jak hołota, wiem ze mogę w każdej chwili dostać od nich po piździe bo są do tego zdolni, koleś dostał wezwanie do wojska i robił wszystko żeby dostać jak najgorszą kategorie, tak chciał bronić bram naszego kraju.
jestem dumna z bycia Polakiem, niedługo będę się ubiegać do szkoły podoficerskiej, z czarnoskórym mogę przybić piątkę, nie wstydzę się niczego, szanuje ludzi, bez wyjątku czy są czarni czy żółci. nie osądzam ludzi po takich przyziemnych i niezależnych od nich cechach.

nie mam ochoty Ci tego tłumaczyć bo i tak wiem ze będziesz szedł w zaparte ze swoimi poglądami, też je szanuje chociaż nie rozumiem i nie zrozumiem. jeśli masz mi zadać jakieś następne pytanie, dokładnie to przemyśl, żeby nie było takie bezsensowne jak to.
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-04-10, 11:16 1
w300i napisał/a:

mhm czyli mają najebane dla tego że z nimi nie gadasz ? czy dla tego że wiedzą czym jest honor i nie będą się np. zdradzać na wzajem bo jest to wbrew ich przekonaniu ?



Z takimi "honorowymi" juz mialam ta watpliwa przyjemnsc sie poznac. Gonili "honorowo" w szesciu dwie 15latki, ktore smialy sie zlapac za rece. (Tak, bylam jedna z nich). Odpuscili, bo zalezli jakiegos czarnego chlopaka, chyba bardziej wartego "honorowego" wpierdolu. Honor, nie ma co. Idzcie wy wszyscy w chuj ze swoim "honorem". Kurwa, jak trzeba z kims sie pobic, to "honor", bo wygodnie. A jak juz "honor" do czegos ma zobowiazywac, to nagle ten jakze wazny i wspanialy honor idzie w chuj.
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-10, 19:00
Jak zawsze miał być mały koment a wyszedł jebany poemat ;p

miłej lektury

Bogna napisał/a:

a co ma ćpanie/siłka do honoru? a piernik do wiatraka?
po za tym jesli to są jedyne alternatywy dla Ciebie, to mi Cię szkoda. bo nie wszystko jest tylko białe i tylko czarne (że tak powiem )



Podałem Ci droga koleżanko tylko podstawowe przykłady czym się różnimy od zwykłych ludzi Skoro nie zrozumiałaś to Ci wytłumaczę że NS przedkładają własną sprawność fizyczną oraz intelektualną (a jednak to możliwe) nad używki i bez celowe zabawy

Tym bardziej najważniejszym celem w życiu jest zapewnienie odpowiedniego bytu własnej rodzinie i nie chodzi tu tylko o byt materialny, lecz byt w każdej innej postaci

Prawie tak samo ważną częścią życia jak rodzina są przyjaciele, którzy kierują się takimi samymi cechami jak ty min Honor, Duma, Miłość do rodziny oraz rasy

Wszystko co powyższe i wiele więcej wywodzi się właśnie z Dumy, Honoru oraz Wierności

a, to czy jest Ci mnie szkoda czy żal Ci mnie to mi naprawdę fruwa i powiewa

tutenchamonka napisał/a:


nie będę snuła wywodów na temat mojego życia.



Pochodzisz może z okolic Nowego Sącza - Limanowej

tutenchamonka napisał/a:

myślisz ze znasz paru murzynów i paru skinów i wiesz wszystko na ich temat. człowieku nie szufladkuj ludzi bo świat jest trochę bardziej skomplikowany.



I tutaj Cię zadziwie
Poznałem trochę więcej czarnych i łysych niż Ci się wydaje, a moje przekonania nie wywodzą się z tego co było mi widzieć w TV czy internecie, miałem okazje być w Londynie i zobaczyć jak to wszystko wygląda "od środka" ale co ja Ci będę opowiadał przecież wiesz lepiej z telewizji i gazet

Na tym właśnie polega ten główny problem, ludzie w Polsce wypowiadają się na tematy o których mają tylko ogólne pojęcie, i jeśli coś zobaczą w TV lub w gazecie to jest to dla nich najprawdziwsza prawda, NS nie są rasiolami dla tego ze się im tak ujebało, i dla tego że są z frustrowani swoim życiem i perspektywami, tak jak jest to opisywane wszem i wobec i podawane do opinii publicznej, my po prostu widzimy co się dzieje w innych krajach takich jak np. Anglia, Francja, Holandia, USA i nie chcemy czegoś takiego widzieć u nas w Ojczyźnie.

Przytoczę tutaj taki mały przykładzik.

Jak wiadomo Holandia państwo bez troski, legalizacja związków pedałów, "lekkich" dragów itd.

ostatnimi czasy obudzili się zoofile "hey skoro pedały mogą my też chcemy być legalni" znalazł się jakiś idiota w rządzie który ich poparł, i od pewnego czasu trwa rozkminka na ten temat...

może i za chwile się okaże ze dla was zoofilia jest chora itd. ale jeśli my się temu nie przeciwstawimy teraz to tak czy tak dopadnie to nasze dzieci. Tak jak było z pedałami, nasi rodzice się na to nie zgodzili ale tolerowali to, więc z czasem ludziom wmawiano że nie jest to nic takiego i zostało coraz bardziej tolerowane ,teraz chodzą takie pokraki i walą sie w dupky gdzie popadnie...

tutenchamonka napisał/a:

czym jest dla nich ten "honor".. dziewczyna dziwka, chłopak alkoholik, zero perspektyw, zero ambicji, tylko liczy się HONOR. napierdalają muzykę na max aż myśleć nie można, są w stanie komuś dokopać za niewinne spojrzenie, za odchodzące od reszty ubranie lub po prostu ot tak. zachowują się jak hołota, wiem ze mogę w każdej chwili dostać od nich po piździe bo są do tego zdolni,



Co do Honoru mam nadzieje że wyjaśniłem Ci odpowiednio po wyżej, a co do reszty to ty chyba droga koleżanko mylisz bardzo pojęcia, Dresiarze , Skinheads Oi, NR, NS, sa to bardzo różne grupy które czestą są mylone przez nie wiedzę... ale nie czas i miejsce żebym Ci to tłumaczył tutaj...

Podam Ci prosty przykład na mojej osobie do tego co napisałaś

tutenchamonka napisał/a:

dziewczyna dziwka,



Moja dziewczyna akurat studiuje i radzi sobie bardzo dobrze, może nie jest skinead girl ale nie odbieram od niej jakich kolwiek sygnałów że jej nie pasuje moja ideologia, a skoro od 5 lat znosi już moje "grymasy" to chyba nie jest tak źle, tym bardziej że głównie przez to kim jestem nasz związek jest budowany na miłości, wierności, zaufaniu.

o czym bardzo dobrze mogliśmy się przekonać w ostatnim czasie, bo od ponad 4 miesięcy się nie widzieliśmy,a jednak dalej wszystko się układa tak zajebiście jak powinno

tutenchamonka napisał/a:

chłopak alkoholik


Chodząc na siłkę, trenować sztuki walki i dbać o siebie tylko po to żeby w sobotę się najebać i być trening w plecy ? coś tutaj nie bardzo ;p

Ja jak i większość moich znajomych pijemy okazjonalnie, min po to aby zachować czystość umysłu w każdej chwili, nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie się po napierdalać

tutenchamonka napisał/a:

zero perspektyw, zero ambicji


I tu się mylisz większość NS są to ludzie na studiach lub po studiach, osoby z własnymi firmami radzący sobie bardzo dobrze ja tam osobiście na perspektywy nie narzekam a i powiem Ci więcej, że jestem w trakcie otwierania własnej firmy

Więc z tego wszystkiego wynika że albo obraz skina masz przedstawiony zajebiście stereotypowo albo mówisz tutaj o Oi z których tacy skinheadzi jak z huja strzelba

tutenchamonka napisał/a:

napierdalają muzykę na max aż myśleć nie można


Jeśli chodzi Ci tutaj o to że metalu słuchamy to na prawdę już nie masz się czego czepiać...

tutenchamonka napisał/a:

są w stanie komuś dokopać za niewinne spojrzenie, za odchodzące od reszty ubranie lub po prostu ot tak. zachowują się jak hołota, wiem ze mogę w każdej chwili dostać od nich po piździe bo są do tego zdolni,



Na pewno za nie winne spojrzenie nikt w pysk nie dostaje, tym bardziej nikt nie z moich kręgów nie uderzy dziewczyny, bo jaką by kurwą nie była to szacunek jakiś zawsze pozostaje, no chyba ze leci na ciebie laską z nożem to trudno jej nie przypierdolić

a za ciuchy to przeważnie obrywają brudasy albo typowe ścierwa którzy wyglądają jak typowe rasowe śmieci, choć i tak u nas jak ludzie wyglądają to jest pikuś tego co jest w Anglii...

Nie wiem co przez to rozumiesz Bo jeśli chodzi o to że lubimy sobie pokrzyczeć po pijaku, to za pewne jak każdy prawda ?

a jeśli chcesz prawdziwą hołotę zobaczyć to zafunduj sobie wycieczkę do Londka np. uwierz mi że możesz bardzo szybko pozbyć się ubrania i zajść w brew swojej woli, o dziwo nie będą to biali tylko "bezbronni" murzyni albo ciapole

wtedy zobaczysz jak wygląda prawdziwa tolerancja...

Co do tego że w pizde możesz dostać już Ci napisałem, nie od NS a jeśli masz na myśli Oi lub jakichś żuli z pod osiedla to nie myl ich proszę z prawdziwymi łysymi

tutenchamonka napisał/a:

, koleś dostał wezwanie do wojska i robił wszystko żeby dostać jak najgorszą kategorie, tak chciał bronić bram naszego kraju.



No widzisz ja też nie poszedłem do wojska, po mimo że miałem kategorie A i w cale się nie wymigiwałem, było mi to obojętne, ale to że nie byłem w wojsku i nie dałem po sobie jeździć starszym to nie znaczy ze nie znam obsługi Kbks, AK-47 czy chociażby Glock'a który spokojnie wystarczy abym obronił za równo swoją rodzinę jak i bliskich,

widocznie kolega miał lepsze zajęcia do roboty niż dostawanie wpierdol przez pierwsze 3 miesiące

tutenchamonka napisał/a:

jestem dumna z bycia Polakiem,



Chyba Polkom

tutenchamonka napisał/a:

niedługo będę się ubiegać do szkoły podoficerskiej



Powodzenia
tutenchamonka napisał/a:

czarnoskórym mogę przybić piątkę, nie wstydzę się niczego, szanuje ludzi, bez wyjątku czy są czarni czy żółci.



ja tez im chętnie mogę przybić piątkę (gwoździ), albo najlepiej 0.44 cal x5

tutenchamonka napisał/a:

nie mam ochoty Ci tego tłumaczyć bo i tak wiem ze będziesz szedł w zaparte ze swoimi poglądami,



Takim upartym sqrwisynem już jestem i idę w zaparte, tym bardziej gdy czegoś doświadczyłem i mam pewność że wiem więcej na ten temat od współrozmówcy

andariel napisał/a:

Z takimi "honorowymi" juz mialam ta watpliwa przyjemnsc sie poznac. Gonili "honorowo" w szesciu dwie 15latki, ktore smialy sie zlapac za rece. (Tak, bylam jedna z nich).



powiedź mi co osiedlowi kibole mają wspólnego ze Skinami ? tym bardziej myślisz ze łysi nie mają co robić tylko za małymi dziećmi biegać

andariel napisał/a:

Odpuscili, bo zalezli jakiegos czarnego chlopaka, chyba bardziej wartego "honorowego" wpierdolu.



Dobrze że byli rasistami, bo gdyby to byli zwykli chóligani to mogli by Ci jeszcze coś zrobić strasznego... a takto możesz się chwalić że murzyn Ci życie uratował

andariel napisał/a:

Kurwa, jak trzeba z kims sie pobic, to "honor", bo wygodnie. A jak juz "honor" do czegos ma zobowiazywac, to nagle ten jakze wazny i wspanialy honor idzie w chuj.



ponoć podczas walki łysi nie uznają honoru bo zawsze się biją 4-1 wiec coś masz słabe info chyba albo sie zdecydować nie możesz, a co do Honorowego życia i stosunku do najbliższych już ci opisałem po wyzej
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-04-10, 19:53
nie chce mi się przytaczać twoich fragmentów chłopaku który pomieszkał trochę w Londku i myśli że już wie wszystko i o wszystkich. Tak się składa że moje mama mieszka w Londynie wiec praktycznie całe wakacje spędzam u niej. i jakoś nie rozpaczam jak mi źle jest, jak ty. jak ktoś mi się nie podoba albo ktoś się do mnie czepia po prostu mam to w dupie. tak chyba myśli każdy człowiek znający swoją wartość. a zakładam że "wy" od razu odczuwacie to jak poniżenie które zasługuje na wpierdol. Przecież nie dacie po sobie jechać. Myślicie ze jesteście lepsi ale niby w czym. honorowi ludzie. chodzi mi o jedno.

NIE SZUFLADKUJ LUDZI BO GÓWNO WIESZ O WIĘKSZOŚCI, KTÓRĄ KRYTYKUJESZ.
INTELIGENTNA OSOBA OCENIA LUDZI INDYWIDUALNIE.

Ps. przytoczę jakaś wypowiedz którą kiedyś przeczytałam.
Zawsze tak było i jest ze głupszym się ustępuje. Dlatego ten świat jest taki popierdolony bo głupszy zawsze wygra.
a wiec ustępuję. AMEN.
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-10, 20:20
no widzisz dziewczynko ja się staram kulturalną rozmowę nawiązać bez obrażania itd, ale przeważnie tak się to właśnie kończy, najczesciej textem typu

tutenchamonka napisał/a:

Zawsze tak było i jest ze głupszym się ustępuje. Dlatego ten świat jest taki popierdolony bo głupszy zawsze wygra.
a wiec ustępuję.



skoro się nie ma argumentów do obrony to najlepiej tupnąć nóżka zwyzywać od debili i spierdolić

tutenchamonka napisał/a:

a zakładam że "wy" od razu odczuwacie to jak poniżenie które zasługuje na wpierdol. Przecież nie dacie po sobie jechać



może ty lubisz być traktowana jak szmata... uświadom sobie że nie każdemu to odpowiada

tutenchamonka napisał/a:

NIE SZUFLADKUJ LUDZI BO GÓWNO WIESZ O WIĘKSZOŚCI, KTÓRĄ KRYTYKUJESZ.



Dobrze mamo już nie będę, ale mam nadzieje że ty też nie będziesz tego robiła w stosunku do łysych tylko dla tego że twój brat i przyjaciółka tacy są

tutenchamonka napisał/a:

INTELIGENTNA OSOBA OCENIA LUDZI INDYWIDUALNIE.



Widocznie nie jestem inteligentny, lecz uczę się na cudzych błędach i jak narazie to mi w życiu wystarcza
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie