18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
PękniętySłoik 2020-08-28, 19:11 5
Brakuje Czubówny w tle.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-08-28, 20:28
Niebezpiecznie jak na Białorusi ale nagrywają nie zważając na nic.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-08-28, 20:29
Do gazu gówniarstwo.
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-08-28, 21:14
Moda na selfie w dżungli przyszła dość późno.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-08-28, 21:18 7
Choć daleko mi do bycia rasistą, to trzeba przyznać, że ta dziewczynka ma wyjątkowo małpi ryj.
Zgłoś
Avatar
sard 2020-08-28, 21:32 17
Jaki dumny z bycia bezmógim kurwiem czarnuszek! Jakaż duma rozpiera to czarne dresiarstwo z bycia patologią i napierdalania kogokolwiek! Jacyż oni dumni z bycia czarnym worem wypełnionym pozbawionym wszelkich komórek mózgowych gówniakiem! Pozwólmy im na połączenie się ze swoim jestestwem w szambie i topmy wszelkie czarne chujostwo w ekstrementach! Ja wiem.... to ciężka harówka by zaciągnąć takiego dopakowanego bo miał czas, bo przecież nie pracuje czarnuszka... ja wiem, że będzie się bronił i próbował skakać po głowie i dlatego najpierw trzeba mu pierdolnąć półkilowym młotem w pusty łeb... ja wiem... człowiek się o to gówno pobrudzi... ale robisz to dla tych swoich sąsiadów... niewdzięcznych ludzi, robisz to dla białych, plaskatych kurew co to za kutangami ganiają za granicami, robisz to też dla kurw politykami zwanymi, a tak naprawdę tępymi kutasami będącymi, robisz to dla pojebanej pani Joli z mięsnego, co ojebałaby i chuja ciapatego byleby je starczało do pierwszego, za tych gówniaków co od tygodnia mają konta na sadisticku i boli ich ryj, dupa i nogi od oglądania tego co się dzieje na hardzie. Zrób to dla nich, dla nas, dla siebie... bądź bohaterem we własnym domu i na własnym koncie na sadolu... tylko pamiętaj jedno! Dobre filmiki bez ucinania, ujęcia by było widać wszystko, telefon trzymany bokiem by był widok szerokokątny, a nie jak kuerwie od gejfonów do nagrywania telefon zawsze pionowo by każdy rozpoznał, że to jebane jabuszko... Nagrywaj jak rozkurwiasz to gówno... a wirtualnego browara dostaniesz niejednego, a jak zajebiesz gównojebusa czarnego kolejnego... zgłoś się do mnie to dostaniesz piwa domowego
Zgłoś
Avatar
FiLiPeKkkkkk 2020-08-28, 21:53 6
Czym się różni murzyn od serca?
.
.
.
.
Serce nie sługa.
Zgłoś
Avatar
pitteroo 2020-08-28, 22:04
Tzw małpie selfi, kurwa jakie to życie stało się gówniane
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2020-08-28, 22:14 1
Najki, arbuz, kejefsi
zastosowałem tą dietę nawet w kosza zacząłem grać
A dalej mam 14 cm na baczność, ta dietę to fejk
Zgłoś
Avatar
Attero132 2020-08-28, 22:31 1
Ale brzydkie to towarzystwo
Zgłoś
Avatar
saves 2020-08-28, 22:44
Latisha i Tanisha pokłóciły się o ojca swoich dzieci.
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-08-28, 23:20
Co ten czarnomózgi zjeb Chciał osiągnąć tym filmikiem, bo chyba nie to że jest fajny?
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-08-28, 23:51
przecież w polsce to samo.. haha śmieję się od paru lat z tego, może to co mówię teraz za pare lat stanie się znowu ogólnopolskim trendem i dziki trener nawet o tym filmik nagra jak już nie raz było że nagle jakiś truizm zauważony przeze mnie 5 lat temu staje się top 10 na youtube bo dziki trener o tym powiedział xD. wy nie widzicie że łatwo można przyrównać filmiki/akcje odjebywane przez czarnuchów w usa do filmików/akcji odjebywanych przez "sebixów" w polszcze? a ogólnie biali w stanach zupełnie inny poziom niż biali w polszcze, a biali w polszcze podobny poziom co czarni w stanach? kiedy wy to zauważycie? xD
Zgłoś
Avatar
abuk 2020-08-29, 0:55
Nie potrafię zrozumieć tych fleciarzy, którzy ich bronią, bo rasizm i w ogóle. Co gorsza 99% to ''kobiety''. Przecież oni są gorsi od cyganów.
Zgłoś