18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Matematyk
J................o • 2012-07-06, 18:16
Siedzi informatyk nad kompem i po kolei próbuje wpakować podzespoły do płyty głównej. Niepowodzeniom tym przygląda się matematyk i mówi:
-Pi

Tym razem znów gimbusiarnia nie pojmie, jak zresztą i poprzednio co zaskutkuje sucharami. Ale co tam, paru rozkmini i to się liczy
Zgłoś
Avatar
fistaszkowy 2012-07-08, 11:51
pi/2 bardziej by pasowało
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-07-08, 11:54
Galu87 napisał/a:

Jakby powiedział mu obróć o pi, to by zrozumiał



a wtedy juz to całe "pi" nie jest potrzebne, bo wystarczy, że by powiedział "obróć"
ja pierdole, co za ludzie
Zgłoś
Avatar
konował 2012-07-08, 11:57
Po prostu dowcip informatyka one nigdy nie są śmieszne.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-07-08, 12:00 14
@jaczuro

Powinieneś dostać Virtuti Militari za heroiczną obronę swojego suchara
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-07-08, 12:10 1
@jaszczuro, a o 90 stopni nie można obrócić?
Zgłoś
Avatar
smuggler 2012-07-08, 12:17 1
Kurwa, jak ja kocham te informatyczno-matematyczne dowcipy w stylu:

Idą dwie całki, spotykają zero i jedna ucieka a druga zostaje. Zero pyta się tej drugiej:
- dlaczego nie uciekasz?
- hahaha, bo się nie dzielę przez zero!

Tak, nie ma być śmiesznie, pokazuję tylko jak te kawały pod przykrywką "mądrości" są bezsensowne. Teraz wielcy "uczeni" zlinczują mnie za to, że pewnie jestem za głupi na tego typu humor. No ale kurwa, przepraszam, sensem mojego życia nie jest matematyka, więc nie czuję potrzeby znać tego typu terminologię. Na dobrą sprawę można równie dobrze można tu wrzucać kawały prawnicze, medyczne i chuj wie jeszcze jakie, które skuma 5% osób, które poczują się lepsze, bo rozumieją przekaz. Tylko powiedzcie mi PO CHUJ?
Zgłoś
Avatar
matiqq 2012-07-08, 12:18
@michal820
Ktoś wymyśli jakaś głupotę a tyle osób zastanawia się marnując swój niewątpliwie cenny czas nad jakąś logiką w tej głupocie. A jak już jesteśmy przy dowc**ach bo zakładam ze to miał być kawał to ja dodam swój na podobnym poziomie: Jedzie kobieta i facet na rowerach i na skrzyżowaniu kobieta jedzie w lewo w facet dalej prosto.

_______________________________________________________________________________
w ramach wyjaśnienia dla Gimbazy:

zakręt to po Niemiecku Kurve
jako podstęp w tym kawale chodziło o to, że ta kobieta to k*rwa a facet pojechał prosto bo nie jest k*rwą
Zgłoś
Avatar
BILBO18 2012-07-08, 13:23
matiqq napisał/a:

@michal820
Ktoś wymyśli jakaś głupotę a tyle osób zastanawia się marnując swój niewątpliwie cenny czas nad jakąś logiką w tej głupocie. A jak już jesteśmy przy dowc**ach bo zakładam ze to miał być kawał to ja dodam swój na podobnym poziomie: Jedzie kobieta i facet na rowerach i na skrzyżowaniu kobieta jedzie w lewo w facet dalej prosto.



Po pierwsze, dużo osób marnuje swój niewątpliwie cenny czas? No tak, tylko że większość po przeczytaniu zdążyła zrobić "hmm" i od razu jebnąć jakiś hejterski komentarz. Większość jest za głupia żeby wgl zacząć myśleć, bo przecież są wakacje... A załóżmy, że ktoś zmarnował tą minute na myślenie i sądzisz, że przez to coś się stanie? Po prostu zdąży zobaczyć jeden wpis mniej na sadolu przed obiadem...

Co do twojego "kawału", to to coś nie jest kawałem. Nie można tam znaleźć głębszego sensu, w przeciwieństwie do "kawału" od
jaczuro. I jeśli sądzisz że twoja wypocina jest na podobnym poziomie, to masz najwidoczniej problemy z porównaniami

Wakacje uderzyły większości do głowy...
Zgłoś
Avatar
krzychu6 2012-07-08, 13:40 5
Hohoho to teraz ja się wysilę dowcipem którego jaczuro nie zrozumie bo jest gimbusem.
Dwaj studenci przygotowują obliczenia do projektu betonu. Podchodzi prowadzący, patrzy na ich kartkę i mówi:
-Panowie, a gdzie W/C?
-Na końcu korytarza
hahahahahahahahah buahahahahah hihihihi łuhahahahahahahaha
Zgłoś
Avatar
Aksal 2012-07-08, 13:57
Haha, najlepszy komentarz ma 3x więcej piw od dowcipu, zaprawdę zacny suchar
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-07-08, 14:02
Cytat:

które skuma 5% osób, które poczują się lepsze, bo rozumieją przekaz.


Mamy zaiste wykształcone i mądre społeczeństwo z wybitnym poziomem wiedzy, skoro tylko 5% wie, czym jest "Pi" o której uczą w gimnazjum, wykorzystując ją przy każdym obliczeniu jakiegokolwiek zadania z kołami/okręgami/kątami. Przez cały semestr.

Może, gdybym faktycznie jebnął coś z całkami, macierzami i wzorem Cramera, różniczkowaniem czy funkcjami przestrzennymi albo pierścieniami - to faktycznie, mógłbyś pisać o tych "5 % społeczeństwa"
Ale, kurwa, pi ?!?!?
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-07-08, 14:15 1
Cytat:

Hohoho to teraz ja się wysilę dowcipem którego jaczuro nie zrozumie bo jest gimbusem.
Dwaj studenci przygotowują obliczenia do projektu betonu. Podchodzi prowadzący, patrzy na ich kartkę i mówi:
-Panowie, a gdzie W/C?
-Na końcu korytarza
hahahahahahahahah buahahahahah hihihihi łuhahahahahahahaha



Mi się ten kawał zajebiście podoba. Też studiuje ten kierunek.
Zgłoś
Avatar
krzychu6 2012-07-08, 14:21 2
jaczuro napisał/a:


Mamy zaiste wykształcone i mądre społeczeństwo z wybitnym poziomem wiedzy, skoro tylko 5% wie, czym jest "Pi" o której uczą w gimnazjum, wykorzystując ją przy każdym obliczeniu jakiegokolwiek zadania z kołami/okręgami/kątami. Przez cały semestr.


No i co z tego? Ja wiem co to jest pi, ale ten twój gniot ani trochę mnie nie śmieszny. Prawdopodobnie przygotowujesz się do poprawy matury z matmy i ostatnio koleś na korkach opowiedział Ci magiczne właściwości tej liczby. Poczułeś się Einsteinem i wymyśliłeś kawał, który tylko ty rozumiesz i nie dla tego, że wszyscy dookoła są głupi a ty jeden geniuszem. Raczej na odwrót... .
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-07-08, 14:28
Cytat:

Ja wiem co to jest pi, ale ten twój gniot ani trochę mnie nie śmieszny. Prawdopodobnie przygotowujesz się do poprawy matury z matmy


-pisałem, że kawał nie ma byc śmieszny
-maturę zdałem chyba w 2005r
-idąc twoim tokiem rozumowania, prawdopodobnie jesteś śmierdzącym frajerem z marnym fiutem któremu dziwki odmawiają bo az tak się nie stoczą.

dostane warn ale muszę to napisać:

wypierdalaj gimbusie z tego portalu.
Zgłoś
Avatar
baleksus 2012-07-08, 14:28 1
jaczuro napisał/a:


Mamy zaiste wykształcone i mądre społeczeństwo z wybitnym poziomem wiedzy, skoro tylko 5% wie, czym jest "Pi" o której uczą w gimnazjum, wykorzystując ją przy każdym obliczeniu jakiegokolwiek zadania z kołami/okręgami/kątami. Przez cały semestr.

Może, gdybym faktycznie jebnął coś z całkami, macierzami i wzorem Cramera, różniczkowaniem czy funkcjami przestrzennymi albo pierścieniami - to faktycznie, mógłbyś pisać o tych "5 % społeczeństwa"
Ale, kurwa, pi ?!?!?



To nie chodzi o to, że ludzie nie wiedzą co to liczba pi, tylko o to, że dowcip jest chujowy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie