18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Pablohasan85 2024-07-11, 16:40 7
A tym mercedesem chyba tez głupia pizda jechała. Zahamowała 10 m dalej.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-07-11, 16:40 1
Właśnie stąd najczęściej biorą się wypadki jak się dwóch debili na drodze spotka.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-07-11, 16:47 3
Najlepsze jest to że młody wyłapał że jednak trzeba się rozglądać i wychamowac choćby by się rozejrzeć przed skrzyżowaniem a ona nawet po tym zdarzeniu ni chuja nie wyłapała nic z tego doświadczenia i to wina facecika że ją rozjechał ...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-11, 16:56 1
Mercedes zobowiązuje



Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2024-07-11, 16:59 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Jeśli samochód jedzie główną to rowerzysta nie ma pierwszeństwa wjazdu. W tym przypadku niestety kierowca miał znak A7 przed przejazdem



no i co chciales mi udowodnic? ze mam racje. tak wiem ze mam. typo pierdoli ze baba nie miala pierwsszenstwa jak wyraznie miala
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-11, 17:21 1
panpanczan napisał/a:

Jebane bezmózgi. Zero instynktu zamozachowawczego. Jak mam pierwszeństwo! I choćby chuj na chuju stawał to musze przejechać. Po chuj się rozglądać? Przecież mam pierwszeństwo! Wypierdalać z drogi bo jadę! Głupia cipa, madka pOlka z kaszojadem.



No tylko ze nie ma pierwszenstwa.

[ Dodano: 2024-07-11, 17:22 ]
fedorek napisał/a:

ona nie miała pierwszeństwa, pierwszeństwo ma tylko pieszy, rowerzysta musi ustąpić



Pieszy tez ma chuj a nie peirwszenstwo Pierdolone zjeby. PAtrzcie w przepisy, a nie to co naopowiadal wam pinokio.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-11, 17:43
Miasto na dwie litery?

- Uć.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-07-11, 17:56 1
PiotrusCinek88 napisał/a:

Mam pierwszeństwo i co mi pan zrobisz?



Kurwa właśnie że nie mają pierwszeństwa, wszyscy wy jesteście kierowcami a nawet przepisów nie znacie. Wbijcie sobie do łbów że rowerzysta ma pierwszeństwo jak droga rowerowa idzie wzdłuż drogi którą jedziesz, i ty skręcasz w prawo a on jedzie prosto, to musisz ustąpić. Jak droga rowerowa przecina w poprzek twoją drogę jako kierowcy to obowiązuje zasada kto pierwszy na przejeździe ten lepszy i ma pierwszeństwo. Jak on już wjechał na to to oni nie mogą wpierdolić mu się przed maskę. Wymusili pierwszeństwo. Rowerzysta to nie jebany pieszy któremu musisz ustąpić jak tylko zbliżać zacznie się do drogi.
Zgłoś
Avatar
Jbcpis 2024-07-11, 17:59 4
panpanczan napisał/a:

Jebane bezmózgi. Zero instynktu zamozachowawczego. Jak mam pierwszeństwo! I choćby chuj na chuju stawał to musze przejechać. Po chuj się rozglądać? Przecież mam pierwszeństwo! Wypierdalać z drogi bo jadę! Głupia cipa, madka pOlka z kaszojadem.



Też tak wbijam. W tym roku już 4k z odszkodowania. Mi nic nie jest a rowerek ma nowy osprzęt i dorzuciłem sobie do ps5. Będziemy tak wjeżdżać gdy nie ma zagrożenia życia i kosić sianko mordeczko 👌😁
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-07-11, 17:59 1
dirty_pig napisał/a:

tak wlasnie uswiadomiles nas ze jestes idiota



ty kurwa downie, weź to przeczytaj jeszcze co tu napisane jest

ksp.policja.gov.pl/wrd/aktualnosci/122218,PIERWSZENSTWO-NA-PRZEJEZDZIE...

"Przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym nakładają na kierujących pojazdem obowiązek, aby zbliżając się do przejazdu dla rowerów zachowali szczególną ostrożność i ustąpili pierwszeństwa kierującemu rowerem, który już znajduje się na tym przejeździe, a nie, gdy na ten przejazd wjeżdża! Natomiast, gdy pojazd skręca w drogę poprzeczną, ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa kierującemu rowerem, który jedzie na wprost po jezdni, pasie ruchu dla rowerów i drodze dla rowerów."
Zgłoś
Avatar
p................n 2024-07-11, 18:00
Jbcpis napisał/a:

Też tak wbijam. W tym roku już 4k z odszkodowania. Mi nic nie jest a rowerek ma nowy osprzęt i dorzuciłem sobie do ps5. Będziemy tak wjeżdżać gdy nie ma zagrożenia życia i kosić sianko mordeczko 👌😁



Nagraj cos na sadola, może będzie hard.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-07-11, 18:03
Henboh napisał/a:

Chyba, że jak w tym przypadku, przejazd prowadzi wzdłuż drogi z pierwszeństwem.



No właśnie że nie. Jeśli droga rowerowa jest na drodze, częścią jezdni to tak, a to jakaś zjebana ścieżka obok jest co popierdala przy chodniku
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-07-11, 18:17
panpanczan napisał/a:

Jebane bezmózgi. Zero instynktu zamozachowawczego. Jak mam pierwszeństwo! I choćby chuj na chuju stawał to musze przejechać. Po chuj się rozglądać? Przecież mam pierwszeństwo! Wypierdalać z drogi bo jadę! Głupia cipa, madka pOlka z kaszojadem.



tylko, że ma pierszeństwo jak znajduje się już na przejeździe, jak dojeżdża to nie ma pierszeństwa - tak czy siak lepiej uważać
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-07-11, 18:18
panpanczan napisał/a:

Jebane bezmózgi. Zero instynktu zamozachowawczego. Jak mam pierwszeństwo! I choćby chuj na chuju stawał to musze przejechać. Po chuj się rozglądać? Przecież mam pierwszeństwo! Wypierdalać z drogi bo jadę! Głupia cipa, madka pOlka z kaszojadem.



Zapędziłeś się z tym osądem panie. Myślisz, że taka k0bieta rozważa przepisy ruchu drogowego? Ona poprostu jedzie. Kółka robią wrrr...
Zgłoś
Avatar
szakkalll 2024-07-11, 18:18 1
Chuja ma, a nie pierwszeństwo . Douczcie się cembaly przepisów. Pedalarz by miał pierwszeństwo ale przed pojazdem z kamerka. A temu co go pizdnoł ma ustąpić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie