18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 12:54
Avatar
Bogna 2009-04-10, 21:14
w300i napisał/a:

zym się różnimy od zwykłych ludzi


uważasz się za niezwykłego czy co?
w300i napisał/a:

podstawowe przykłady


nie trzeba być skinem, żeby nie ćpać i chodzić na siłownię. może Cię zdziwię, ale nie tylo wy, nadludzie, tak działacie
zakręciłeś się w swoich wywodach, delikatnie mówiąc. dalej mi nie wyjaśniłeś, co ma piernik do wiatraka, a bardzom tego ciekawa.
w300i napisał/a:

Tym bardziej najważniejszym celem w życiu jest zapewnienie odpowiedniego bytu własnej rodzinie i nie chodzi tu tylko o byt materialny, lecz byt w każdej innej postaci


tylko 'wy' do tego dążycie? bredzisz, chłopie. nie musisz się uważać za lepszego od innych tylko dlatego, że jestes łysy, nie bierzesz narkotyków, zadajesz się z podobnymi do siebie i chcesz zapewnić dobre życie najbliższym. to, co wymieniłam, jest zwykłe. czyżbyś więc również był 'zwykłym' człowiekiem?
Zgłoś
Avatar
Landaryna 2009-04-10, 21:38
Dajcie sobie po razie i będzie spokój
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-10, 22:07
Bogna napisał/a:

uważasz się za niezwykłego czy co?



nigdzie tak nie napisałem chodziło mi o zwykłych szarych ludzi

co do piernika i wiatraka - chociaż by to że jedno i drugie powstałe z wysiłku człowieka

a tak na serio chodzi mi o to ze kierujemy się twardymi zasadami które są odmienne od zasad używanych na co dzień przez szarych ludzi, nie twierdze ze tylko my nie ćpamy i tylko my chodzimy na siłownie, tylko my dotrzymujemy wierności ale większość z nas stawia sobie za główny cel w życiu zasady które wcześniej opisałem i przede wszystkim bycie niezłomnym w tych że zasadach,

jesli przysięgam miłość jakiejś kobiecie tak jak jak i ona wiemy ze za miesiąc dwa nie okaze się ze z inną wylądowałem w łózku

jeśli któryś z moich przyjaciół trafi do więzienia to wie że wspólnie cała ekipa dołoży wszelkich starań aby go stamtąd wyciągnąć a my możemy być pewni ze nie wsypie nikogo

i tak dalej i tak dalej... mam nadzieje ze w końcu rozumiesz o co mi kaman czy dalej nie ?

nigdzie nie napisałem ze mam nadprzyrodzone moce, a innym czyni mnie tylko to ze głęboko wierze w swoje przekonania, jestem dumny z własnego pochodzenia i wychodzę z założenia ze najlepsze prawa ustaliła matka natura, a kto te prawa próbuje zmieniać występuje przeciwko niej jak i przeciwko mnie
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-04-10, 22:26
w300i napisał/a:



powiedź mi co osiedlowi kibole mają wspólnego ze Skinami ? tym bardziej myślisz ze łysi nie mają co robić tylko za małymi dziećmi biegać



Dresy w glanach z bialym sznurowkami, badge'ami w stylu "white pride' czy 'zakaz pedalowania', drace ryje o czystosci bialej rasy? Na-a, nie sadze.

w300i napisał/a:


Dobrze że byli rasistami, bo gdyby to byli zwykli chóligani to mogli by Ci jeszcze coś zrobić strasznego... a takto możesz się chwalić że murzyn Ci życie uratował



Nie chwale sie, ze mi czarnoskory chlopak zycie uratowal. Opisalam sytuacje.

w300i napisał/a:


ponoć podczas walki łysi nie uznają honoru bo zawsze się biją 4-1 wiec coś masz słabe info chyba albo sie zdecydować nie możesz, a co do Honorowego życia i stosunku do najbliższych już ci opisałem po wyzej



Aha. Czyli honor kiedy wygodnie, a kiedy niewygodnie to jak zwierzeta?

Zreszta, piszesz, jakby tylko skinheadzi chodzili na silownie, byli wierni i robili wszystko, zeby zapewnic swojej rodzinie jak najlepszy byt. To sa cechy charakterystyczne dla zwyklego, przyzwoitego czlowieka, bez wzgledu na przynaleznosc do subkultury. Nie mam nic do typowych skinow z lat 60., ale jesli chodzi o te narodowo-socjalistyczne malpy silne tylko i wylacznie w grupie, ktore rzucaja haslami z Mein Kampf (zapominajac o tym, ze ich przodkowie TEZ ucierpieli przez tego wasatego chuja)- robi mi sie przykro myslac o przyszlosci tego biednego kraju. Nie trzeba byc lysym, przepitym, szowinistycznym troglodyta, zeby miec honor, byc patriota (nie nacjonalista, nie szowinista), chodzic na silownie, dbac o rodzine i byc wiernym partnerowym. Te cechy moze posiadac i czarnoskory, i azjata, i buddysta, i gej czy lesbijka, i smieszna babcia mieszkajaca za rogiem, kanar, fryzjer, sprzedawca, jasna cholera, KAZDY. Za to napadanie na dzieciaki/kolorowych w wiekszych grupach, pijanstwo, cpanie, uwielbienie nazizmu - to sa cechy charakteryzujace ogromna czesc skinheadow (nie mowie, ze wszystkich- przynajmniej tych, ktorych widzialam, poznalam, i o ktorych slyszalam).

Edit:

w300i napisał/a:


nigdzie nie napisałem ze mam nadprzyrodzone moce, a innym czyni mnie tylko to ze głęboko wierze w swoje przekonania, jestem dumny z własnego pochodzenia i wychodzę z założenia ze najlepsze prawa ustaliła matka natura, a kto te prawa próbuje zmieniać występuje przeciwko niej jak i przeciwko mnie



Jasna cholera, znowu sie powtorze...
Czlowiek, schodzac z drzewa i wzniecajac ogien, pokazal matce naturze, ze ma ja gleboko gdzies. Obecnie przeszczepiamy innym serca, przeksztalcamy nasze srodowisko, wybijamy inne gatunki zwierzat, wyrzynamy siebie nawzajem, stworzylismy kulture, sztuke, mnostwo jezykow, zdobylismy nawet kosmos. Zyjemy ponad dwukrotnie dluzej, niz kiedys, a dzieki wynalezieniu antybiotykow nie giniemy z powody byle pierdolki, mozemy takze zastapic np. uszkodzone stawy czy czesci czaszki sztucznymi, igerujemy chirurgicznie w nasz wyglad- od depilacji laserowej, po operacje plastyczne. Nie pieprz mi prosze wiec o prawach naturalnych, bo gdybysmy je szanowali od poczatku, siedzialbys na drzewie i wpieprzal banany, liczylbys do 8, i nie pisalbys bezsensownych postow, probujacych przedstawic skinheadow w dobrym swietle, jako ludzi zgranych, honorowych, grzecznych, milych i zywiacych conajmniej cieple uczucia dla kazdego swego rodaka.
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-10, 22:32
andariel, powtazasz dokładnie to co Bogna napisała

andariel napisał/a:

ogromna czesc skinheadow



wiesz ze właśnie pomieszałaś wszystkie subkultury które mają nazwę skinheads pisałem o tym wcześniej zresztą :p

myślę że warto temat skończyć bo wy będziecie jeździły po mnie ja po was a i tak to żadnego efektu nie przyniesie.

żyjcie sobie w waszym tolerancyjnym świecie ja będę żył w moim nazi-white power , wam będzie dobrze mi również

buziaków 88 :*
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-04-10, 22:42
w300i napisał/a:

andariel, powtazasz dokładnie to co Bogna napisała

wiesz ze właśnie pomieszałaś wszystkie subkultury które mają nazwę skinheads pisałem o tym wcześniej zresztą :p

myślę że warto temat skończyć bo wy będziecie jeździły po mnie ja po was a i tak to żadnego efektu nie przyniesie.

żyjcie sobie w waszym tolerancyjnym świecie ja będę żył w moim nazi-white power , wam będzie dobrze mi również

buziaków 88 :*



Dobrze, zyj sobie w swoim nazi-bialym swiecie i nie ruszaj mojego. Nie chce przez jakas bezmyslna malpe "white power" trafic do szpitala, bo smialam pokazac, ze sie czyms roznie od reszty spoleczenstwa.
Buziakow 69 od czarnych gejow pochodzenia zydowskiego, lubiacych Marksa i Lenina.
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-04-10, 23:10 2
dalej nie zakumałeś, że nie tylko 'wy' potraficie dochowac wierności, pomóc itd? czaisz taki prosty argument czy jeszcze nie?
eh, znowu jak grochem o ścianę...
Zgłoś
Avatar
w300i 2009-04-11, 0:32
czaje o co Ci chodzi ale widocznie to działa tylko w jedną stronę...

niech już tak pozostanie że my Ci niedobrzy reszta zajebiści
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-04-11, 13:35
czyli nie czaisz. nieważne.
Zgłoś
Avatar
GetTattoedOrDie 2009-06-04, 12:13 1
tak czytałem co wypisujecie w tym poście i zastanawiam się czy ktoś z was zastanowił się i dowiedział się coś więcej o ruchu skinhead ?? Na samym początku ruch skinhead nie miał nic wspólnego z nietolerancją. Skinheadzi słuchali ska i reggae. nie wszyscy skinheadzi są tacy jak ich opisujecie (np. trojan skinhead)
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-06-04, 19:27
GetTattoedOrDie napisał/a:

Skinheadzi słuchali ska i reggae. nie wszyscy skinheadzi są tacy jak ich opisujecie (np. trojan skinhead)


serio?

a w 'tym poście' to tylko Ty wypisujesz bzdury.

koniec tematu, kolejny, co nie czyta ze zrozumieniem...
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2009-08-09, 12:05
echhh... ta dziewczynka po prawej stronie chodziła ze mną do szkoły...
Zgłoś
Avatar
snout 2009-08-09, 21:29 1
hmmmmtak czytajac wasze posty troche sie zmartwilem, jestem neonazista, zrzeszonym i powiem wam ze strranie mieszacie, skinhead to ruch ktory ma wiele odlamow, mysle ze warto poczytac przed wypowiedzia a nie opierac swoje wypowiedzi na american history-x, za duzo mamy w sejmie mitomanow, chociaz tutaj zachowajmy powage:)
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-08-09, 21:31
Drodzy użytkownicy, ciesze się że tak ładnie prowadzicie dyskusje ale
Zgłoś
Avatar
R................u 2010-11-25, 23:20
A to nie jest przypadkiem antifa, czerwone lewaki?
Jesteście zjebami. Wypowiadacie się na temat choć nie macie o tym pojęcia. Skiny to, skiny tamto. Poczytajcie najpierw o tym. Kurwa!
I tu pioseneczka
jak brzydko spiewają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie