18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
WojtkU 2014-05-20, 1:23
Czy to wyglada na portal polityczny? No dajcie mi masc, co drugi temat to tusk to cejrowski to korwin tamto. Ogarnijcie sie Izy
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2014-05-20, 1:44 14
@up nie pierdol
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-05-20, 1:50 2
Lewicki w KNP? Chyba Prawicki!? Krul musi być wkurwiony, że ma lewickiego w szeregach
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2014-05-20, 1:51 3
Nie wiem czym się podniecasz. Gość jest chu-jo-wy. Mowę miał przygotowaną, wkuł ją na blachę całkiem nieźle... Z tym że przy rozpoczynaniu co drugiego, co trzeciego zdania wtrąca to swoje krótkie "eeeee". Tak. Się. Nie. Robi. Zamiast tego gryziesz się w język i milczysz. To powoduje złudzenie spowolnienia całej wypowiedzi ale i nadaje jej profesjonalny ton. Ba, można nawet w ten sam sposób, to jest kilkusekundową (do 5 sekund) pauzą rozdzielać pojedyncze słowa, oby tylko nie za często. Spróbujcie nagrać siebie samych na dyktafon na dwa sposoby to jest i z "eeee" i z pauzami o których mówię. Ten sam tekst, ta sama przemowa a zupełnie inne wrażenie. Profesjonalizm. Pewność siebie. Powaga. Siła.
Zgłoś
Avatar
misiorysio 2014-05-20, 2:44
lewa sprawa
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-05-20, 4:35 1
Chujoza, gdzie ty tu kurwa masz masakrę? No tak, prawica powie : rząd jest do dupy, Tusk odejdź, a na drugi dzień internet kipi aż od masakr na złych lewakach. Niestety prawda jest taka, że w dyskusji z innymi partiami wypadają blado, a debaty są kończone poprzez coraz to bardziej wulgarną formę obrony KNP-owców
Zgłoś
Avatar
IRONiczny 2014-05-20, 7:43 2
Ale wkurwia mnie ten typ przemawiania
"ło panie, łoni kradno"
ale kto?
"no łoni"
ale jak?
"no normalnie"
ale ile
"no milijony"

chłopek mówi że za każdą 100 dajemy 200 "nie będę wdawał się w szczegóły, to ja powiem że ten pan lubi chodzić w damskich ciuszkach, no ale nie mamy czasu nie będę wdawał się w szczegóły, brawa dla mnie. Może i gość mówi prawdę ale nie podparta jakimkolwiek logicznym argumentem ta prawda jest gówno warta
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-05-20, 8:12 1
IRONiczny, nie ma wyjścia. Jedynym człowiekiem nie ujebanym złodziejstwem jest w tej chwili JKM i jego ludzie. Nie możemy dać się znów wychujać, obop już zaczyna swoje żarty. JKM wszędzie 6-8%, obop pierdolnął ostatnio, że pedały palikota i krusowi złodzieje mają po 5 % , a wszystkie partie prawicowe, czyli Gowin RN i KNP po 2 %.
To znaczy że w tej chwili są poważne obawy że wyda się największy wał w ostatnich latach w Europie, czyli okrągły stół.
Zgłoś
Avatar
Kałmasznawardze 2014-05-20, 8:37 2
Czy tylko ja zauwazylem ze slowo "masakra" stalo sie ostatnio bardzo popularne w internetach? Szkoda ze kurwa na hardzie samych pedalow wrzucacie a jedyne masakry to te gdzie prawicowcy cos pierdola
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-05-20, 15:32
PatrolZG
nie no kurwa, ty w to wierzysz? 28 lat i w takie rzeczy wierzyć?
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2014-05-20, 17:45
Łap i leć na główną
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-20, 17:57
@UP
To nie poleci na główną.
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-05-20, 23:26
Wyjmij watę z uszu i głowę z dupy. Przestań w kułko pierdolić, że Ci źle i idź coś zrób.
Zgłoś