18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Avatar
pepik29 2010-06-11, 1:46 3
i nie tylko marycha,białko też.przynajmniej małolaci nie wciągaliby jakiś kraszonych gówien od cwaniaków
Zgłoś
Avatar
Stew 2010-06-11, 2:22 20
Wczoraj oglądałem program w TV o włoskiej mafii, która zapuszcza korzenie w Polsce (podobno idealny grunt, by handlować herą i koką). I redaktor włoski (którego ta mafia ściga, bo on pokazuje światu jej oblicze) opowiadał, że JEDYNĄ rzeczą, którą rządy w całej Europie powinny zrobić jest liberalizacja polityki narkotykowej.

Czyli - legalizacja między innymi miękkich narkotyków. Ja jestem za. Dlaczego? A no dlatego, że jak ktoś chce - to i tak dostanie to co chce, a tak - przynajmniej byłoby bezpieczniej i przede wszystkim LEGALNIE.
Zgłoś
Avatar
pepik29 2010-06-11, 3:01 1
Fumar napisał/a:

Wczoraj oglądałem program w TV o włoskiej mafii, która zapuszcza korzenie w Polsce (podobno idealny grunt, by handlować herą i koką). I redaktor włoski (którego ta mafia ściga, bo on pokazuje światu jej oblicze) opowiadał, że JEDYNĄ rzeczą, którą rządy w całej Europie powinny zrobić jest liberalizacja polityki narkotykowej.

Czyli - legalizacja między innymi miękkich narkotyków. Ja jestem za. Dlaczego? A no dlatego, że jak ktoś chce - to i tak dostanie to co chce, a tak - przynajmniej byłoby bezpieczniej i przede wszystkim LEGALNIE.


no właśnie o to mi chodziło,tylko na nocce nie raz słow braknie
Zgłoś
Avatar
J................y 2010-06-11, 5:45 7
jebcie się w łeb jeśli chcecie zalegalizować ten shit. Już widzę jak lecicie kurwa jarać zaraz po legalizacji. Wszystkie pierdolone dzieci walke o legalizacje traktują jako priotytet swojego życia a nigdy nie widzieli tego gówna na oczy. Nie mogę słuchać tych tępych wypowiedzi kurwa. Naprawdę mi przykro
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-06-11, 6:44 1
Jagcy słuchaj ten shit co my mamy w polsce to co innego a inna sprawa to jest np w holandi moja ciotka tam pojechała . I teraz co tydzień w niedziele siada sobie na balkonie czyta książkę i jara sobie blanta od 6 lat . I nic jej nie jest a mam tu kumpla który jara trawę stąd od jakiegoś typa kupuje . I ma tak zjebany łeb że jak się do niego mówi a on się wiesza i za 10 minut ponownie się z toba wita .
Zgłoś
Avatar
chewbacca 2010-06-11, 7:56 25
Jangcy napisał/a:

jebcie się w łeb jeśli chcecie zalegalizować ten shit. Już widzę jak lecicie kurwa jarać zaraz po legalizacji. Wszystkie pierdolone dzieci walke o legalizacje traktują jako priotytet swojego życia a nigdy nie widzieli tego gówna na oczy. Nie mogę słuchać tych tępych wypowiedzi kurwa. Naprawdę mi przykro



Jebnij się sam w ten katolicki moher. Co ci to przeszkadza? Co, wolisz by jarali chemię, po cichu? Ten co nie będzie chciał jarać, nie będzie jarał. Ten co będzie to będzie. A to że kurwa ciebie będzie w umysł bolało to (bo nie w oczy, bo pewnie nawet nie zobaczysz tego), to tylko twój skurwysynizm. Jakoś alkohol nie jest dozwolony dla młodzieży poniżej 18 roku życia, a wychodzi jak wychodzi...
Zgłoś
Avatar
boocheno 2010-06-11, 8:02 4
najciekawsze wypowiedzi osób, które ledwo na oczy widzą
Zgłoś
Avatar
niejakub 2010-06-11, 9:26 2
Każdy jest wolny, gwarantuje to konstytucja, a moja molność kończy się w momencie ingerencji w czyjąś. Są FUN SHOPY? Jakoś nie widać tłómów a ryje czape ten shit gorzej niż nielegal. Pozdro 4 all.

karwa TŁUMÓW miało być:pp
Zgłoś
Avatar
kys88 2010-06-11, 9:29 10
Dzięki tym ludziom przekonałem się ,ze jednak zielone - to nie jest dobra rzecz

Banda otępionych brudasów,żydów (4:10) oraz cwoków.
No cóz,obóz pod oświęcimiem juz mamy,krematorium sie zbuduje.. no to do dzieła !
Zgłoś
Avatar
d................a 2010-06-11, 10:15
ooo nawet Fidel Castro przyjechał
Zgłoś
Avatar
Stew 2010-06-11, 11:59 7
OMG, jak mnie wkurwiają takie typy jak Jangcy. Trochę kultury buraku. To po pierwsze. Po drugie powiedz mi czy w Holandii wszyscy popierdalają codziennie jarać? Nie. Większość palaczy to turyści.

Nie wiem do kogo odnosisz się mówiąc o priorytecie legalizacji zielska. W ogóle Twoja wypowiedź ni chuja nie trzyma się kupy. Ja chce legalizacji, bo kto chce kupić - to kupi i tak, i chuj będzie go obchodziło, że jest delegalizacja. Ja wolałbym legal, bo mimo, że palę raz na ruski rok, to jednak wiedziałbym co palę.

Każdy ma swój rozum i sam decyduje o swoim życiu. Wiadomo - są napaleni popierdoleńcy, którzy nie potrafią się ogarnąć, dlatego cannabis powinien być zalegalizowany od 21 roku życia. Ja tam bym poczekał
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-06-11, 12:50 1
Żal mi tych wypowiadających się palantów. Miałam znajomych, którzy zaczynali od marychy i skończyli na cmentarzu...
Zgłoś
Avatar
Stew 2010-06-11, 13:05 34
Fajnych miałaś znajomych
Zgłoś
Avatar
czarnylelo 2010-06-11, 13:06 3
Sam lubie palić i pale kilka razy w miesiącu...ale nie jestem za legalizacją.. Nie wyobrażam sobie 12-latków zapierdzielających ze skrętem po ulicy którego to blanta kupił im jakiś żul za browar...Znając Polskie społeczeństwo od razu rzuciliby się na to jak polityk na hajs..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie