18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Pewnego dnia tak byłem zdenerwowany i pijany ze zamiast trafić nożem w deskę kuchenną trafiłem prosto w rękę. Samego momentu wbicia noża nie pamiętam. Nóż wbił mi się w kość, uszkodzone ścięgno i prawie na wylot.







Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-11-30, 0:31 115
Mogłeś przy okazji wyciąć ten chujowy tatuaż.
Zgłoś
Avatar
buczkog 2022-11-30, 0:38 5
Najebany nie najebany. Ale filmik umiałeś se nakręcić.
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2022-11-30, 0:42 8
No i to się nazywa iloczyn inteligencji

co ty chleb kroiłeś ze taki nóż ? z reguły tylko pół downy sięgają po nóż jak są wkurwieni ....
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-11-30, 0:53 16
maxkulczyk napisał/a:

No i to się nazywa iloczyn inteligencji
co ty chleb kroiłeś ze taki nóż ? z reguły tylko pół downy sięgają po nóż jak są wkurwieni ....


Alkohol nie jest dla każdego… noże z reszta też nie. Za pijacką głupotę SOR i opieka medyczna powinny być pełnopłatne.
Zgłoś
Avatar
Bqesiivasqesii 2022-11-30, 1:00 13
Zajebisty tatuaż. Kolejny idiota który ma trochę mięśni i pomalował się na pisankę zali się na sadolu jaki to on biedny.
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2022-11-30, 1:15 21
Chwalić się w internecie swoją głupotą oznacza, że ma się spory dystans do siebie, albo jest się jeszcze głupszym niż społeczeństwo zakłada.

"Pewnego dnia byłem tak zdenerwowany i pijany" - typowe dla patologii. Pewnie awanturowałeś się w żabce, bo jakaś studentka przy kasie nie poleciała na twoją bajerę, gdy kupowałeś alkohol w swoich zasranych dresach, więc musiałeś dać upust swoim emocjom. Rozumiem.

Jak będziesz szedł do urny wyborczej to weź tam dopisz, żeby twój głos policzyli jako 1/10, albo zrób coś innego pożytecznego, nie wiem.
Zgłoś
Avatar
rabitt22 2022-11-30, 1:22 4
Ale widać inteligentnych to mało jednak tutaj od razu besztać z błotem. Po pierwsze bylem po prostu wkurwiony a nie będę się tłumaczyć dlaczego i pod wpływem % po drugie dla wiadomości tatuaż ma znaczenie sentymentalne bo to odnośnie mojej córki a po trzecie wypadek w nerwach i to wszystko. Dodałem to nie dla hejtów a raczej jako ostrzeżenie. Patoo żadnym też nie jestem. Masakra....
Zgłoś
Avatar
Sewcio1561 2022-11-30, 1:32 11
Wszyscy hejtują chuj wie za co, a ja szanuje za materiał własny i chęć nagrania oraz zrobienia paru fotek, leci piwo
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2022-11-30, 1:46 6
Jako ostrzeżenie? Przed czym? Mnie przed niczym taki filmik nie ostrzega. Możesz mi nie wierzyć, ale nie walę nożem na oślep, gdy jestem wkurwiony.

Mniejsza o to. Raczej na pewno zbyt szybko i zbyt pochopnie oceniłem.

Materiał jest? Jest. Chyba każdy człowiek był bliski zrobienia głupoty i czasem cudem jej uniknął. Także jeśli nie jesteś tym patusem to wychowaj dobrze córeczkę, wracaj do zdrowia i żyj swoim życiem, byle nie uprzykając życia innym

A co do hejtów, to racja, jest ich za dużo.

Więc łap piwko jako rekompensata za to poprzednie posty
Zgłoś
Avatar
n................l 2022-11-30, 2:34 4
Nerwy są dla kobiet, mężczyzna powinien potrafić opanować emocje.
Zgłoś
Avatar
pyskatyyy 2022-11-30, 2:41 29
rabitt22 napisał/a:

Ale widać inteligentnych to mało jednak tutaj od razu besztać z błotem. Po pierwsze bylem po prostu wkurwiony a nie będę się tłumaczyć dlaczego i pod wpływem % po drugie dla wiadomości tatuaż ma znaczenie sentymentalne bo to odnośnie mojej córki a po trzecie wypadek w nerwach i to wszystko. Dodałem to nie dla hejtów a raczej jako ostrzeżenie. Patoo żadnym też nie jestem. Masakra....



Wypadkiem to Ty jesteś, dzbanie. To żaden wypadek, tylko konsekwencja tego, że jesteś przyjebany. Masz córkę i latasz najebany, bawiąc sie przy tym nożem bo byłeś wkurwiony. Zrób przysługę temu dziecku i zniknij z jego życia, lepiej żyć bez ojca niż wśród umysłowej biedoty i patologii.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-11-30, 2:44 11
rabitt22 napisał/a:

Ale widać inteligentnych to mało jednak tutaj od razu besztać z błotem. Po pierwsze bylem po prostu wkurwiony a nie będę się tłumaczyć dlaczego i pod wpływem % po drugie dla wiadomości tatuaż ma znaczenie sentymentalne bo to odnośnie mojej córki a po trzecie wypadek w nerwach i to wszystko. Dodałem to nie dla hejtów a raczej jako ostrzeżenie. Patoo żadnym też nie jestem. Masakra....


Właśnie przekroczyłeś granice, gdzie lepiej by było jak byś więcej nie pisał. Możesz nie być pato, ale żeby w nerwach wbijać sobie nóż, czy to w dłoń czy deskę? To się kwalifikuje do leczenia. Ze specjalistów to polecam ci Dr Oetkera.
Zgłoś
Avatar
tatko 2022-11-30, 4:57 7
Szkoda, że sobie w czoło nie wbiłeś. Ulga dla ciebie, ulga dla społeczeństwa. I dobry materiał na sadola.
A tak chujowy filmik - najebus po wódzie się skaleczył. Żenujące.
Zgłoś
Avatar
OrbitalAcid 2022-11-30, 5:24 12
To nie są nerwy, czy alkohol -ty jesteś z deczka upośledzony chyba
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie