18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Matematyk
J................o • 2012-07-06, 18:16
Siedzi informatyk nad kompem i po kolei próbuje wpakować podzespoły do płyty głównej. Niepowodzeniom tym przygląda się matematyk i mówi:
-Pi

Tym razem znów gimbusiarnia nie pojmie, jak zresztą i poprzednio co zaskutkuje sucharami. Ale co tam, paru rozkmini i to się liczy
Zgłoś
Avatar
peso 2012-07-09, 21:46
Siedzi informatyk nad kompem i po kolei próbuje wpakować podzespoły do płyty głównej. Niepowodzeniom tym przygląda się matematyk i mówi:
-180stopni

nie no teraz w chuj śmieszny
Zgłoś
Avatar
szerszen79 2012-07-10, 14:26 1
tak sobie czytam to "niby rozwiązanie" zagadki...hmmm do szkoły chodziłem w sumie dawno-jak się uczyłem to w sumie mało istotne ale mnie w szkole nauczyli że 180° to owszem pi ale PI RADIANÓW a to całkiem zmienia postać rzeczy...to tak jakby na pytanie ile kosztuje ten samochód odpowiedzieć 30 i ciul wie czego...
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2012-07-12, 3:20
Tyle fajnych tematów a najwięcej komentarzy w takim sucharze. Wystarczyło dopisac, że gimbusiarnia nie pojmie.

Za dzielną obronę suchara przed połową sadistica i strollowanie wszystkich tak, że ci zrobili z chujowego posta wielkie pobojowisko i matematyczne rozkminy piwo leci
Zgłoś