18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
MaczoJuh 2015-07-19, 12:05 1
@Mindfuck
To wspolczuje kobiety Ja z moja takich problemow nie mam, ja mam chec , lecimy.. ona ma chec lecimy.. i dobre bzykanko starcza nam 1h.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-07-19, 12:09 2
Ruchanie jednej i tej samej laski zawsze z powszednieje
Zgłoś
Avatar
ictq 2015-07-19, 12:09 9
Przecież widać na pierwszy rzut oka, że laska ma okres (widoczne skrzydełka), a koleś widocznie nie ma na imię Mojżesz. Zamiast go wkurwiać mogła mu nie przeszkadzać tylko ojebać mu gałę, podczas gdy on nie przerywałby swoich bardziej interesujących od jej humorów zajęć.
Zgłoś
Avatar
Vito Corleone 2015-07-19, 12:09 1
Z drugiej strony... Kto ma w sypialni kamerę? Barney Stinson to to nie jest, bo nie siedział by przy kompie...
Zgłoś
Avatar
prawda 2015-07-19, 12:18 13
o kurwa same prawiczki na sadolu, powiem wam tak na przyszlosc, jak juz zaczniecie ruchac to sami zobaczycie ze czasami bedziecie woleli ponapierdalac w quake niz wyruchac jakas dupe, nie mowiac juz jak ma sie od dluzszego czasu jedna i ta sama dupe
Zgłoś
Avatar
Avangardus 2015-07-19, 12:29
Poczekaj kurwa dobijam level!
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-07-19, 12:33
Jako ludzie powinniśmy hamować swoje instynkty, nie jesteśmy zwierzętami. Dlatego gardzę takimi kobietami ze "chcicą".
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-07-19, 12:33 13
Uwielbiam kobiety. Kiedy facet ma ochotę na seks, to wielka awantura, że to niesprawiedliwe, że on próbuje je wręcz gwałcić, bo one w danej chwili nie mają ochoty na seks. A kiedy facet nie ma ochoty na seks, to wielkie fochy, że to niesprawiedliwe, że on jest nieczuły i powinien być dyspozycyjny, bo przecież faceci zawsze chcą!

Jeżeli macie taką, to spierdalajcie od nie jak najdalej, bo roszczeniowa postawa nie będzie dotyczyła tylko seksu.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2015-07-19, 12:40 24
@ludziska up od kryptopedałów. Jak już wejdziecie w świat prawdziwego seksu z kobietami (żywymi) i będziecie taką mieli pod swoim dachem na codzień i praktycznie na zawołanie to po jakimś czasie (wiem że to dla was narazie niewyobrażalne ale zaczekajcie kilka lat i może i wam się uda) okazja do uprawiania seksu nie będzie czymś dla czego warto rzucić wszystko co się robi i natychmiast biec w objęcia kobiety.
Zgłoś
Avatar
streetfighter23 2015-07-19, 12:48 12
@up zgadzam sie w 100%, to są już uroki bycia z kimś na dlużej
Zgłoś
Avatar
okrutnyCham 2015-07-19, 12:52
na bank wcześniej jebał siostre tej kurwiagi albo inną szmate więc na dziś styka..
Zgłoś
Avatar
Insaner 2015-07-19, 13:21 12
Dlatego moim zdaniem mieszkanie razem z kobietą jest przecenione. Jest idealnie dopóki mieszka się osobno, spotyka się kiedy chce - czy to na seks, czy w innych celach. Zawsze można na tydzień razem gdzieś wyskoczyć itd. . Nie ma za to prawie awantur o byle gówno, nie ma sytuacji przedstawionych na filmie i przede wszystkim związek się tak nie nudzi. Do mieszkania w każdej chwili można zaprosić kolegów na imprezę i nie trzeba się z niczym tłumaczyć, a inie oszukujmy się - oni są znacznie lepszymi kompanami do rozmowy niż jakieś rozkapryszone dziewczę.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2015-07-19, 13:44
Impotent pierdolony
Zgłoś
Avatar
WolfXp1 2015-07-19, 14:17
Ona ma podpaskę może dlatego nie chce
Zgłoś
Avatar
1................y 2015-07-19, 14:23 4
Lol wszyscy pierdolą, o gościu co nie rucha i lasce co szuka atencji, ale nikt nie zastanawia się nawet co kurwa robi kamera w sypialni?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie