18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Matematyk
J................o • 2012-07-06, 18:16
Siedzi informatyk nad kompem i po kolei próbuje wpakować podzespoły do płyty głównej. Niepowodzeniom tym przygląda się matematyk i mówi:
-Pi

Tym razem znów gimbusiarnia nie pojmie, jak zresztą i poprzednio co zaskutkuje sucharami. Ale co tam, paru rozkmini i to się liczy
Zgłoś
Avatar
Meadow 2012-07-08, 14:29
Jaczuro się broni jak nasi chłopcy kilkadziesiąt lat temu pod Westerplatte.
Odpuść sobie, twoje żarty są jednym słowem zjebane.
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-07-08, 14:33
baleksus napisał/a:



To nie chodzi o to, że ludzie nie wiedzą co to liczba pi, tylko o to, że dowcip jest chujowy


a to to sam wiem

Meadow napisał/a:

Jaczuro się broni jak nasi chłopcy kilkadziesiąt lat temu pod Westerplatte.
Odpuść sobie, twoje żarty są jednym słowem zjebane.


dokarmiam trolle i uwierz mi - mam naprawdę kupę śmiechu z niektórych komentarzy
Zgłoś
Avatar
adun 2012-07-08, 14:37
Zapomniałeś napisać że ten matematyk miał downa.
Zgłoś
Avatar
korzonek 2012-07-08, 14:46 9
Małgosia pyta się Jasia:
-Dlaczego ta cewka buczy?
Jasio na to:
-Jakbyś miała 50 okresów na sekundę też byś buczała!
Zgłoś
Avatar
Reos 2012-07-08, 15:25
Ja czaje... ale i tak chujowe...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-07-08, 16:04
Mervil napisał/a:

Ni chuja. Trzynaście lat edukacji, technik-elektronik, matura z fizyki, dziesięć książek o wiedzy ponadprogramowej, kursy i wszystko jak krew w piach. Nie rozumiem.



Kilka tygodni temu skończone liceum, matura z matmy na poziomie podstawowym zaliczona, żadnych kursów, a dowcip zrozumiałem
Zgłoś
Avatar
Rotuu 2012-07-08, 16:44 4
Żona wysyła informatyka do sklepu i mówi:
kup mi 3 parówki a jak będą jajka to weź 10.
Informatyk wchodzi do sklepu:
-Dzień dobry są jajka?
Ekspedientka: Tak, są.
- to poproszę 10 parówek.
Zgłoś
Avatar
piotrek0171 2012-07-08, 17:31 1
fantastyczny test na znajomosc wiedzy ktora jest wiekszosci uzytkownikow tak przydatna jak papier scierny do wycierania dupy, pozdro dla tych co zrozumieli, smiac sie czy plakac nad taka tworczoscia?
Zgłoś
Avatar
Tonald Dusk 2012-07-08, 18:09 1
To i ja dorzucę suchara od siebie

- Ile to 10,5 i 10,5 ?
- Dwa piwa
Zgłoś
Avatar
kraz34 2012-07-08, 19:03
Skończcie pierdolić i wyjdźcie z domu ... wtedy ani żaden zjebany komputer ani "pi" nie zależnie czym jest nie będzie ważne ... a wracając do twórcy tego dowcipu ... jaczuro gdyby każdy w tym kraju próbował dojść do tego jak inteligentny jest nasz naród i tworzył tego typu COŚ ,to ludzie byli by jeszcze bardziej skołowani niż są teraz !!!

JACZURO na premiera !! nadaje się - mówi tylko o rzeczach które on rozumie !!
Zgłoś
Avatar
wiewiors 2012-07-08, 22:01 2
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Kilka tygodni temu skończone liceum, matura z matmy na poziomie podstawowym zaliczona, żadnych kursów, a dowcip zrozumiałem



Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2012-07-09, 0:35 1
jaszczuro naprawdę się ośmieszasz...
maturę z matmy najlepiej napisałem w szkole, uczyłem się w technikum elektrycznym, tam "pi" występuje przy ogromie obliczeń i jeśli uważasz, że jestem niedouczony to ci powiem, że wyszedłem ze średnią 4,79
Zgłoś
Avatar
krzychu6 2012-07-09, 2:24
jaczuro napisał/a:


-pisałem, że kawał nie ma byc śmieszny
-maturę zdałem chyba w 2005r
-idąc twoim tokiem rozumowania, prawdopodobnie jesteś śmierdzącym frajerem z marnym fiutem któremu dziwki odmawiają bo az tak się nie stoczą.

dostane warn ale muszę to napisać:

wypierdalaj gimbusie z tego portalu.



Po pierwsze eunuchu to może ty się zadajesz z dziwkami, ja natomiast z kobietami. Co do fiuta to zapewniam, że żadnych kompleksów nie mam, za to ty zapewne tak skoro próbujesz to zarzucić również innym. A i toku rozumowania u ciebie żadnego nie widać, więc z opinią na ten temat się wstrzymam.
BTW co to kurwa za kawał, który ma nie być śmieszny? Najwidoczniej współczesny filozof - kastrat jaczuro wytycza nowe trendi w świecie humoru, starając się poniżyć twórczość prowadzącego familiadę. Gratuluję i życzę pomyślnego zdania matury bo nie wierzę, że taki idiota mógł ją zdać i to w 2005 roku . Chyba, że puścili cię z litości.

jaczuro napisał/a:

wypierdalaj gimbusie z tego portalu.


Nie wyjdę! Chcę jeszcze popatrzeć jak się pogrążasz.
Zgłoś
Avatar
voldemort 2012-07-09, 2:36
Jaczuro - nie mam słów. Jeśli uważasz że to ma jakikolwiek sens to zamiast Pi mogłeś napisać 180. Albo pół. Albo xy=1 [że odwrotność]. I było by to tak samo głupie i niezrozumiałe jak napisałeś. Ludzie się strasznie przejęli myśląc że znajdą jakieś ciekawe rozwiązanie, ale to co ty wymyśliłeś to zwykły gniot i niezrozumiały shit, dlatego teraz po tobie jadą, co czynie i ja, bo rozpacz po rozwiązaniu tego dowcipu poprzez komentarze mnie ogarnęłą.

Pi - "obróć na drugą stronę". No kurwa .....
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-07-09, 2:49
jaczuro napisał/a:


Tym razem znów gimbusiarnia nie pojmie, jak zresztą i poprzednio co zaskutkuje sucharami. Ale co tam, paru rozkmini i to się liczy



wkurwia mnie takie coś pisane tylko po to by paru kretynów dało piwo, by nie wyjść według mniemania autora na gimnazjalistę albo debila. Nie ma za to piwa, ni chuja

a nawet jakby tego nie było nie miałbyś piwa ode mnie bo chujowy ten kawał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie