18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
p................n 2024-07-11, 15:24 113
Jebane bezmózgi. Zero instynktu zamozachowawczego. Jak mam pierwszeństwo! I choćby chuj na chuju stawał to musze przejechać. Po chuj się rozglądać? Przecież mam pierwszeństwo! Wypierdalać z drogi bo jadę! Głupia cipa, madka pOlka z kaszojadem.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2024-07-11, 15:39 83
Szacun dla kobiety, takie poświęcenie, żeby nauczyć dziecko żeby nie wpierdalać się na drogę bez rozglądania
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-07-11, 15:44 7
panpanczan napisał/a:

Jebane bezmózgi. Zero instynktu zamozachowawczego. Jak mam pierwszeństwo! I choćby chuj na chuju stawał to musze przejechać. Po chuj się rozglądać? Przecież mam pierwszeństwo! Wypierdalać z drogi bo jadę! Głupia cipa, madka pOlka z kaszojadem.



Nic, tylko wysiąść i zasadzić jej w żope po same kule.
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-07-11, 15:44 11
winny kierowca tramwaju :/
Zgłoś
Avatar
FazEE 2024-07-11, 15:50 10
mygyry napisał/a:

Szacun dla kobiety, takie poświęcenie, żeby nauczyć dziecko żeby nie wpierdalać się na drogę bez rozglądania



Popatrzała się w lewo, auto zapewne widziała ale co tam ja mam pierwszeństwo. Głupia CIPA, uczy dziecko jak szybko stracić życie.
Zgłoś
Avatar
fedorek 2024-07-11, 15:55 28
ona nie miała pierwszeństwa, pierwszeństwo ma tylko pieszy, rowerzysta musi ustąpić
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2024-07-11, 16:01 37
fedorek napisał/a:

ona nie miała pierwszeństwa, pierwszeństwo ma tylko pieszy, rowerzysta musi ustąpić



tak wlasnie uswiadomiles nas ze jestes idiota
Zgłoś
Avatar
Henboh 2024-07-11, 16:08 17
fedorek napisał/a:

ona nie miała pierwszeństwa, pierwszeństwo ma tylko pieszy, rowerzysta musi ustąpić



Chyba, że jak w tym przypadku, przejazd prowadzi wzdłuż drogi z pierwszeństwem.

Kurwa jacy ludzie są zero-jedynkowi. Pedalarze - "zawsze mamy pierwszeństwo", puszkarze - "pedalarze nigdy nie mają pierwszeństwa".

Jebać Stalina (i jego potomków) za to jak rozpierdolił ten naród.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-11, 16:16 4
Przecież to ordynarna próba wymuszenia odszkodowania. Pinda jeszcze się zatrzymała i nadstawiła, żeby nie bolało za bardzo.
Zgłoś
Avatar
Maly753 2024-07-11, 16:20 4
Cipa, na pasach się schodzi z rowera i go przeprowadza do chuja
Zgłoś
Avatar
p................n 2024-07-11, 16:31 3
Maly753 napisał/a:

Cipa, na pasach się schodzi z rowera i go przeprowadza do chuja



Tam masz znak a właściwie dwa znaki C-16 i C-13, które informują jak należy się przemieszczać po drodze. Są dwie kombinacje tych znaków, przedzielone w pionie i poziomie. Znak przedzielony poziomo( piesi u góry znaku a rower na dole) informuje ze piesi i pedalarze moga jechac całą szerokością drogi. Znak przedzielony pionowo informuje, że piesi i pedalarze mogą się poruszac wyznaczonymi stronami tej drogi.( ale zazwyczaj i tak jeżdżą/chodzą jak chcą)
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-07-11, 16:36 8
Maly753 napisał/a:

Cipa, na pasach się schodzi z rowera i go przeprowadza do chuja



Ona jest na przejściu rowerowym prawnie może go pokonać na rowerze. A co do zsiadania to durny przepis bo nie problemem jest czym pokonujesz przejście a problemem jest to że się ludzie nie zatrzymują i nie rozglądają. Równie dobrze można i pieszo wtargnąć na przejście. Ja się zatrzymuję rowerem rozglądam i jak jest wolne jadę nawet przed radiowozem i mi jeszcze mandatu nie dali. Ale dwa razy mało autem debila na pasach nie rozjechałem który tylko mignął przez pasy.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-11, 16:37 1
Stać go na Mercedesa, to nie będzie się zatrzymywał przed byle rowerzystą.
m.youtube.com/watch?v=vnq2RVffs1o&pp=ygUxY3phcm5lIGdhcm5pdHVyeSBqZ...

[ Dodano 2024-07-11, 16:38 ]
Stać go na Mercedesa, to nie będzie się zatrzymywał przed byle rowerzystą.
m.youtube.com/watch?v=vnq2RVffs1o&pp=ygUxY3phcm5lIGdhcm5pdHVyeSBqZ...

Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-11, 16:39 2
dirty_pig napisał/a:

tak wlasnie uswiadomiles nas ze jestes idiota



Jeśli samochód jedzie główną to rowerzysta nie ma pierwszeństwa wjazdu. W tym przypadku niestety kierowca miał znak A7 przed przejazdem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie