18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Avatar
greene 2013-11-12, 15:31
Zgłoś
Avatar
wrobel102 2013-11-12, 16:15 7
W mediach jak zwykle tylko pokazują incydenty wokoło marszowe rozpętane przez nie wiadomo kogo. Tutaj macie malutki kawałek marszu, który sam uwieczniłem (chujową kamerką z telefonu). Pokażcie znajomym, zobaczcie jak było naprawdę.



Pozdrawiam wszystkich patriotów ; )
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-11-12, 16:22
Jak zwykle co roku nagle wyskakują zamaskowani bandyci i nagle pojawia się policja w tym samym miejscu w tym samym czasie do tego policja olewa kompletnie bandytów udając że coś robią a bandyci udają że rozrabiają i niby prowokują policje , oglądając tam coś się działo uderzyło mnie jedno ktoś napisał dobry scenariusz bo albo to zbieg okoliczności albo policja co roku umawia się z bandytami (niby bandytami ) na zabawę w stanie na przeciw siebie i udawanie robienia akcji po kryptonim " Po udawajmy "
, najbardziej rozpierdoliło mnie jak ktoś powiedział że słupki są wszędzie po wyrywane chodniki po rozwalane , słupki przed marszem były już tak odkopane że jedna ręką można było to podnieść , a chodniki było rozpieprzone też przed marszem , a i najlepsza akcji ataku bandytów na drzewko , kurwa mać nie wiem kto zaplanował im taką akcje ale kapitalnie to zrobili tyle śmiechu że hohoh , brawo policja jak zwykle chcecie udowodnić coś robiąc koleją rozpierduchę .
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-11-12, 16:22
Marsz faszystuf z faszystofskimi flagami oraz używającymi faszystofskich rac i petard (artyleria kurwa) przy akompaniamencie faszystofskiej piosenki.
Do zobaczenia za rok!
Zgłoś
Avatar
Zikorskee 2013-11-12, 16:22
Piękny obraz, naprawdę, z tego można być zadowolonym. Szkoda tylko że prawie nikt nie śpiewa. No ale to wciąż lepiej niż robić rozpierdol...Mnie to zawsze zastanawia po chuj akurat w ten jeden bardzo ważny dzień zamiast się asymilować, jednoczyć, na ten jeden dzień pierdolnąć na bok podziały, to my się kurwa dzielimy jak pantofelek. Z drugiej strony to nas wyróżnia pośród chwastów świata
Zgłoś
Avatar
wrobel102 2013-11-12, 16:45
Specjalnie zrobiłem nowy temat by filmik jak jest śpiewana Rota nie był wraz z tymi gdzie ludzie się napierdalają i rozpierdalają Warszawę i ktoś musiał oczywiście podkleić pod taki temat : > Damm

Tak, już się zaopatrzyłem.
Zgłoś
Avatar
JSK2012 2013-11-12, 17:02
11 listopada 2013

Nieznani sprawcy podpalili budkę pod ambasadą rosyjską w czasie Marszu Niepodległości. Nagranie jednego z uczestników.
Relacja policji oraz jednego z organizatorów Marszu, Krzysztofa Bosaka
Zgłoś
Avatar
wariat67 2013-11-12, 17:27
na 2 filmiku w 0.46 sekundzie pięknie gazem dostał w japę , nice one
Zgłoś
Avatar
Nefario 2013-11-12, 17:27 8
Chciałbym podjąć temat tegorocznego Marszu Niepodległości. Zanim rozpocznie się burza g*wna chciałbym zaprezentować wam to co udało mi się zobaczyć będąc osobą maszerującą przy Straży Marszu Niepodległości i to co udało mi się odnaleźć w sieci. Muszę to zrobić bo to co widzę w mediach jest jedną wielką kpiną i kłamstwem. Po pierwsze chciałbym podjąć temat organizacji, która jest przez wszystkich na około krytykowana. W tym roku wystawiono 700 strażników, którzy w głównej mierze należeli do ONR lub MW, chociaż pojawiali się również ludzie z harcerstwa, strzelca, zwykli szarzy obywatele a nawet kleryk (któremu chylę czoła swoją drogą za to że był z nami):

Najlepszym dowodem na to że organizator robił wszystko co mógł by MN przeszedł w sposób pokojowy ukazuje poniższy film. Jak widać SMN odgradza kibiców od lewackiego squatu (mimo że większość z członków SMN to śmiertelni wrogowie antify). Jak widać kibice mieli ich w dupie. Co więcej, pod koniec widać jak kilku z nich kopie usiłujących zapanować nad sytuacją wolontariuszy. Fakt, faktem było ich zbyt mało. Brygada przy której byłem znajdowała się na początku marszu po prawo od transparentu "Marsz Niepodległości". Było ich około 70. Mimo że byli w dość dobrych nastrojach na początku marszu okazało się że przez 5 godzin odpierali ataki kiboli. Gdyby nie to że brygada po lewo nie dała rady, nie doszło by do ataku na policję bo prawej ekipie się to udało mimo że sam dostałem około 15
propozycji wpierdolu od "patriotycznych kibiców" a oni już prawie się z nimi bili. Kiboli nie było wielu, to fakt. Niestety, Ci z którymi miałem kontakt byli bezmózgimi tumanami, których należało by z miejsca odstrzelić.



Chciałbym zauważyć pewną prawidłowość w mediach, które od wczoraj wszystkie negatywne incydenty związane z MN określają jako akcje kiboli, narodowców albo po prostu członków MN. Chciałbym podkreślić że na marszu było ponad 100.000 osób. Wśród nich, mógł maszerować ktokolwiek. Nie było żadnej listy obecności, selekcji, egzaminu z historii czy zaliczeń z zakresu ideologii narodowej by na marsz się dostać. To kto zaliczał się do MN definiowały dwie rzeczy: trasa marszu oraz kordony SMN, który określał granice pochodu. Każdy kto znalazł się po za trasą i poza kordonem SMN przestawał być członkiem MN a więc kibice z powyższego filmu się do tego zaliczają.

Tu z kolei widok z góry. Doskonale widać jak kibole rozrywają kordon SMN. Doskonale też widać jaki stanowią ułamek całego marszu i jak niewielu ich jest. Co ważne, zauważcie że mieszkańcy squatu pojawili się na dachu natychmiast. Byli odziani w kominiarki, mieli kamienie i koktajle mołotowa. Cały budynek był z resztą przyozdobiony całą masą transparentów. Czy to nie jest dość dziwne?

youtube.com/watch?v=u2QiBoCw--0

Kolejna kwestia to problem tęczy. Jeszcze parę godzin temu mógłbym rozwodzić się nad tym problemem na kilkanaście stron ale zobaczyłem poniższą grafikę. Wystarczy że napisze iż tęcza nie obejmowała trasy marszu i że nie było tam SMN. reszta jest na zdjęciu.



Tegoroczny MN to temat rzeka. Nie chce rozpisywać się na chujdylion stron więc przejdę do puenty. Od 3 lat, żaden szary uczestnik MN nie ucierpiał, a jeśli już to tylko i wyłącznie z powodu nieuzasadnionej agresji policji i to poza granicami marszu. Z roku na rok, mimo bardzo negatywnych ocen marszu w tv coraz więcej ludzi przyjeżdża na to wydarzenie. Ludzie wiedzą że nie ma czego się bać, ludzie wiedzą że warto tam być. Scenę gdy przede mną stanęło kilkadziesiąt tysięcy ludzi z potężnymi chorągwiami powiewającymi na tle nieba znałem tylko z filmów, a tam widziałem to na żywo. Stałem przed potęgą, przed setkami flag i ogromych chorągwi z narodowymi barwami, które powiewały na wietrze i górowały nad morzem ludzi, z których gardeł wydobywał się potężny ryk. Jestem dumny z tego że wiele brygad SMN potrafiło powstrzymywać kiboli. Jestem dumny z tego że wielu z nacjonalistów, którzy byli w SMN trafili do szpitali bo chronili lewaków i starali się by MN był wydarzeniem pokojowym. To co widzicie w mediach niestety jest głęboką manipulacją. Polecam śledzić to co będzie działo się w sieci i nie wyciągać pochopnych wniosków.
Zgłoś
Avatar
Meliar 2013-11-12, 17:40
Chciałem dodać co nieco do podpalenia polskiej flagi przez policje, ale nie moge edytowac posta sadistic.pl/marsz-niepodleglosci-w-warszawie-vt243794,150.htm2658122 więc dodam nowy.

Policja nie uzyła rac/petard, tylko granatów ogłuszających, takich jak tutaj:



PS: nadal nigdzie w wiadomościach/internecie nie widze o tym ani słowa.
Zgłoś
Avatar
henryk6 2013-11-12, 20:02


Już wiemy kto spalił tęcze laserem
Zgłoś
Avatar
Ivo 2013-11-12, 20:53 4


Po raz pierwszy, macie dowód na to że TVN mówi jak jest...
... no, powiedzmy.

Gratisowo, wrzucam projekt odbudowy tęczy na placu Zbawiciela.
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-11-12, 21:00
Bronisz te kurwy z tesrałfenu? Bez jaj...
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-11-12, 21:01
Rozwiązywanie marszu, który zgromadził kilkadziesiąt tysięcy ludzi, w trakcie jego trwania jest niewyobrażalnie idiotycznym pomysłem i dobrze, że organizatorzy nie rozwiązali marszu bo to doprowadziłoby do prawdziwej wojny z policją, w której ucierpiałoby naprawdę mnóstwo ludzi. Chyba, że o to chodziło "ratuszowi"?
Zgłoś
Avatar
Ivo 2013-11-12, 21:02 2
Pącki, Słuchałeś w ogóle, co się w tym filmiku dzieje ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie