18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Wiewór 2024-07-11, 18:19
Cmentarze są pełne tych co mieli pierwszeństwo. Powinni im na grobach ciosać „umar ale miał pierwszeństwo”.
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-07-11, 18:19
fedorek napisał/a:

ona nie miała pierwszeństwa, pierwszeństwo ma tylko pieszy, rowerzysta musi ustąpić



jak dojeżdża to nie ma pierszeństwa ale ma pierszeństwo jak znajduje się już na przejeździe, a tutaj tak właśnie było więc poczytaj kodeks i nie pierdol głupot.
Zgłoś
Avatar
42069 2024-07-11, 18:20 1
No I chuj w dupę kierowcy pedalowi co nie zna się na znakach, oby mu zabrali prawko kurwie jebanej, a pani się należy odszkodowanie
Zgłoś
Avatar
p................n 2024-07-11, 18:21
NeinNeinNeiN napisał/a:

Zapędziłeś się z tym osądem panie. Myślisz, że taka k0bieta rozważa przepisy ruchu drogowego? Ona poprostu jedzie. Kółka robią wrrr...



Ważne, że się zgadzamy.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-11, 18:53
psyhepl napisał/a:

winny kierowca tramwaju :/



Bo szyny były złe
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-11, 18:56
Obecnie często korzystam ze ścieżek rowerowych, głównie na hulajnodze elektrycznej (dojeżdżam nią do pracy, świetna sprawa), ale zdaję sobie sprawę z tego że w takiej sytuacji jak na filmiku nie mam pierwszeństwa, więc dokładnie obserwuję czy nadjeżdżające pojazdy się zatrzymają żeby mnie przepuścić (no chyba że ciężarowy to patrzę na niego z daleka, dość się naoglądałem na sadolu jak taki pojazd rozjeżdża takich jak ja), a tu baba nawet nie popatrzyła czy coś jedzie tylko wpierdoliła się na przejazd tuż przed pojazd, wręcz walnęła go z boku.
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-07-11, 19:05
Jbcpis napisał/a:

Też tak wbijam. W tym roku już 4k z odszkodowania. Mi nic nie jest a rowerek ma nowy osprzęt i dorzuciłem sobie do ps5. Będziemy tak wjeżdżać gdy nie ma zagrożenia życia i kosić sianko mordeczko 👌😁



No i gitara może jak wpierdolisz się pod 4 ośkę matce dadzą 8k .Dobry biznesmen z Cb
Zgłoś
Avatar
loky 2024-07-11, 19:28
panpanczan napisał/a:

Jebane bezmózgi. Zero instynktu zamozachowawczego. Jak mam pierwszeństwo! I choćby chuj na chuju stawał to musze przejechać. Po chuj się rozglądać? Przecież mam pierwszeństwo! Wypierdalać z drogi bo jadę! Głupia cipa, madka pOlka z kaszojadem.



Jak się pod tira wpierdolisz co ci wymusi to zmienisz zdanie XD
Zgłoś
Avatar
fx21 2024-07-11, 19:32
Przepisy ustawy Prawo o ruchu drogowym nakładają na kierujących pojazdem obowiązek, aby zbliżając się do przejazdu dla rowerów zachowali szczególną ostrożność i ustąpili pierwszeństwa kierującemu rowerem, który już znajduje się na tym przejeździe, a nie, gdy na ten przejazd wjeżdża! Natomiast, gdy pojazd skręca w drogę poprzeczną, ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa kierującemu rowerem, który jedzie na wprost po jezdni, pasie ruchu dla rowerów i drodze dla rowerów.

A rowerzyści? Przepisy nie wskazują jednoznacznie jak mają się zachować, ale nie mogą na przejazd wjeżdżać z taką samą prędkością, z jaką poruszają się po drodze dla rowerów, bez upewnienia się, że ich wjazd nie spowoduje niebezpiecznej sytuacji!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-11, 19:43
Mogą. Tylko potem zapłacą karę. Na tym polega odpowiedzialność
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2024-07-11, 19:44
panpanczan napisał/a:

Jebane bezmózgi. Zero instynktu zamozachowawczego. Jak mam pierwszeństwo! I choćby chuj na chuju stawał to musze przejechać. Po chuj się rozglądać? Przecież mam pierwszeństwo! Wypierdalać z drogi bo jadę! Głupia cipa, madka pOlka z kaszojadem.



Jedyny sensowny wpis . Jakbym ja tak na pewniaka jechał samochodem , rowerem , hulajnogą bo mam pierwszeństwo/zielone to pewnie już trzecie wskrzeszenie przerobione byłoby . Nekromancja tania nie jest .
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-07-11, 19:53
Veni_Vidi napisał/a:

Miasto na dwie litery?
- Uć.



Błąd gramatyczny, ma być Óć
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-07-11, 20:01
Juzwa napisał/a:

Błąd gramatyczny, ma być Óć



U zamiast Ó to błąd gramatyczny??? Serio?
Zgłoś
Avatar
Jbcpis 2024-07-11, 20:20 1
loky napisał/a:

Jak się pod tira wpierdolisz co ci wymusi to zmienisz zdanie XD



Pod tiry nie wjeżdżam 👌

[ Dodano 2024-07-11, 20:22 ]
panpanczan napisał/a:

Nagraj cos na sadola, może będzie hard.



Nie będzie mordeczko. Składam się z gumy i magii 🕺
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-07-11, 20:22 3
Scena z wczoraj
Przejeżdżałem tędy z dobra godzinę po fakcie jak już policja stała. Kierowca do utylizacji a kto myśli inaczej, to cegła ci w głupi ryj i kamień w potylicę twojego syna, bo to i tak nie wyjdzie już na człowieka jak ojciec jest debil. Przepis jest przepis, na budowie jak cegły latają to też byś bez kasku chodził bo cegła powinna się zapytac najpierw czy może już spadać? Póki nie było internetu to tylko matka i sąsiad wiedzieli żeś debil i patol.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie