18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Matematyk
J................o • 2012-07-06, 18:16
Siedzi informatyk nad kompem i po kolei próbuje wpakować podzespoły do płyty głównej. Niepowodzeniom tym przygląda się matematyk i mówi:
-Pi

Tym razem znów gimbusiarnia nie pojmie, jak zresztą i poprzednio co zaskutkuje sucharami. Ale co tam, paru rozkmini i to się liczy
Zgłoś
Avatar
Tonald Dusk 2012-07-08, 3:25
Pi(π) - liczba która nie ma końca. Starania informatyka matematyk uznał za takie które nie będzie miało końca. Faktycznie ciężko zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
osobliwy nick 2012-07-08, 4:11
Cholera, nie widzę tu nikogo kto zrozumiałby ten idiotyczny i zdecydowanie wysilony kawał. Sam studiuję fizykę teoretyczną, astronomię i zarządzanie oraz wiem, że pi to stała równa około 3,14 oraz miara kąta pełnego i co z tego?

Jeżeli słowo "pi" matematyka ma oznaczać coś w rodzaju markotnego "i tak w kółko", to takiego suchara tu dawno nie widziałem...
Zgłoś
Avatar
baleksus 2012-07-08, 4:23 3
osobliwy nick napisał/a:

Sam studiuję fizykę teoretyczną, astronomię i zarządzanie oraz wiem, że pi to stała równa około 3,14 oraz miara kąta pełnego i co z tego?



To miara kąta półpełnego. Chyba tylko o zarządzaniu nie kłamałeś
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-07-08, 5:03 1
@osobliwy nick
pi nie jest równe 3.14 bo jest liczbą niewymierną a kąt pełny to 2 pi

Swoją drogą to nie dowcip tylko jakaś popierdolona zagadka. Chuj wie co chciał powiedzieć matematyk. A może chciał powiedzieć Pierdol to, chodź na piwo?
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-07-08, 5:05
Ja pierdole rozkmina jak na jakiejś maturze: "co autor miał na myśli" sam tego nie czaje, ale nie uważam się za jakąś gimbaze, bo jeden jest bardziej poinformowany w jednych dziedzinach, a drugi w innych. To tak jakby wymagać od polonisty policzenia jakiegoś obciążenia belek, czy np. wyliczenia tego, żeby most czy budynek się nie rozpierdolił... No kurwa trochę samokrytycyzmu...
Zgłoś
Avatar
Marcellotinio007 2012-07-08, 9:15
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
R................r 2012-07-08, 9:47 2
A ja kurwa dalej nie rozumiem. Ten pomysł z radianami jakoś do mnie nie przemawia. Moim zdaniem autor wrzucił coś co jest zupełnie bez sensu, żeby wszyscy głupio myśleli nad rozwiązaniem którego nie ma. Trolling taki.
Zgłoś
Avatar
Galu87 2012-07-08, 9:52
Z pozdrowieniami dla Jaczuro:
Przychodzi DLSC do lekarza. Lekarz się pyta:
- Kto pana doprowadził do takiego stanu?

I w tym momencie dowcip jest z sensem, a mało kto, praktycznie nikt go nie zrozumie
Zgłoś
Avatar
omicronns 2012-07-08, 9:54 2
To jest tak głupie, że aż... a nie, to jest tylko głupie. Kawały BongMana są przy tym gniocie jędrne i wilgotne.
Zgłoś
Avatar
albatroz 2012-07-08, 10:09
Pi oznacza nieskończoność a prace informatyka są jak syzyfowe prace, które matematyk porównał do pi.
Zgłoś
Avatar
starvingstalker 2012-07-08, 10:32 1
Jaki dźwięk wydaję zła płyta główna ?
Nikt się z tym nie spotkał ??
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-07-08, 10:44
Abdulan napisał/a:

Dobra, rozumiem, że chodzi o to, żeby obrócił urządzenie, które tam wciska bo próbuje złą stroną i dlatego nie pasuje, ale kawał i tak jest jebnięty w chuj.


Gratulacje, domyślił się jako pierwszy.
Dowcip nie miał być śmieszny, ale świetnie pokazuje wiedzę użytkowników portalu.

teraz kłótnia o kąty półpełne, radiany i inne duperele - jakbym, kurwa, nie wiedział. Teraz nagonka, że myle pojęcia albo czegoś źle użyłem. Chuja źle, kąt pełny to 2pi, więc pi to pół kąta, a pół kata to 180. było rozkminić albo zamknąć ryj.
Pierdoleni znawcy po dwóch podpowiedziach.

Gimbaza nie pojęła, chociaż prawdopodobnie mieli to gimnazjaliści nie dalej jak kilka tygodnie temu na lekcjach.

Badum tss.
Zgłoś
Avatar
korzonek 2012-07-08, 10:45
@up wrrrrrrrr wrrrrrrrrrrr tak warczy mniej więcej.

A ja hackuje Emascem przez sendmaila i mam wyjebane na taki suchar!
Mam gdzieś dowcip w którym trzeba zgadywać co autor miał na myśli.
Zgłoś
Avatar
Galu87 2012-07-08, 10:51
Jaczuro, jakbyś składał komputer i by ktoś Ci taka podpowiedź rzucił: pi, to byś powiedział mniej więcej tak: spier... nie wiem o co Ci chodzi idź wkur... kogoś innego. Na bank byś się nie domyślił, pomijając że dowcip był ch...wy rozwikłaj ten co ja napisałem jak jesteś taki super wspaniale mądry. Jakby powiedział mu obróć o pi, to by zrozumiał i ten informatyk i większość użytkowników sadistica. Ale Tobie wydawało się że napisanie czegoś takiego jest super fajne i że jesteś mądrzejszy od wszystkich. Brawo, bo ta zagadka była kompletnie z dupy wysrana, jak ktoś dobrze napisał równie dobrze ten matematyk mógł powiedzieć kopytko :/
Zgłoś
Avatar
Anacomioni 2012-07-08, 11:02 10
jaczuro napisał/a:


Gratulacje, domyślił się jako pierwszy.
Dowcip nie miał być śmieszny, ale świetnie pokazuje wiedzę użytkowników portalu.

teraz kłótnia o kąty półpełne, radiany i inne duperele - jakbym, kurwa, nie wiedział. Teraz nagonka, że myle pojęcia albo czegoś źle użyłem. Chuja źle, kąt pełny to 2pi, więc pi to pół kąta, a pół kata to 180. było rozkminić albo zamknąć ryj.
Pierdoleni znawcy po dwóch podpowiedziach.

Gimbaza nie pojęła, chociaż prawdopodobnie mieli to gimnazjaliści nie dalej jak kilka tygodnie temu na lekcjach.

Badum tss.



Nom fajnie. Chciałeś być zajebisty a zrobiłeś sam z siebie głupka.
Co do u chuja jest pół kata? A dwa pół katy to już jest cały kat?

Żart z młodzieńczych lat, podobny do Twojego:

- Ile to jest pół tora i pół tora?
- 3
- źle, cały tor.



Aaaa, gimbaza nie zrozumie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie