18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ze słupa ogłoszeniowego przy ul. Ogrodowej wyciągnęli łódzcy strażacy około 30-letniego mężczyznę, który spędził tam ostatnie kilka tygodni. Wnętrze słupa służyło mu za mieszkanie.





Dzikiego lokatora, czy raczej wystającą ze słupa rękę 30-latka zauważyli najpierw strażnicy miejscy, którzy patrolowali ten teren.



- Facet wyglądał strasznie. Był zarośnięty, brudny i miał zranioną głowę - opowiada Jakub Linkowski, świadek zdarzenia, który pracuje w pobliskiej firmie. - Jak można żyć w słupie ogłoszeniowym? - pytał.
30-latek mieszkał na powierzchni niespełna 2,5 mkw. Do "domu" wchodził przez niewielki prostokątny otwór. Wyciągnięcie dzikiego lokatora z jego kryjówki nie było łatwe. Najpierw wóz strażacki nie mógł dojechać do słupa, ponieważ wjazd od ul. Ogrodowej i ul. Zachodniej blokowany jest przez metalowe słupki. Następnie musieli być bardzo ostrożni. Nie wiedzieli bowiem czy 30-latek nie ma urazu kręgosłupa. Na szczęście okazało się, że poza ranami głowy, ogólny stan zdrowia mężczyzny jest dobry. Trafił na obserwacje do szpitala im. Barlickiego.

Źródło z Łodzi
Zgłoś
Avatar
necrobarbara 2012-07-09, 21:04
Mówcie co chcecie, ale ja takiego zajebistego dachu w mieszkaniu nie mam. Leci piwsko
Zgłoś
Avatar
tommy30 2012-07-09, 21:11
Po co zostawił okno uchylone...
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-07-09, 21:48
I co kurwa żal im że się chłop potrafił zaadaptować?
Zgłoś
Avatar
cykor21 2012-07-09, 22:16
Kurwa, czy w tym kraju to już nawet w słupie nie można mieszkać? Tak jakby było w chuj mieszkań komunalnych. I co dalej? Wyjdzie jutro ze szpitala i powiedzą: radź sobie chłopie teraz sam.
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2012-07-09, 22:38 4
Marzyłem o takiej bazie w dzieciństwie..
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2012-07-09, 22:53
Linkowski hmm...
Zgłoś
Avatar
Lubie Jezusa 2012-07-09, 23:07
za dzieciaka to zajebista baza by byla
Zgłoś
Avatar
Boroo 2012-07-09, 23:53
Dlaczego go nie pokazali?
Zgłoś
Avatar
r................h 2012-07-10, 1:18
i za co się pytam?! bo czynszu nie płacił??? psie bękarty do chuja!
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-07-10, 1:34
kurwa najlepsze jest ze on tam nawet sral w srodku...
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-07-10, 2:16
Jak juz to nakrecałas, mogłes z nim wywiad zrobic
Zgłoś
Avatar
hardbot 2012-07-10, 5:52
dzięki za tak wyrafinowany opis miejsca bo nie wiem po co on jest...
Idą dwa dresy przez ul. Sienkiewicza obok na przedmieściu alei Oskara napierdalają się dwaj mężczyźni jeden dres do drugiego ej nie rozumiem tej nazwy chodź idziemy do baru na ul. zamkniętej
morał jest prosty i niektórym znany chcesz zabłysnąć zgaś światło bo kurwa razi...
Zgłoś
Avatar
yuriczeq 2012-07-14, 11:02
Niektórzy to ignoranci. Jak można mówić, że to żul? Jego historia jest taka. Miał normalną rodzinę jak każdy. Jego żona go opuściła i pojechała do Anglii z innym. Koleś był mechanikiem... jego syn wyjechał, a jego matula zmarła i musiał mieszkanie sam utrzymał, więc trafił na bruk. Nie wiem czemu nie poszedł do mopsu itp. Gdy zamieszkał już w słupie, kolesie wychodzący z Manufakturym, chcący wyżyć się jak zwierzęta, skopali mu ryja. Tyle w tej kwestii...
Zgłoś