18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Argeusz 2018-07-10, 2:44 6
Ja pierdolę, co ona zeżarła, że ją tak nadęło?
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-07-10, 5:28 60
Nażarła się mokrego Jest nawet powiedzenie, że wzdęło mnie jak krowę po mokrym. Mokra trawka, koniczynka itd. nie służy bydełku. Jestę ekspertem wiejskim
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-07-10, 6:47 11
Keczup i musztarda?
Zgłoś
Avatar
luki211 2018-07-10, 7:30 2
To jedyny sposób na uratowanie zwierzęcia w przeciwnym wypadku po prostu wybuchnie żołądek.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-07-10, 8:19 2
Chyba bobu się nawpierdalała.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-10, 8:37 14
Ja ze wsi nie jestem (no dobra Raszyn to formalnie "wieś" ), ale kiedyś mojej żonie zdechła tak krowa, nawpierdzielała się ponoć mokrej trawy i rozerwało ją od zewnątrz. Znaleźli ją w pobliżu rzeki dosłownie jakby dynamit pożarła. Niby cztery żołądki, a trochę wody i do piachu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-10, 8:52 9
Ło kurwa! Jak puści takiego bącura to zwieje stodołę razem z chałupiną!
Zgłoś
Avatar
Xumme 2018-07-10, 11:26 11
nowynick napisał/a:

Ja ze wsi nie jestem (no dobra Raszyn to formalnie "wieś" ), ale kiedyś mojej żonie zdechła tak krowa, nawpierdzielała się ponoć mokrej trawy i rozerwało ją od zewnątrz. Znaleźli ją w pobliżu rzeki dosłownie jakby dynamit pożarła. Niby cztery żołądki, a trochę wody i do piachu.



Dobra, dobra... Wszyscy wiemy, że mowa tutaj o żonie a nie o krowie
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-07-10, 14:32
Sadol uczy, sadol bawi. Teraz wiem, dlaczego nie powinno się popijać posiłków
Zgłoś
Avatar
endrju132 2018-07-10, 14:38
jeśli chodzi o przysłowia to w moich terenach popularnę jest ,że "wzdęło jak krowę po liściach " dlatego ,że liście np. z buraków cukrowych szybko fermentują . Przebijanie trokarem powinno być ostatecznością bo bardzo często dochodzi do róznych powiłkań po tym zabiegu , nie mam dużej praktyki ale u mnie podczas wzdęcia żwacza udało się odprowadzić gazy sondą . Żwacz to takie centrum dowodzenia krowy więc najlepiej jest dbać o prawidłowo zbilansowaną dawkę pokarmową aby nie dopuszczać do takich sytuacji
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-07-10, 14:44 2
ciekawe co by się stało gdyby przyłożyć ogień. ciekawe czy wtedy z otworu wydobywałby się płomień
Zgłoś
Avatar
Alkoeko 2018-07-10, 16:14 3
W żwaczu krów produkuje się metan. Za pośrednictwem tych samym mikroorganizmów działają biogazownie (obiekty do celowej produkcji biogazu). Zatem... jak by podstawić tej krówce zapalniczke teraz to cała szopa poszłaby w pizdu
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2018-07-10, 20:19
gdyby nie miała dziury jak Jesus to by wybuchła jak Mohamet?
Zgłoś