18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Mąż stanu
freaky • 2019-09-08, 13:03
Wszedł facet do baru i krzyczy głośno:
"Już dziś stawiam kolejkę każdemu za jego własne pieniądze!!!"
Mikrocefale wstają, zaczynają płakać ze wzruszenia, klaskać i skandować "Jarosław!! Jarosław!!"

źródło: Twitter

2019-09-08, 14:54
A co mieliśmy za PO-PSL????

2019-09-08, 14:54
@TB303
Pracujesz dalej w Inowrocławiu na farmie? :mrgreen:

2019-09-08, 14:54
daisyparowek napisał/a:

A co mieliśmy za PO-PSL????


Gówno kogo obchodzi co było. Teraz jest teraz.

2019-09-08, 14:57
Przez ostatnie 4 lata moja pensja wzrosła o 100%, wcześniej przez 8 lat stała w miejscu lub wręcz malała(różni pracodawcy)...Tak czekam, aż wróci to co było...

2019-09-08, 16:04
Pensja minimalna 4000zl , cena chleba 100zl :)

2019-09-08, 16:12
Za PO było lepiej, można bylo kamienice za 150 zł kupić
Była wolność w necie, można było pisać co się chciało o Tusku i bronku, nie trzeba było się bać że przyjdą o 6 i zamkna za komentarz
Pedały mogły legalnie manifestować
Mielibyśmy już imigrantów którzy by nas ubogacili kulturowo, tych inżynierów i doktorów
Na plażach więcej miejsca bylo bo nie było januszow z dziećmi z 500+
Lot byłby już prywatny bo nie był opłacalny jak i Orlen i KGHM
Do górników strzelali a teraz ...
Deficyt był 60mld , a PiS ukradł bo w 2020 ma w ogole nie być deficytu
W ogóle ukradli demokrację... Ukradli sądy, wywalili uczciwych komunistycznych sedziow
Zabrali sbkom emeryturę dranie
Tragiczna wizja przyszłości przed nami

2019-09-08, 16:22
Przeczytałem komentarze i jestem k***a przerażony. Ile debili wierzy w socjalizm?
Bolszewia w Polsce upadła bo się nie sprawdziła. Wszystko jeblo.
Wenezuela jest państwem upadłym bo zniszczył ich socjalizm.

Socjalizm zawsze prowadzi do katastrofy. Czemu do ch*ja nie potraficie tego pojąć?

2019-09-08, 16:29
Niektorzy sa tak tepi ze nie rozumieja co to znaczy inflacja oraz moc nabywcza pieniadza. Co z tego ze dadza wam 10 tys na miesiac jak chleb bedzie kosztowal 100.


2019-09-08, 16:33
TranzystorWyklęty napisał/a:

Pewnie będzie, ale brutto



Przy ZUS 1500 + 18% podatku + ch*j wie co jeszcze. Zostanie mm niej, niż jest teraz.

2019-09-08, 16:52
Ocho widać, że zbliżają się wybory, bo w sieci pojawiaja się niby to spontaniczne memy i żarty z pisu.

Ile płacą za takie propagandowe posty?

Wiewór napisał/a:

Przeczytałem komentarze i jestem k***a przerażony. Ile debili wierzy w socjalizm?
Bolszewia w Polsce upadła bo się nie sprawdziła. Wszystko jeblo.
Wenezuela jest państwem upadłym bo zniszczył ich socjalizm.
Socjalizm zawsze prowadzi do katastrofy. Czemu do ch*ja nie potraficie tego pojąć?



Bo nawet nie próbują samodzielnie myśleć, tylko powtarzają to co usłyszą w TV.

TB303 napisał/a:

Gówno kogo obchodzi co było. Teraz jest teraz.



Jasne przech*ju. Być jak ten polglowek z jedną szara komUrką komoruski: "ee tam to było daawnnooo".

Zagłosuj znowu na to samo gówno, które Polacy odsuneli od władzy głosując właśnie na PiS, bo ten był dla większości lepszą partią. Lepsza niż PO - to jakim debilem trzeba być żeby głosować na PO?!
Głosuj na nich i potem dziw się że w Polsce jest ch*jowo...
Ja pie**ole ludzie...

No chyba, że za PO było w kraju fajnie... No to ja chyba k***a to przespałem.
Nie tesknie za złodziejami, za milionami fotoradarów, za niedojebami że straży miejskiej Cajacymi się w krzakach z fotoradarem i czajacymi się na młodzież w parku żeby im wyj***ć mandat za picie redsa. Nie tesknie za morda Bronka w tv - głowy narodu k***a twoja mac. Za zwiększaniem VATu i wieku emerytalnego też nie tesknie jakoś. A już zwłaszcza gdy obiecuję się żeby tego nie robic, a później się to robi...
Pedałów też nie lubię. Ani tych tzw. uchodźców, którymi pedały z PO chciały zalać nasz kraj na wzór "postępowej" Europy zachodniej.

I nie, nie jestem zwolennikiem Pisu. Mam mózg.

2019-09-08, 17:09
Wiewór napisał/a:

Przeczytałem komentarze i jestem k***a przerażony. Ile debili wierzy w socjalizm?
Bolszewia w Polsce upadła bo się nie sprawdziła. Wszystko jeblo.
Wenezuela jest państwem upadłym bo zniszczył ich socjalizm.
Socjalizm zawsze prowadzi do katastrofy. Czemu do ch*ja nie potraficie tego pojąć?



o ktorym socjaliźmie piszesz? kaczorowym czy donaldowym? Bo oba były socjalizmami.

2019-09-08, 17:23
tarcer123 napisał/a:

Niektorzy sa tak tepi ze nie rozumieja co to znaczy inflacja oraz moc nabywcza pieniadza. Co z tego ze dadza wam 10 tys na miesiac jak chleb bedzie kosztowal 100.



Pała z ekonomii za ten wpis. To jest szczyt propagandy straszenie chlebem za 100 złotych. Od wczoraj jakaś plaga komentarzy na różnych portalach żę chleb będzie
po 30 - 100 złotych. Albo jakaś farma trolli zbyt mocno trzyma się wytycznych, albo to jakaś zbiorowa histeria lemingów. Podnoszenie płacy minimalnej ma prawie same plusy tylko jeden minus, ze może zadławić konkurencyjność firm danego kraju, dlatego robi się to małymi kroczkami. Zyskamy prawie wszyscy. I jeśli reszta gospodarki będzie dalej parła naprzód to będzie świetnie. I przestańcie w końcu robić z siebie idiotów. PO już udowodniło jak pięknie dbało o nasz kraj, ale teraz masa 18-24 latków będzie głosować na PO bo PIS to obciach i w ogóle. PO kontynuowało rozpie**ol tego kraju, a PIS to zatrzymał. Wszytkie wskaźniki ekonomiczne są lepsze niż za PO. PIERWSZY RAZ PÓJDĘ ZAGŁOSOWAĆ NA PIS.

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Minimalna w 2023 ma być 4000.
Wenezuela coraz bliżej.



Poczytaj co stoi za upadkiem Wenezueli . Bo to za PO panowały te same mechanizmy , które sprawiły że Wenezuela ma teraz taki kryzys. Zamykanie rodzimych firm chociażby. To chyba największy problem Wenezueli. Oni niczego prawie nie produkują. To właśnie za PISu mamy powrót do odwrócenia tego co się działo. LOT, KGHM, ZACHEM, PESA, STOCZNIE, ORLEN i wiele innych już pewnie byłoby sprzedanych, a tak przynoszą już od pierwszego roku rządu PISu zyski. O Cysternach Vat w ogóle już nawet nie wspominam .

2019-09-08, 17:50
Smokw napisał/a:


Poczytaj co stoi za upadkiem Wenezueli . ..... Zamykanie rodzimych firm chociażby. .....



Pisząc o Wenezueli nie miałem na myśli dokładnie tych samych przyczyn upadku.... tylko takie znaczne podnoszenie płac skończy się prawdopodobnie katastrofą... w kilka lat wzrost o prawie 100%? Przymusowo?
Niejedna firma tego nie wytrzyma. I nie chodzi o te płacące minimalną, skoro minimalna wzrośnie tak znacząco, to zarabiający więcej, będą również żądać podwyżki...
Jak ktoś teraz ma 4500, czyli dwukrotność minimalnej, będzie chciał pracować za minimalną plus 500?
A taki znaczący wzrost płac skończy się wzrostem cen, czyli inflacją.
Więc realny wzrost płac będzie minimalny. A inflacja odbije się na stopach procentowych. Wzrost stóp o 5 pkt % przy kwocie kredytu 200000, to 10000 rocznie więcej do zapłaty... odsetek!!
Zamykanie rodzimych firm... tak może się stać. Jak mała firma będzie musiała płacić więcej, dużo więcej, jak prowadzący DG będzie musiał zapłacić 2500 ZUS, bez względu, czy ma dochód, to rodzime firmy będą się zamykać.
Chciałbym się mylić, chciałbym musieć odszczekać za kilka lat, że się myliłem... chciałbym powiedzieć "też głosuję na PIS", bo to by oznaczało, że Polska się rozwija i wszystko idzie w dobrym kierunku. Jednak ja w to nie wierzę.

2019-09-08, 18:46
heh to zabawne, obrońcy PiSu jak zobaczą jakikolwiek nie bałwochwalczy post na temat partii od razu wyciągają z rękawa:

"A za PO..." A członek mnie obchodzi to, ja chce przyszłości, której nie może dać żadna z tych partii. Jedna nie robi nic, PO, druga zrujnuje nam gospodarkę, PIS.

Ah, no i oczywiście...



2019-09-08, 19:02
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Pisząc o Wenezueli nie miałem na myśli dokładnie tych samych przyczyn upadku.... tylko takie znaczne podnoszenie płac skończy się prawdopodobnie katastrofą... w kilka lat wzrost o prawie 100%? Przymusowo?
Niejedna firma tego nie wytrzyma. I nie chodzi o te płacące minimalną, skoro minimalna wzrośnie tak znacząco, to zarabiający więcej, będą również żądać podwyżki...
Jak ktoś teraz ma 4500, czyli dwukrotność minimalnej, będzie chciał pracować za minimalną plus 500?
A taki znaczący wzrost płac skończy się wzrostem cen, czyli inflacją.
Więc realny wzrost płac będzie minimalny. A inflacja odbije się na stopach procentowych. Wzrost stóp o 5 pkt % przy kwocie kredytu 200000, to 10000 rocznie więcej do zapłaty... odsetek!!
Zamykanie rodzimych firm... tak może się stać. Jak mała firma będzie musiała płacić więcej, dużo więcej, jak prowadzący DG będzie musiał zapłacić 2500 ZUS, bez względu, czy ma dochód, to rodzime firmy będą się zamykać.
Chciałbym się mylić, chciałbym musieć odszczekać za kilka lat, że się myliłem... chciałbym powiedzieć "też głosuję na PIS", bo to by oznaczało, że Polska się rozwija i wszystko idzie w dobrym kierunku. Jednak ja w to nie wierzę.



Jeny wszystko Ci się poplątało. Naprawdę. Jeśli PIS rzeczywiście wyrówna budżet w przyszłym roku to za 2 lata tylko wielki kryzys, będzie mógł jakoś zepsuć nam szyki. Wzrost stóp procentowych, a inflacja to ciekawy temat jednak postaram się Ci wyjaśnić najkrócej jak się da. Rządy zwiększają stopy procentowe by hamować zbyt wysoką inflację. Naprawdę oglądam wszystkie wywiady Morawieckiego i ekonomistów z TVN-u, a później staram się to zweryfikować i powiem, że nikt tak nie robi wody z mózgu jak ekonomiści z TVN-u.
Przykład to co piszesz o ZUSie. Co roku wszystkie rządy podnosiły ZUS i na razie nie ma takiego tempa, aby 2500 tysiąca zobaczyć przed 2040 rokiem tak samo jak chleba za 30 czy tam 100 złotych. Po za tym Morawiecki jako pierwszy premier chce ulżyć małym firmom i wprowadzić ulgi dla tych o małym zysku. Czyli za 2-3 lata może być, że te najmniejsze firmy zapłacą najmniejszy ZUS od 15 lat. Też nie wierzyłem Kaczyńskiemu i nie głosowałem na nich w poprzednich wyborach, ale od roku wierze w Morawieckiego, a Kaczyński obiecał że jak PIS wygra wybory to Morawiecki zostanie premierem. Morawiecki to czarodziej, który przy pomocy Ziobro zrobił niesamowitą sprawę z tym Vatem od "cystern". LOTem, KGHM iw wiele innych . Teraz może nawet ZACHEM wyratują.
Reasumując Weryfikuj to co piszą i mówią w mediach bo oszukują na potęgę i piorą nam mózgi. Mam nadzieje, że kiedyś powstanie partia, która zjednoczy ten skrzywdzony naród.