18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kalwi89 2010-06-11, 13:21 3
up@ a myślisz, że jak jest z piwem/nalewkami/wódką ? ( wódka najczęściej zabarwiona kolorem jakiegoś taniego napoju i przelana do plastikowej butelki).
Sam jestem ZA legalizacją - a jak mi ktoś wyskoczy z tekstem, że gandzie to ja widziałem tylko w formacie JPG. to go wyśmieję
Już mogło by być tak - jak w Anglii, czyli jest niby nielegalne - ale nie egzekwowane - innymi słowy jak palisz blunta/jointa idąc po ulicy, to policjant albo wlepi Ci mandat, ewentualnie POPROSI o zgaszenie/ wyrzucenie owego skręta.
Mieszkałem tam 1,5 roku - więc wiem coś na ten temat ...

Pomyślcie jeszcze o korzyściach płynących z opodatkowania MJ.
Wszystkie organizacje mafijne dostały by po dupsku ( w końcu po co kupować jakieś gówno na lewo - jak mogę się przejść do sklepu i kupić coś pewnego ), oraz zawsze to dodatkowy zarobek do skarbu Państwa .

PS - Sorki za komentarz pod komentarzem
Zgłoś
Avatar
tytuł użytkownika 2010-06-11, 13:23
" jak stare pokolenie wymrze... " hahahah xD
Zgłoś
Avatar
wolo 2010-06-11, 13:34 5
Żadna prohibicja nie działa... Nawet Adam w raju wdupcał jabłka.
Zgłoś
Avatar
kazikos 2010-06-11, 13:34 2
Myślę, że czas przełamać polski stereotyp myślenia i zacząć brać tą sprawę od drugiej strony. Każdy cywilizowany naród o tym rozmawia, a niestety polski rząd wciąż ucieka od tego tematu zasłaniając się jakimś powodem. Myślę, że powinno się zalegalizować MJ i to nawet od 18 roku życia. Co do młodszych palaczy, myślę, że MJ, jest na tyle bezpiecznym środkiem, że nawet taki czternastolatek jakby od czasu do czasu zapalił, to by się nic wielkiego nie stało, bo wątpię, że robiłby to często, skoro byłaby legalna. Wszak zakazany owoc podobno najlepiej smakuje
Zgłoś
Avatar
dak 2010-06-11, 13:48 1
zaczyna sie od alkoholu nie od mj, 9x% tych co zajarali chociaz raz pilo wczesniej alkohol
najpierw DEPENALIZACJA wszystkich dragow, nie mozna karac konsumentow za to trzeba handlarzy
Zgłoś
Avatar
teken 2010-06-11, 13:56 2
Basika063 napisał/a:

Żal mi tych wypowiadających się palantów. Miałam znajomych, którzy zaczynali od marychy i skończyli na cmentarzu...

Z kuchni też możesz trafić na cmentarz.
Sam nie palę ale jestem za, powiem jak Halama "Tylu znajomych pali to dlaczego mają być kryminalistami ? "

Ale to nie przejdzie. Po pierwsze Polsa to kraj katolicki, gdzie wszystko robi się pod kościół... Dopóki stare pokolenie nie wyginie nic się nie zmieni.

A poza tym wątpie, że to będzie legalne, bo wtedy wszyscy dilerzy dostaną po kieszeni ...
Zgłoś
Avatar
Sklasyk 2010-06-11, 13:57
byłem, widziałem, I JESTEM ZA LEGALIZACJĄ!!!
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2010-06-11, 14:04 7
Basika063 napisał/a:

Żal mi tych wypowiadających się palantów. Miałam znajomych, którzy zaczynali od marychy i skończyli na cmentarzu...


Taaa.. po chuju...
Zgłoś
Avatar
mizi 2010-06-11, 14:17 2
no tak 'marychuana' zwana potocznie zieloną śmiercią, tysiące ludzi rocznie umiera z powodu przedawkowania lub powoduje wypadki pod jej wpływem, bramka do twardych narkotyków, tak jak w niektórych krajach arabskich posiadanie powinno być karane śmiercią, co z tego, że taki degenerat posiedzi rok w pudle, wyjdzie i dalej będzie ćpać! tylko obciąża państwo wydatkami na resocjalizacje która w przypadku takich wykolejeńców nie skutkuje, od razu do piachu z takimi!

ps
jak czytam niektóre komentarze to jestem za przymusową eutanazja
Zgłoś
Avatar
DwOOruch 2010-06-11, 14:18
Jest bogini egipska... nie trza psuć!

:Mrgreen:
Zgłoś
Avatar
HareRama 2010-06-11, 14:19
Tego przygłupa w dredach bym zamordował tępą łyżką.Boże dopomóż...
Zgłoś
Avatar
makarony 2010-06-11, 14:20
Ja znałem koleisa, z 10 lat temu, który kópił za 1zł paczke majeranku i sprzedał jakiemuś bogatemu, rozpieszczonemu sąsaidowi za 100 zł który sie dopytywał czy może mu załatwić marihuane. Najlepsze w tej historii było to, że następnego dnia nabywca tego kolesia od, którego kupił i tak " ale sie zajebiście wczoraj z ziomem zjarałem, zajebiste palenie mi załatwiłeś"
Zgłoś
Avatar
mizi 2010-06-11, 14:25 2
makarony napisał/a:

Ja znałem koleisa, z 10 lat temu, który kópił za 1zł paczke majeranku i sprzedał jakiemuś bogatemu, rozpieszczonemu sąsaidowi za 100 zł który sie dopytywał czy może mu załatwić marihuane. Najlepsze w tej historii było to, że następnego dnia nabywca tego kolesia od, którego kupił i tak " ale sie zajebiście wczoraj z ziomem zjarałem, zajebiste palenie mi załatwiłeś"



kolejny 'urban ledżend'
Zgłoś
Avatar
Lumpy 2010-06-11, 14:37 1
Najarają się głupie kurwy za młodu, a potem te głupie kurwy bedą rządzić państwem. Większy rozpierdol niż jest teraz. Wniosek ?
SPIERDALAĆ Z TYM!
Zgłoś
Avatar
extrime 2010-06-11, 14:41
Sam sporadycznie podpalam , ale w życiu nie pozwolił bym na legalizację, nie dajcie z siebie zrobić chodzących zombikonsumentów, najlepiej dać hołocie się ućpać to nie będą zadawali pytań, łatwiejsi do urobienia, a bo w telewizji tak mówili to tak musi być!! Kurwa ludzie wybudźcie się !! kolejny wał by nas wszystkich ogłupić . W Dubaju jest prohibicja i żle na tym wychodzą? , potrafią się dobrze bawić , żyć pod dostatkiem.
A Polakom dać wódę , pozwolić przyjarać puścić nowy show w tv i czerpać kasiorę z ich nędznej egzystencji konsumenta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie