18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Maturzysta
pytolsky • 2024-05-17, 13:08
Przyszłość i chluba tego narodu rozprawia z dziennikarzem o tegorocznych sukcesach w zdawaniu egzaminu dojrzałości.

Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-05-17, 13:13 58
Czeka go bardzo dobra kariera polityczna. Może prezesura jakiejś spółki skarbu państwa. Może wiceminister. Potencjał chłop ma.
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-05-17, 13:17 4
rośnie nowy PODAJ CEGŁĘ
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-17, 13:20 26
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-17, 13:25 9
Zgłoś
Avatar
Muczkowski 2024-05-17, 13:50 6
^^^

Typa w ogóle nie znacie i nie macie o nim pojęcia a się mądrzycie i podniecacie jak ułom przed kompem
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-05-17, 13:54 7
Muczkowski napisał/a:

^^^
Typa w ogóle nie znacie i nie macie o nim pojęcia a się mądrzycie i podniecacie jak ułom przed kompem



nie sądzę że ktoś ma ochotę go znać xD
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-05-17, 14:02 2
Porządny człowiek! Społeczeństwo musi się składać z ludzi o różnym ilorazie inteligencji.
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2024-05-17, 14:15 6
to nie jest syn tego gościa, mola książkowego?
-ile pan książek tak średnio czyta?
-a bo ja wiem, to różnie, zależy.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-05-17, 14:44 26
Bogaci i politycy swoje dzieci ustawią i nikt do tej grupy nie przebije się. O to chodziło żeby wyizolować tę grupę uprzywilejowaną. Biedota będzie klepać biedę z tytułami mgr i będzie im się wydawać, że są wykształceni. Ten proces jest długotrwały. Jak byłem młody to u mnie na wsi na 600 mieszkańców było kilka osób z maturą, dwie z wyższym. Ja byłem tym trzecim "uczonym". Potem przyszła bieda, bezrobocie i masowa produkcja mgr. Dziś prawie wszyscy w wiosce mają dyplom i doją krowy. Ci nowi "uczeni" opanowali oświatę, urzędy, instytucje. Zawód nauczyciela został pozbawiony autorytetu, dzieci pozbawiono rywalizacji, nic nie wymaga się. W jednej klasie zamyka się debila i zdolnego. Nie ma segregacji i wyławiania zdolniejszych, żeby nie urazić imbecyli. Nie ma dziś kiblowania w klasie dwa lata, nie ma ocen, prac domowych. Urzędy i instytucje też są zapchane nieukami powciąganymi po rodzinie. Przy tym jest ogromny deficyt ludzi, którzy mogą coś ci umurować, pospawać, ułożyć płytki. Pozbawiono ludzi nauki przedmiotów technicznych. Doszło do takiego komizmu, że dawny absolwent zawodówki ma dziś firmę i 20-30 tys. dochodu co miesiąc, a mgr politologii, czy pedagogiki ciąga paleciaka na magazynie i się frustruje.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-17, 14:48 3
Antoni79 napisał/a:

Bogaci i politycy swoje dzieci ustawią i nikt do tej grupy nie przebije się. O to chodziło żeby wyizolować tę grupę uprzywilejowaną. Biedota będzie klepać biedę z tytułami mgr i będzie im się wydawać, że są wykształceni. Ten proces jest długotrwały. Jak byłem młody to u mnie na wsi na 600 mieszkańców było kilka osób z maturą, dwie z wyższym. Ja byłem tym trzecim "uczonym". Potem przyszła bieda, bezrobocie i masowa produkcja mgr. Dziś prawie wszyscy w wiosce mają dyplom i doją krowy. Ci nowi "uczeni" opanowali oświatę, urzędy, instytucje. Zawód nauczyciela został pozbawiony autorytetu, dzieci pozbawiono rywalizacji, nic nie wymaga się. W jednej klasie zamyka się debila i zdolnego. Nie ma segregacji i wyławiania zdolniejszych, żeby nie urazić imbecyli. Nie ma dziś kiblowania w klasie dwa lata, nie ma ocen, prac domowych. Urzędy i instytucje też są zapchane nieukami powciąganymi po rodzinie. Przy tym jest ogromny deficyt ludzi, którzy mogą coś ci umurować, pospawać, ułożyć płytki. Pozbawiono ludzi nauki przedmiotów technicznych. Doszło do takiego komizmu, że dawny absolwent zawodówki ma dziś firmę i 20-30 tys. dochodu co miesiąc, a mgr politologii, czy pedagogiki ciąga paleciaka na magazynie i się frustruje.



Masa ciągnie w dół.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-17, 15:16 2
Aż dziw, że jeszcze matur do domu nie zadają do odrobienia
Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2024-05-17, 15:43
Wrzucić jeszcze nowy odcinek bajek z pieskami dla dzieci. Przypominam nazwę portalu..
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-17, 15:53
@dżonyłojlker
Wiem że wspomnienia o twojej Ukrainie bolą i nawet AI lewactwo moze wykożystać. Ale czemu swoich lewackich żydo-masonerskich botów podsyłacie do wypowiedzi na temat matur?
Zgłoś
Avatar
Critic4ll 2024-05-17, 15:58 1
i to niby ma zapierdalać na moją emeryturę? pięknie kurwa... pięknie
Zgłoś