18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Michalkiewicz o Blumsztajnie
Doktór • 2012-03-16, 21:41
Stanisław Michalkiewicz, nobliwy profesor często cytowany w Radiu Maryja też potrafi czasami zaskoczyć.



Oglądać od 2:00.

Aha, i żeby mnie lewackie ścierwo nie obrzygało, że jestem moher - obejrzałem to przypadkiem.
Zgłoś
Avatar
JeMois 2012-03-17, 11:28 22
Akurat wyśmiewanie Michalkiewicz od katolów itp tylko na podstawie tego, że współpracuje z TV Trwam was ośmiesza Ten człowiek ma niesamowitą wiedzę na różnych płaszczyznach, o wiele większą od was. Poza tym w tejże stacji pracuje wielu ciekawych ludzi np prof. Wolniewicz który deklaruje się jako ateista. Media robią wam papkę co do Rydzyka w Wy to łykacie jak świnie żarcie z koryta. Nie przeczę, że Rydzyk ma coś za uszami, ale dzięki jego stacjom można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy No ale, przecież Wy wszystko lepiej wiecie bez oglądania
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2012-03-17, 11:29 1
a ja sram i na lewaków i na psycholi religijnych, tak też można
Zgłoś
Avatar
JeMois 2012-03-17, 11:29 1
@dwakilo, Niby wszyscy tacy inteligentni i mają własne zdanie a dajecie sobą manipulować prezenterom z TVP i TVN <facepalm>
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-03-17, 11:30
Ta deklarować się jako ateista to może każdy. Jak mi zapłacą za gadanie o swoich przemyśleniach 3k miesięcznie to jestem gotów przyznać się do tego iż jestem zielonym słoniem uprawiającym seks z drzewami.
Zgłoś
Avatar
nikustrip 2012-03-17, 11:34
Lewaki to fajne chłopaki, schylają się po mydełko ;D
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-03-17, 11:34 2
Jebać lewizne. Tfuuu. Chołote powinno się zamknąć gdzieś i nie wypuszczać. Od 1917 roku po dzień dzisiejszy możemy czarno na białym zobaczyć że lewe i czerwone nie przynosi nic dobrego.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-03-17, 11:35
@McMenel 3k to rata leasingowa plus trzy baki benzyny. Nie cenisz się zbyt wysoko jak widzę.
Zgłoś
Avatar
mathew 2012-03-17, 11:37 2
Ładny z niego profesorek tak gadać to sobie może do kolegów przy piwie a nie publicznie do ludzi jak dla mnie gościu wyszedł na chama. Najłatwiej to zasłaniać brudy kościoła tym że wszystkiemu i tak są winni żydzi a kobiety powinny siedzieć w kuchni a nie protestować.
Zgłoś
Avatar
eart 2012-03-17, 11:39 1
HAha ogladam to i umarłem ahaa ale pojechał mwhahaha. Kurwa MIchalkiewicz swój gość.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-03-17, 11:53 2
dwakilo napisał/a:



I ty jako katolik wypowiadasz takie słowa? Żartuję, mam to w pompie. Ciekawi mnie tylko czy chodzisz do kościółka i z rąk księdza Sebastiana przyjmujesz komunię. Z rąk które tuż przed mszą zakończyły pełen potu i sapania seans przy zdjęciach dzieci znajomych z facebooka. Niby wszyscy tacy inteligentni i mają własne zdanie a dajecie sobą manipulować kilku facetom w sukienkach.



Nie chodzę do Kościoła, dlatego kieruję pytanie do Ciebie, do osoby, jakby nie patrzeć chyba dobrze poinformowanej: każdy ksiądz sapie przy fotach dzieci z fb itd?
Zgłoś
Avatar
konkretjak150 2012-03-17, 11:58
toranaga7 napisał/a:

Od lewaków się odpierdol katolski oszołomie pierdolony!



Dla was powinni ponownie auschwitz uruchomić jebane lewackie kurwy. Brak tolerancji dla ścierwa.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-03-17, 12:32
dwakilo napisał/a:



I ty jako katolik wypowiadasz takie słowa? Żartuję, mam to w pompie. Ciekawi mnie tylko czy chodzisz do kościółka i z rąk księdza Sebastiana przyjmujesz komunię. Z rąk które tuż przed mszą zakończyły pełen potu i sapania seans przy zdjęciach dzieci znajomych z facebooka. Niby wszyscy tacy inteligentni i mają własne zdanie a dajecie sobą manipulować kilku facetom w sukienkach.



Przecież sam dałeś się zmanipulować i powtarzasz nie swoje zdanie
Zgłoś
Avatar
666s 2012-03-17, 12:52 3
Nie rozumiem,na chuj ten tekst "lewackie scierwa"... mam cie nazywać katolicką kurwą dlatego ze nie lubie zaslepionych chorą wiarą katoli ? Współczuje ci,że na kazdym kroku musisz probówać pokazać ze jestes PONAD "lewackimi scierwami".
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-03-17, 12:52
pieto90 napisał/a:



Nie chodzę do Kościoła, dlatego kieruję pytanie do Ciebie, do osoby, jakby nie patrzeć chyba dobrze poinformowanej: każdy ksiądz sapie przy fotach dzieci z fb itd?



Nie wiem
Zgłoś
Avatar
konkretjak150 2012-03-17, 12:58 12
666s napisał/a:

Nie rozumiem,na chuj ten tekst "lewackie scierwa"... mam cie nazywać katolicką kurwą dlatego ze nie lubie zaslepionych chorą wiarą katoli ? Współczuje ci,że na kazdym kroku musisz probówać pokazać ze jestes PONAD "lewackimi scierwami".



Nie trzeba być zatwardziałym katolikiem, żeby was kurwy nienawidzić, wiec skończcie przypinać tą łatkę wszystkim waszym przeciwnikom obsrańce. Good night left side.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie