18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-26, 13:09 7
baronturbina napisał/a:

Piłeś? Takie BMW jest warte tyle co rower elektryczny.



Driver19cm napisał/a:

Baron Kolego odpuść. Przecież widać, że on jest z podlasia. Taka beemka, to nadal w tamtych rejonach zajebista bryka i szacun na każdej wiosce



Czytanie po polsku nadal kiepsko "wam" idzie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-26, 13:17
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Wyjebane mam w wasze żale biedaków, których nie stać na te drugie niewinne, nowsze, szybsze BMW. Mnie bardziej ciekawi czy doszło do kontaktu między autami, czy ta nowa beemka ma całkiem niezłe heble.



wg opisu filmu na yt doszło do kolizji
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-08-26, 13:23 1
Driver19cm napisał/a:

Baron Kolego odpuść. Przecież widać, że on jest z podlasia. Taka beemka, to nadal w tamtych rejonach zajebista bryka i szacun na każdej wiosce



A to nie o obsrane kałdi?? Myślałem, że się wsiurstwo już przesiadło. W sraudi te same części co w wieswagenie to i łatwiej dostać, gdy na szrot przywiozą rozjebanego passata.
Zgłoś
Avatar
Kutaw 2024-08-26, 13:32
Typowy beemiosz.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-08-26, 13:36 4
baronturbina napisał/a:

To z fiilmu to jakieś obsrane 5 z 97 roku.



Komuna kołem się toczy. Bitwa o samochody typu BMW rozgrywa się tylko w postkomunistycznych zakompleksionych klasach społecznych. Dla których możliwość uniesienia się sięga lat 90 gdzie te samochody były obrazem pewnej wyższości, luksusu oraz swego rodzaju ucieczki od biedy . I sięgania choćby paluszkiem zachodu o ile kupowanie od nich złomu którego już nie chcieli można tak nazwać. Choć świat idzie do przodu to dalej to pokolenie powtarza "kiedyś na takie BMW to leciały dziewojki z wszystkich wsi na około , a karyny nad jeziorem moczyłem co tydzień nowe." Ten aspekt świetnie pokazuje że za stare samochody z zerowym stanem licznika na komisie ( 180 000 kkm ), a realnym większym ( >500 000 kkm ) jesteśmy w stanie dalej się prężyć na parkingu pod biedronką. Lub na ten czas w komentarzach pisać o kwotach 200 000 za auto byle pokazać że gonimy zachód. Bo przecież nowsze to lepsze niż to starsze bo choćby droższe. A prawda jest taka że nikt normalny nie jara się marką samochodu, albo kwotami bo ma świadomość że to nie cel a środek w robieniu fajnych rzeczy w życiu.. O ile ma taką świadomość...
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2024-08-26, 13:54 3
Kidl3r napisał/a:

Komuna kołem się toczy. Bitwa o samochody typu BMW rozgrywa się tylko w postkomunistycznych zakompleksionych klasach społecznych. Dla których możliwość uniesienia się sięga lat 90 gdzie te samochody były obrazem pewnej wyższości, luksusu oraz swego rodzaju ucieczki od biedy . I sięgania choćby paluszkiem zachodu o ile kupowanie od nich złomu którego już nie chcieli można tak nazwać. Choć świat idzie do przodu to dalej to pokolenie powtarza "kiedyś na takie BMW to leciały dziewojki z wszystkich wsi na około , a karyny nad jeziorem moczyłem co tydzień nowe." Ten aspekt świetnie pokazuje że za stare samochody z zerowym stanem licznika na komisie ( 180 000 kkm ), a realnym większym ( >500 000 kkm ) jesteśmy w stanie dalej się prężyć na parkingu pod biedronką. Lub na ten czas w komentarzach pisać o kwotach 200 000 za auto byle pokazać że gonimy zachód. Bo przecież nowsze to lepsze niż to starsze bo choćby droższe. A prawda jest taka że nikt normalny nie jara się marką samochodu, albo kwotami bo ma świadomość że to nie cel a środek w robieniu fajnych rzeczy w życiu.. O ile ma taką świadomość...



Jeden woli zrobić trip dookoła świata za dziesiąt tysięcy, inny woli dojebać, felgi, turbo do śmietnika, a za reszte robić głupie rzeczy bez celu. Jeden lubi grać w szachy a inny skakać ze spadochronem. Także Twoje jest po częsci pierdoleniem, a po częsci może i nie. Jedno jest pewne czy chcesz czy nie bez siana będziesz pustelnikiem lub "wyzwolonym", nazwij to jak chcesz.
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2024-08-26, 14:03 12
Niech ktoś mi wytłumaczy jak można słuchać takiego gówna?
Zgłoś
Avatar
witos90 2024-08-26, 14:18 2
Kidl3r napisał/a:

samochody z zerowym stanem licznika na komisie ( 180 000 kkm ), a realnym większym ( >500 000 kkm )


Wszystko pięknie, fajnie, tylko naucz się używać przedrostków. Na Słońce to nikt jeszcze samochodem nie dojechał.
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-08-26, 14:24 1
Kidl3r napisał/a:

Komuna kołem się toczy. Bitwa o samochody typu BMW rozgrywa się tylko w postkomunistycznych zakompleksionych klasach społecznych. Dla których możliwość uniesienia się sięga lat 90 gdzie te samochody były obrazem pewnej wyższości, luksusu oraz swego rodzaju ucieczki od biedy . I sięgania choćby paluszkiem zachodu o ile kupowanie od nich złomu którego już nie chcieli można tak nazwać. Choć świat idzie do przodu to dalej to pokolenie powtarza "kiedyś na takie BMW to leciały dziewojki z wszystkich wsi na około , a karyny nad jeziorem moczyłem co tydzień nowe." Ten aspekt świetnie pokazuje że za stare samochody z zerowym stanem licznika na komisie ( 180 000 kkm ), a realnym większym ( >500 000 kkm ) jesteśmy w stanie dalej się prężyć na parkingu pod biedronką. Lub na ten czas w komentarzach pisać o kwotach 200 000 za auto byle pokazać że gonimy zachód. Bo przecież nowsze to lepsze niż to starsze bo choćby droższe. A prawda jest taka że nikt normalny nie jara się marką samochodu, albo kwotami bo ma świadomość że to nie cel a środek w robieniu fajnych rzeczy w życiu.. O ile ma taką świadomość...



Na całym świecie nie ważne czy to BMW czy obsrany Lexus czy inne Ferrari, a jak ktoś jest w uj bogaty to odrzutowcem czy jachtem, ludzie sie dowartościowywać drogimi rzeczami. To nie tylko kwestia Polski.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-26, 14:41
Angel napisał/a:

Na filmie są 2 bmw
Ten co się rozjebał i ten za nim.


A To ja się skupiłem na tym rozjebanym. Dalej to nic nie zmienia

[ Dodano 2024-08-26, 14:43 ]
dżonyłojlker napisał/a:

Czytanie po polsku nadal kiepsko "wam" idzie.


Kiedyś napisałem ci żebyś pisał na trzeźwo! Albo najlepiej wcale.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-26, 15:02 2
Kidl3r napisał/a:

Komuna kołem się toczy. Bitwa o samochody typu BMW rozgrywa się tylko w postkomunistycznych zakompleksionych klasach społecznych. Dla których możliwość uniesienia się sięga lat 90 gdzie te samochody były obrazem pewnej wyższości, luksusu oraz swego rodzaju ucieczki od biedy . I sięgania choćby paluszkiem zachodu o ile kupowanie od nich złomu którego już nie chcieli można tak nazwać. Choć świat idzie do przodu to dalej to pokolenie powtarza "kiedyś na takie BMW to leciały dziewojki z wszystkich wsi na około , a karyny nad jeziorem moczyłem co tydzień nowe." Ten aspekt świetnie pokazuje że za stare samochody z zerowym stanem licznika na komisie ( 180 000 kkm ), a realnym większym ( >500 000 kkm ) jesteśmy w stanie dalej się prężyć na parkingu pod biedronką. Lub na ten czas w komentarzach pisać o kwotach 200 000 za auto byle pokazać że gonimy zachód. Bo przecież nowsze to lepsze niż to starsze bo choćby droższe. A prawda jest taka że nikt normalny nie jara się marką samochodu, albo kwotami bo ma świadomość że to nie cel a środek w robieniu fajnych rzeczy w życiu.. O ile ma taką świadomość...



Kilka tygodni temu syn sąsiadki kupił BMW. Ma gnój 18 lat, a prawko zrobił miesiąc temu. Na początek rozjebał matce Lagunę, teraz co tydzień sępi 2 tysiące, żeby to gówniane BMW doprowadzić do użyteczności. Bryka wielka, ciężka, mocno hałasuje, a niebawem zapewne wyląduje na jakimś drzewie
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2024-08-26, 15:48 1
I ten zjeb mata w tle leci...
Zgłoś
Avatar
Volstagg 2024-08-26, 15:57
Zobaczył spalanie i do wyjebało
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-08-26, 16:30 5
Dlaczego nagrywający wyciszył co mówił, ale tą debilną muzykę zostawił?
Za samo słuchanie tego gówna powinna być kula w łeb!
Zgłoś
Avatar
bosch86 2024-08-26, 16:38 1
No, przy takiej prędkości i to jeszcze pewnie na 15 letnich zimówkach, robić takie manewry to trzeba mieć fantazje ;D Chciałbym zobaczyć jaką miał minę jak leciał na barierki u już wiedział że nie odkręci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie