18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
p................n 2024-07-11, 20:23
Jbcpis napisał/a:

Pod tiry nie wjeżdżam 👌
Nie będzie mordeczko. Składam się z gumy i magii 🕺



Jak prezerwatywa
Zgłoś
Avatar
Jbcpis 2024-07-11, 20:25
panpanczan napisał/a:

Jak prezerwatywa



Dokładnie! Dlatego jestem niezniszczalny:)

[ Dodano 2024-07-11, 20:27 ]
Co niektórzy chcieliby mi dosrać swoim zwyrolskim sadolkowym humorem ale to nie możliwe. Kiedy ja zawijałem trupy do wora z drogi wy sraliście w pieluchy 😁😁😁
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-07-11, 20:47 1
Kraków ul. Podgórska. Tutaj jest ciekawy przejazd. Rowerzyści nagminnie łamią przepisy, bo znak stop to przecież iluzja. Jakoś na razie nikt jeszcze nie zginął.

Zgłoś
Avatar
Haw_haw 2024-07-11, 20:51
Pierdolnął ją tak, że jeszcze w drugim wymiarze dostała.
Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2024-07-11, 21:15
Najbardziej zjebany przepis dla robactwa na rowerach,wszędzie korki,ruch jak huj
I jeszcze te rowery.
Zgłoś
Avatar
cezar910426 2024-07-11, 21:28
panpanczan napisał/a:

Tam masz znak a właściwie dwa znaki C-16 i C-13, które informują jak należy się przemieszczać po drodze. Są dwie kombinacje tych znaków, przedzielone w pionie i poziomie. Znak przedzielony poziomo( piesi u góry znaku a rower na dole) informuje ze piesi i pedalarze moga jechac całą szerokością drogi. Znak przedzielony pionowo informuje, że piesi i pedalarze mogą się poruszac wyznaczonymi stronami tej drogi.( ale zazwyczaj i tak jeżdżą/chodzą jak chcą)



Warto pamiętać że ten znak podzielony w poziomie w zależniści od tego kto jest u góry informuje kto na kogo musi bardziej uwazać. A co do mamusi: "patrz synku, nigdy tak nie rób" madka pokaże
Zgłoś
Avatar
bobofrutek 2024-07-11, 21:33 1
Ale pierdolicie. Ślepy z samochodu zajebał. A chuj jadę bo co mi rowerzysta zrobi
Zgłoś
Avatar
edelwolf 2024-07-11, 21:48 1
patrze ze poziom ludzi piszacych te komentarze to masakra. Same jebane tempe stulejarze. Ale nawet mi was nie zal zjeby
Zgłoś
Avatar
alpax 2024-07-11, 22:12
Najlepsze jest to, że ona nie miała pierwszeństwa.. taka jest znajomość przepisów.. 😁 99% rowerzystów nie zadało sobie trudu, żeby przeczytać kodeks ruchu drogowego.. a co dopiero je zrozumieć.. (nie są napisane prostym językiem). Gdzieś usłyszeli, że mają pierwszeństwo i na tej podstawie jeżdżą.. tutaj na kwejku widzę, że też nie lepiej że znajomością przepisów 😁
Art 27 Kodeksu ruchu drogowego się kłania
Zgłoś
Avatar
Kkkfff 2024-07-11, 22:14 2
Kur.wa ale z was debile. Czepiacie się rowerzystki, a nikt nie zwraca uwagi że winę ponosi ślepy kierowca samochodu, jakiś niedorozwinięty stary dziad, który jedzie 40 km/h a zaczął hamować po 10 m od potrącenia kobiety. Gdzie miał oczy i mózg
Zgłoś
Avatar
alpax 2024-07-11, 22:17
42069 napisał/a:

No I chuj w dupę kierowcy pedalowi co nie zna się na znakach, oby mu zabrali prawko kurwie jebanej, a pani się należy odszkodowanie



A jakie masz tam znaki? 🤣
Kierowca samochodu miał pierwszeństwo.. Art. 27 Kodeksu ruchu drogowego..
Taka jest właśnie znajomość przepisów bezmózgiego spoleczeństwa .. nie dosyć, że nie zna przepisów to jeszcze wyzywa kierowcę
Rodzice muszą być z ciebie dumni 🤣🤣
Zgłoś
Avatar
Lares86 2024-07-11, 22:24
Chuj wie czyja wina. Jak ja zdawałem prawko to ścieżek rowerowych jeszcze nie było.
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-07-11, 22:34 1
panpanczan napisał/a:

Jebane bezmózgi. Zero instynktu zamozachowawczego. Jak mam pierwszeństwo! I choćby chuj na chuju stawał to musze przejechać. Po chuj się rozglądać? Przecież mam pierwszeństwo! Wypierdalać z drogi bo jadę! Głupia cipa, madka pOlka z kaszojadem.



Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
42069 2024-07-11, 22:53
alpax napisał/a:

A jakie masz tam znaki? 🤣
Kierowca samochodu miał pierwszeństwo.. Art. 27 Kodeksu ruchu drogowego..
Taka jest właśnie znajomość przepisów bezmózgiego spoleczeństwa .. nie dosyć, że nie zna przepisów to jeszcze wyzywa kierowcę
Rodzice muszą być z ciebie dumni 🤣🤣



Moi niekoniecznie, za to twoja mama mnie zawsze chwali po dobrym jebanku i się zastanawia kiedy alpax znajdzie w końcu pracę zamiast czytać kodeks ruchu drogowego
Zgłoś
Avatar
Victorius_the_Second 2024-07-11, 23:51
panpanczan napisał/a:

Jebane bezmózgi. Zero instynktu zamozachowawczego. Jak mam pierwszeństwo! I choćby chuj na chuju stawał to musze przejechać. Po chuj się rozglądać? Przecież mam pierwszeństwo! Wypierdalać z drogi bo jadę! Głupia cipa, madka pOlka z kaszojadem.



Z jednej strony racja, ale z drugiej, to ta kurwa w a klasie, co miała doskonałą widoczność przy tym przejściu, powinna dostać dożywotni zakaz prowadzenia samochodów. Ślepa pizda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie