18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
pisage 2013-06-20, 10:15
jedziesz. fajne są.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-06-20, 10:15 16
Takie tatuaże to ja rozumiem, a nie jakieś kiczowate tribale czy motta w języku, którego się nie zna.
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-06-20, 10:16 10
Zgłoś
Avatar
szuleq 2013-06-20, 11:29 7
zajebiste dawac adres niech mi tuska wydziabie na plecach
Zgłoś
Avatar
Mentos69 2013-06-20, 11:29 3
O kurwa jest moc. Ma talent jebany.
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-06-20, 11:30
Suty_dziobaka napisał/a:

Takie tatuaże to ja rozumiem, a nie jakieś kiczowate tribale czy motta w języku, którego się nie zna.



Kiczowaty to jesteś ty. Chuj cie obchodzą cudze tatuaże? One mają coś znaczyć dla kogoś kto je nosi, nie dla ciebie. A że co druga osoba ma "vide cul fide"... W sumie racji masz sporo, rozkurwiają mnie te tatuaże po łacinie. Ja mam "prawdę" po japońsku i wkurwiam się, bo to też się zrobiło modne ostatnio.
Zgłoś
Avatar
WalkingStephen 2013-06-20, 11:43 36
chrisychrisSAAN napisał/a:



Kiczowaty to jesteś ty. Chuj cie obchodzą cudze tatuaże? One mają coś znaczyć dla kogoś kto je nosi, nie dla ciebie. A że co druga osoba ma "vide cul fide"... W sumie racji masz sporo, rozkurwiają mnie te tatuaże po łacinie. Ja mam "prawdę" po japońsku i wkurwiam się, bo to też się zrobiło modne ostatnio.



Zgłoś
Avatar
auliszek 2013-06-20, 11:45 11
chrisychrisSAAN napisał/a:



Kiczowaty to jesteś ty. Chuj cie obchodzą cudze tatuaże? One mają coś znaczyć dla kogoś kto je nosi, nie dla ciebie. A że co druga osoba ma "vide cul fide"... W sumie racji masz sporo, rozkurwiają mnie te tatuaże po łacinie. Ja mam "prawdę" po japońsku i wkurwiam się, bo to też się zrobiło modne ostatnio.



Jak komuś się tribal nie podoba, to się przypierdolisz, ale jak Tobie się tatuaż po łacinie nie podoba, to już wolno wyrazić swoje zdanie?
Żelazna logika.
Zgłoś
Avatar
jamiemonovitz 2013-06-20, 11:51 8
chrisychrisSAAN napisał/a:



Kiczowaty to jesteś ty. Chuj cie obchodzą cudze tatuaże? One mają coś znaczyć dla kogoś kto je nosi, nie dla ciebie. A że co druga osoba ma "vide cul fide"... W sumie racji masz sporo, rozkurwiają mnie te tatuaże po łacinie. Ja mam "prawdę" po japońsku i wkurwiam się, bo to też się zrobiło modne ostatnio.



Pierdolisz ostro koleś. Jebnąłbyś sobie "prawda" po polsku? Chyba nie. Tatuaż jest kiczowaty, jeśli jest robiony tylko po to, aby był modny, aby być trendi i brylować w towarzystwie. Tatuaż z historią, odzwierciedlający kawałek historii życia osoby, która go nosi- to jest tatuaż. Znajoma ostatnio zrobiła sobie dziarę ośmiornicy z kotwicą. Jej dziadek marynarz, gdy poznał jej babcię, zrobił sobie podobny aby pokazać swojej wybrance że ją kocha. To jest tatuaż z przekazem. A tribale, japońskie znaki, "carpie diem" i inne chujwieco to powinno się robić z tatuaży z czipsów, żeby gimbus jak się rozmyśli, mógł to zmyć przed pójściem do szkoły po weekendzie.
Zgłoś
Avatar
Catch_22 2013-06-20, 11:54 2
@up ileś tam, 'vide cul fide' jest dziarą stworzoną przez analfabetów dla analfabetów. Jeśli ktoś nie wie co mam na myśli, wujek google podpowie.
Zgłoś
Avatar
Lumen 2013-06-20, 11:58
Wykurwiste są.
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-06-20, 12:02 1
Nie mogę pojąć dlaczego ruscy którzy najgorzej dostali w dupę jarają się na taką skalę ideologią nazistowską. Ale dziary kozackie, sam bym chętnie chciał taka swastyke
Zgłoś
Avatar
Dopek 2013-06-20, 12:04 2
Nie powiem, koleś ma talent i te tatuaże to czysty artyzm, ale czuję mieszane uczucia oglądając SS-manów na tych tatuażach lub kolesia ze swastyką na łańcuszku...
Zgłoś
Avatar
Bad_Rain 2013-06-20, 12:35
co tam SS-mani, pierwsze zdjęcie - jak biały człowiek może sobie murzyna na plecach wytatuować?!
Zgłoś