18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
Mieć pasję...
Darson666 • 2013-07-29, 19:00
i trwać w niej 18 lat, to wyczyn i powód do dumy!

John Milkovisch udekorował swój dom używając do tego 50 000 puszek po piwie. Przez osiemnaście lat pił z żoną co najmniej jedną zgrzewkę piwa dziennie. Nie miał ulubionej marki - zwykle kupował najtańsze. Dom jest atrakcją turystyczną w Houston w Teksasie.

Wiadomość z ostatniej chwili: John Milkovisch nie żyje od 1988 roku
Zgłoś
Avatar
magixs 2013-07-29, 19:02 20
u nas by to nie przeszło,chętnych na puszki nie brakuje...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-07-29, 19:18 32
@up
w jedną noc dom by ukradli
Zgłoś
Avatar
pastor1988 2013-07-29, 19:25 1
ale tam drożdżami musi jebac:P
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-07-29, 19:33 19
jaką kurwa pasję? jaką dumę?
menta społeczna, ochlajtus i nierób. Pewnie spasione niemiłosiernie bydle z nudów, bo jakże by inaczej - wszakże ju es end ej - przez 18 lat nic tylko żłopał piwsko ze swoją lochą za pieniądze podatników zamiast wziąć się do roboty. I teraz kurwa dumny, że przez tyle lat żerowal na państwie i ich obywatelach i uzbierał tyle puch.

A co, raz na jakiś czas hejtnąć trza
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-07-29, 20:05 7
@up
A skąd wiesz, zazdrośniku pierdolony, że za pieniądze podatników? A może bogaty z domu? A może swoje już zarobił? A może kaleka i na rencie w pełni należnej?
Najłatwiej się przypierdalać jak się chuja wie (masz swój hejt, raz na jakiś czas).

A co do tematu, po przeczytaniu raz, lekkie zdziwienie. Jak to "co najmniej jedną zgrzewkę piwa dziennie"? Pewnie tłumaczone kulawo i chodziło o 6cio paki. Bo chyba nie "zgrzewki" w naszym rozumieniu (24 szt.) Przy założeniu, że był to na sztywno jeden 6cio pak na dzień, wyjdzie około 40 tyś. puszek, więc skłaniał bym się ku mojej teorii.
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-07-29, 20:31 2
@up
6-cio pak 3% sikacza 0,33l. Nie ma co

Nie wiem jak Ty, ale ja sobie sprawidzilem co to za koleś i co to za budowla. W dobie internetu domysły to lekkie faux pas.
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-07-29, 20:41
Up ale szacun się należy,może to któryś z nas,za wirtualne piwa sobie taki wybuduje?
Zgłoś
Avatar
PLpiter 2013-07-29, 21:15 1
"Wiadomość z ostatniej chwili: John Milkovisch nie żyje od 1988 roku"

no rzeczywiście z ostatniej chwili.
Zgłoś
Avatar
sard 2013-07-29, 22:18 1
petru23 napisał/a:

jaką kurwa pasję? jaką dumę?
menta społeczna, ochlajtus i nierób. Pewnie spasione niemiłosiernie bydle z nudów, bo jakże by inaczej - wszakże ju es end ej - przez 18 lat nic tylko żłopał piwsko ze swoją lochą za pieniądze podatników zamiast wziąć się do roboty. I teraz kurwa dumny, że przez tyle lat żerowal na państwie i ich obywatelach i uzbierał tyle puch.

A co, raz na jakiś czas hejtnąć trza


Ogarnij swe hejterskie zapędy i nie powtarzaj głupot typu - że jak piwosz to spaślak!
Dodatkowo zazrościsz gościowi, że miał jakiś pomysł... jakikolwiek... cokolwiek... jakkolwiek bądź... a ty nie
Zgłoś
Avatar
dziadZplatyny 2013-07-29, 23:57 3
Wy w ogóle wiecie kto to jest John Malkovich?
Zgłoś
Avatar
meme18 2013-07-30, 11:51
Nie dość, że zajebista pasja, to jeszcze można przy niej trwać razem ze swoją żoną!
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-07-30, 11:53 2
Ta pasje, to się raczej nazywa alkoholizm
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-07-30, 11:55
sard napisał/a:


Ogarnij swe hejterskie zapędy i nie powtarzaj głupot typu - że jak piwosz to spaślak!
Dodatkowo zazrościsz gościowi, że miał jakiś pomysł... jakikolwiek... cokolwiek... jakkolwiek bądź... a ty nie



Po 1, masz swoją "głupotę":


Po 2, jak ktoś nie jest nałogowym pijusem i nie przystraja domu opakowaniami po piwsku to nie znaczy, że nie ma hobby. Mówisz, żeby gościu nie oceniał, a sam nie wiesz czy nie ma jakiś zainteresowań czy hobby, z którego jest więcej pożytku. Ja na przykład mam tyle zainteresowań, że mi czasu nie starcza prawie na takie pierdolenie tutaj, więc howgh!
Zgłoś
Avatar
dubbeat 2013-07-30, 11:57 7
Takiego domu nie pomalujesz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie