18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
henryk6 2013-11-12, 10:04 3


Zgłoś
Avatar
Piterek_19 2013-11-12, 10:05 11
Kolejny przykład rzetelności mediów - moment podpalenia tęczy przez Marsz niepodległości - tylko gdzie ten marsz?! Rozumiem, że jak ktoś na drugim końcu Warszawy w mordę dostał 11.11 to też wina patriotów...

Zgłoś
Avatar
Piterek_19 2013-11-12, 10:09 2
Za atak na ambasadę Rosji zawsze piwo ;-]
Zgłoś
Avatar
pisage 2013-11-12, 10:11 4
zdjęcie z innej perspektywy. Widzisz flagi pod kościołem? Tam byli

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-11-12, 10:16 1
Piękny przykład jak manipulacją perspektywą mozna wywołać u widza mylne wyobrażenie o rzeczywistości, @pisage - zasłużone piwo!
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-11-12, 10:18
Wydaje mi się, że sam atak ambasadę jest zbyt oczywisty, chodzi o to gdzie był wtedy Donald Tusk.
Zgłoś
Avatar
Bluzg 2013-11-12, 10:20
Matikens napisał/a:

Wychodzi na to ze to jednak nie brudaski zaatakowały pierwsze tylko głupia zwierzyna. Wszyscy są siebie warci



Ten co tam się drze brzmi zupełnie jak Testoviron z jutuba
Zgłoś
Avatar
adammalysz1993 2013-11-12, 10:58
Zgłoś
Avatar
Dzyzys 2013-11-12, 11:24
Akcja dzieje się w Warszawie na Placu Zbawiciela
Zgłoś
Avatar
tom1700 2013-11-12, 13:48 2
Na filmie dokładnie widać kto użył koktajlu mołotowa.



Nie bronie uczestników marszu. Widać że obie strony dążyły do konfrontacji, a straż marszu dała dupy. Natomiast nie mogę już słuchać jak bronią lewactwa w tv, ukazując ich jako biednych, normalnych obywateli którzy siedząc spokojnie w "swoim" domu zostali zaatakowani przez złych faszystów..
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-11-12, 14:21 1
cener napisał/a:

0:06 sytuacja na marszu



nie było, materiał własny



Jak ja nienawidzę takich napinek. Dewotka i kolarz kurwa w dupe jebani.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-11-12, 14:52 1
Zgłoś
Avatar
HowAbout 2013-11-12, 15:23
Ze strony RN: "Dziękujemy wszystkim za udział w Marszu! Był to kolejny krok ku odbudowie Wielkiej Polski Katolickiej, w której nie będzie miejsca na promowanie zboczeń i patologii. "

Tyle beki w jednym miejscu. Biedne kibolo-katolo-polaczki myślą, że coś znaczą.
Zgłoś
Avatar
croyna 2013-11-12, 15:23 2
Daje do myślenia, skopiowane widać skąd



link, może trafi tam na główną
Zgłoś
Avatar
Krówka 2013-11-12, 15:25 3
O to co Wojceich Cejrowski napisał na temat wczorajszego Marszu Niepodległości :

WCZORAJ W CZASIE MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI

Spalono Tęczę na Placu Zbawiciela.
Nareszcie !!!
To jest plac Zbawiciela, a nie plac zboczeńców.

Jeśli władzom Warszawy bardzo zależy na stawianiu "instalacji artystycznych" ku chwale grzechu sodomskiego, to można było wybrać inne miejsce - na przykład Plac Unii Europejskiej. I wtedy jest gwarancja, że żaden Narodowiec na ten plac nie przyjdzie - z obrzydzenia.

wc

PS
Wczoraj z Mamą szliśmy sobie spokojnie, otoczeni z lewej i prawej grupami kiboli.
Kibole wznosili hasła znane mi jeszcze ze stanu wojennego i wszystkie, niestety, aktualne.
Jedno było nowe: GDZIE SĄ FLAGI ?! - to krzyczeliśmy do ludzi zamieszkujących komunistyczne kamienice na trasie Marszu - oni tam nie wywieszają flag na 11.XI , bo to nie ich święto, ale oglądali nas z góry, byli w mieszkaniach.

"Zamieszki", które oglądałem potem w TV - uczestnicy marszu skręcili w boczną ulicę i zaatakowali policję... - toczyły się 40 metrów ode mnie i trwały może 3 minuty.

A to, co działo się pod ruską ambasadą...
Każdy Polak ma konstytucyjne prawo nie lubić Ruskich i głośno o tym mówić ile tylko mu się podoba. Każdy Polak, ma konstytucyjne prawo obrzucać ruską ambasadę (nie ludzi, tylko posesję) wszystkim czym tylko chce, a policja ma obowiązek skutecznie bronić placówki dyplomatycznej nawet tak wrogiego państwa, jakim jest Rosja.
Na tym polega ta gra w demokrację. To policja jest winna, że nie obroniła ambasady, a nie obywatele, którzy mają konstytucyjne prawo ambasadę obrzucać.

PS. Byłem na marszu, TVN kłamie (każdy normalny chyba to wie)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie