18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
fieryangel 2022-07-25, 13:13 9
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

te pizdy są wszędzie



No właśnie... Jakim cudem nie są ścigani do służby wojskowej i umierania na swoje ziemi?!
Zgłoś
Avatar
Mokebe 2022-07-25, 13:32
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ukrainiec zamiast walczyć za Ukrów, rozbija się po Polsce. Kpina.



Czemu kpina? Niechciałbym ginąć za polski kurwidołek a co dopiero za śmierdzącą dupą ukraine. Zdrowy psychicznie i odważny mężczyzna a wypadki, no coż. Shit happens
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-07-25, 13:58
discoteq napisał/a:

Chyba w Twoim, bo na pewno nie w Naszym. W Naszym interesie było nie brać w tym kompletnie żadnego udziału.
A czemu ma to być dla Nas gorsza opcja? Bo w "TeFałPe" tak gadają? Czy jak? Jako ludzie, przez 5 m-cy zostaliśmy tak bardzo zrobieni w bambuko, że aż za bardzo. Tak się Nasi rządzący rozochocili we wmawianiu Nam bredni, że chyba sami powoli zaczęli w te kłamstwa wierzyć. A po kolejne, ta wojenka nie zrobiła się z niczego, za malutcy jesteśmy, żeby znać prawdę.
Ta "pomoc" będzie Nam się odbijać jeszcze długie długie lata, bo cofanie się w rozwoju, to jest chwila, ale potem napędzanie do przodu, to ogrom tak pracy jak i środków na to przeznaczonych.


Nie ośmieszają się chłopie, przecież nie miałem na myśli ruskow

Zgłoś
Avatar
Arashi91 2022-07-25, 15:03 6
Kałdi napisał/a:

Zanim rzucicie kamień pamiętajcie:
Pojazd uprzywilejowany może wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle dopiero, gdy upewni się, że został przez wszystkich zauważony – a świadczy o tym fakt, że inni zatrzymali się, by ustąpić mu pierwszeństwa. I właśnie na tym polega zachowanie „szczególnej ostrożności”.



Co nie zmienia faktu, że Volvo zapierdalało. Nigdy nie zrozumiem tej mentalności Polaków (pomijając, że kierowca był Urukiem). Zawsze winny jest ten co "wyjechał", albo "zmienił pas". Tylko w Polsce nikt się nie zastanowi, że to właśnie prędkość powoduje te wypadki, bo nie pozwala na reakcję. Gdyby jechał zgodnie z przepisami to by z palcem w dupie zauważył straż i zdążył się zatrzymać, albo przynajmniej wypadek miałby dużo mniej poważne skutki. Są granice "wymuszenia pierwszeństwa". Tak jak motopizdy płaczą, że ktoś im wyjechał i wyjebało ich w kosmos. Tylko nie pomyślą, że jak jebali 200 w zabudowanym to ktoś mógł nie ogarnąć, że mu się pedał przyteleportuje w sekundę w bok auta. Straż na filmie jechała wolno.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2022-07-25, 15:15 2
Ukropitka dekownika nie szkoda....
Zgłoś
dadar123 napisał/a:

Jebać was, czyli wszystkie kacapSSkie ścierwa pierdolone! Mam nadzieję, że zachód z Ukrainą pogrzebie was do końca, abyście już nie musieli zagrażać światu, jebane bandyctwo!
A wracając do filmiku - wina kierowcy wozu straży pożarnej bez najmniejszych wątpliwości



Kurwa znalazł się sędzia.Wystarczy opinia biegłego że ukr zapierdalal i kierowca strażak nie miał możliwości go zobaczyć i twoja opinia leży
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-07-25, 16:36
BarmanInternetu napisał/a:

Kurwa znalazł się sędzia.Wystarczy opinia biegłego że ukr zapierdalal i kierowca strażak nie miał możliwości go zobaczyć i twoja opinia leży



Na zielonym świetle może sobie zapierdalać tyle ile mu przepisy pozwalają, a jak je przekroczy to najwyżej mandat dostanie, ale nie znaczy, że w tym wypadku jego wina
Zgłoś
dadar123 napisał/a:

Na zielonym świetle może sobie zapierdalać tyle ile mu przepisy pozwalają, a jak je przekroczy to najwyżej mandat dostanie, ale nie znaczy, że w tym wypadku jego wina



No nie. Jest pełno orzeczeń sądowych że szlifierką zapierdalał miał pierwszeństwo czyli tak jak zielone i gość mu wyjechał samochodem po czym został uniewinniony
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-07-25, 21:52 1
słychać, że jakiś konfident się rozpruwa na komendzie
Zgłoś
Avatar
discoteq 2022-07-26, 0:50 2
skywalker75 napisał/a:

Nie ośmieszają się chłopie, przecież nie miałem na myśli ruskow


Miałeś na myśli "truchło", które przylazło zaśmiecać Nasz kraj...

dadar123 napisał/a:

Jebać was, czyli wszystkie kacapSSkie ścierwa pierdolone! Mam nadzieję, że zachód z Ukrainą pogrzebie was do końca, abyście już nie musieli zagrażać światu, jebane bandyctwo!


"Nu Debjyl"...

----------
Uczcie się WASZEGO nowego hymnu:
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-07-26, 1:34
Ale ładnie zapierdalał aby mana wyjebać na bok dobra akcja pewnie dla klienta z osobówki ostatnia.
Zgłoś
Avatar
szlugi 2022-07-26, 3:48
ja jaksłysze ze zbliza sie do mnie pogotowie albo jakies inne jeczące gówno to odrazu chebel na lewo albo na prawo i czekam az brzejedzie ale ukrawina to ten sam kacapowski półmozg
Zgłoś
Avatar
botersky 2022-07-26, 15:34
Podchodzi pod kacapskie zapierdalanie. Na pewno ukrainiec?
Zgłoś