18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Thevenin 2014-02-07, 1:27 5
Już niedługo u nas będzie tak wszędzie w McDonald, bo rynek pracy będzie tak ciężki dla pracowników, że pracodawca będzie mógł znaleźć ludzi o takich nieprzeciętnych zdolnościach spośród tysięcy ubiegających się o prace.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2014-02-07, 8:35 11
Thevenin napisał/a:

Już niedługo u nas będzie tak wszędzie w McDonald, bo rynek pracy będzie tak ciężki dla pracowników, że pracodawca będzie mógł znaleźć ludzi o takich nieprzeciętnych zdolnościach spośród tysięcy ubiegających się o prace.



Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2014-02-07, 9:03
kto chce znaleźć pracę to znajdzie - problem w tym, że ludzie się nie szanują i zapierdalają za minimum. Na śmieszne ogłoszenia w stylu 2zł za godzine - powinni wszyscy bez wyjątko wyśmiać takiego typa ale znajdzie się pan ździchu z wąsem i pojdzie pracować...
Zgłoś
Avatar
kazik1985 2014-02-07, 9:34
Co to w ogóle kur.a jest?
Odesłać do działu ni w pizdę ni w oko.
Zgłoś
Avatar
method321 2014-02-07, 10:36 2
Z taką dykcją? Na pewno po studiach humanistycznych
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-02-07, 11:11 6
Sayagin666 napisał/a:

kto chce znaleźć pracę to znajdzie - problem w tym, że ludzie się nie szanują i zapierdalają za minimum. Na śmieszne ogłoszenia w stylu 2zł za godzine - powinni wszyscy bez wyjątko wyśmiać takiego typa ale znajdzie się pan ździchu z wąsem i pojdzie pracować...



bo ludzie są postawieni pod ścianą, albo pójdzie za te 2zł albo nie będzie miał co do garnka włożyć żeby dzieci w domu nakarmić...
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2014-02-07, 11:38
@up
to znaczy ze jeste tepym debilem bo nie widzi rozwiazan alternatywnych. Zawsze jest jakas opcja, tylko trzeba chciec.
Zgłoś
Avatar
method321 2014-02-07, 12:02 1
makabrax napisał/a:



bo ludzie są postawieni pod ścianą, albo pójdzie za te 2zł albo nie będzie miał co do garnka włożyć żeby dzieci w domu nakarmić...



Trzeba było nie robić sobie dzieciaków, skoro nie masz z czego ich utrzymać. Nie rozumiem takiego pierdolenia- po co się żenić, po co robić sobie dzieci, zakładać rodzinę, brać kredyty na mieszkanie/auto, skoro później tylko pierdolenie jak to mi źle i chujowo, bo pracuje za śmieszną kasę. Ustatkuj się człowieku, a później sobie rób powody do wydawania zarobionej kasy, nigdy odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
mastmc 2014-02-07, 12:35 1
Nie nauczą się filmować, kurwa nie nauczą ja pierdole
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-02-07, 13:08
@Thevenin, makabrax

Rozwiązaniem jest dopierdolenie jeszcze kilku regulacji i podatków dla przedsiębiorców i wolnych zawodów dzięki czemu nie powstaną nowe miejsca pracy ani nowe miejsca samozatrudnienia. Bonusowym efektem będzie jeszcze większa ich redukcja ale to tylko osiągnięcie poboczne.
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2014-02-07, 14:18
właśnie takie myślenie powoduje, że gnijemy w syfie. Jeden pójdzie do roboty za 2zł bo narobił dzieciaków, czy wziął kredyt czy cośtam, niema co do gara włożyć. Drugi bedzie go "rozumiał i usprawiedliwiał" - dlaczego tamten poszedł do pracy za 2 zł... Zamiast iść i zapierdalać za 2 zł wyszedłby na ulice, zaprotestował, rozgonił tych darmozjadów z wiejskiej. Takich ludzi sa tysiace a każdy z osobna bedzie pierdolił - chopie co ja moge? no co ja moge...
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-02-07, 21:40 1
method321 napisał/a:



Trzeba było nie robić sobie dzieciaków, skoro nie masz z czego ich utrzymać. Nie rozumiem takiego pierdolenia- po co się żenić, po co robić sobie dzieci, zakładać rodzinę, brać kredyty na mieszkanie/auto, skoro później tylko pierdolenie jak to mi źle i chujowo, bo pracuje za śmieszną kasę. Ustatkuj się człowieku, a później sobie rób powody do wydawania zarobionej kasy, nigdy odwrotnie.



wiek: 21
widać jak dużo wiesz, szczególnie o życiu i takie tam...
nie wiem czemu się przypierdalasz do mnie skoro dałem hipotetyczną sytuację, teraz możesz sobie poczytać dalszy ciąg tego przykładu...
pomyśl sobie że ktoś mieszka w małej miejscowości, miał stabilną pracę gdzie zarabiał dość dobre pieniądze, założył rodzinę i nagle jeb dopierdolili nowy podatek, firma padła albo zrobiła dużą redukcję etatów, a niestety była jednym z większych przedsiębiorstw w okolicy co jest dość częste we wschodnich województwach, mieszkający w pobliżu dużych miast mają luz bo zawsze się coś znajdzie, jak nie tu gdzieś dalej ale zawsze coś, a jak mieszka na wiosze pod granicą ukraińska to życzę powodzenia...
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2014-02-08, 5:47
@ up Sayagin666 nie kazdyy ma dzianych starych jak tyyy ze mu dadza na utrzymanie rodzinii ktoss ma 2 dziecii zone chalupee to coo ma wysmiecc pracodawcee a dziecja co powiee wpierdalajciee tynk ja nie bedee za groszee robil

@ up wyskocz na ulice pokazz jak to sie robii a jak nie potrafiszz zamknijj pizdee w neciee kozakuu pisaccc to i jaa umiemm co ma ktoss robiccc ruszz taa cipee i pokazz jak to robic zeby ludzie poszlii na ten :strajk:
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-02-08, 11:08
tomkararek napisał/a:

pisaccc to i jaa umiemm



no po chuju...
Zgłoś