18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Czy tylko mnie to wygląda "1:1" jak budowanie blokowisk "z wielkiej płyty" za czasów "świetności" PRLu?

Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości w jakim kierunku zmierza PiS?
Dekomunizują starą komunę, bo ich jedynym celem jest ich własna "komuna" ze swoimi "miernymi ale wiernymi".

Ciekawe czy doczekamy się w TVP propagandowych filmików z budowy i informacji o "200%" normy.

Aaaa... i żeby nie było... bo komunizm i socjalizm trzeba dokładnie powielać... oczywiście wszytko na kredyt, który spłacać będą wszyscy obywatele, a nie PiS i spółka.

Cytat:

Premier podkreślił, że program Mieszkanie plus jest „epokowy” i „niezwykle skomplikowany”. „Program wybudowania dodatkowo jednego miliona mieszkań, mnóżmy to średnio razy 250-300 tys. zł za jedno mieszkanie – wychodzi kwota astronomiczna, kwota 250-300 mld zł – to jest kwota sięgająca łącznych rocznych dochodów budżetowych ze wszystkich podatków, na ten rok zaplanowaliśmy 331 mld zł ze wszystkich podatków” – tłumaczył szef rządu.

„Jestem przekonany, że program Mieszkanie plus, z wolna jak lokomotywa, trochę szybciej niż ta lokomotywa z wiersza Tuwima, ruszy do przodu i w ciągu najbliższych 5-10 lat zdecydowanie zwiększymy budowaną liczbę mieszkań” – mówił.



całość:
nczas.com/2018/02/27/morawiecki-jak-oblakany-powtarza-wizje-na-temat-m...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-28, 9:46
lesiot napisał/a:

Czy tylko mnie to wygląda "1:1" jak budowanie blokowisk "z wielkiej płyty" za czasów "świetności" PRLu?


Nie tylko dla Ciebie. Dziś czytałem artykuł o mieszkaniach plus i tak mnie tknęło, że przecież to już było...

lesiot napisał/a:

Ciekawe czy doczekamy się w TVP propagandowych filmików z budowy i informacji o "200%" normy.


Doczekamy się.

Morawiecki chyba sam będzie stawiał te bloki dla ludu bo w budowlance brak rąk do pracy. Wszyscy robotnicy wyjechali na zachód. U nas za 19 zł brutto nikt nie będzie robił na budowie. Po cywilizowanej stronie Odry stawki są od 19€/h i 8 godzin dziennie a nie 12 czy 14. Praca jest w ludzkich warunkach a nie w polskim syfie bez BHP i praw pracowniczych...

Jakoś chyba ci wszyscy emigranci nie dają wiary w ten pisowski socjalistyczny cud i nie bardzo chcą wracać.

W Polsce wygra rząd, który zrozumie, że pracująca część Polaków ma wyjebane na socjalizm. Oni nie chcą pomocy państwa tylko chcą płacić mniejsze podatki i wtedy sami sobie świetnie poradzą.

PIS prowadzi politykę ekstremalnie lewicową. Oznacza to, że uważa, że państwo ma decydującą rolę w każdej dziedzinie życia. Uważa obywatela z jednostkę niezdolną do samodzielnej egzystencji, absolutnie głupią, którą trzeba prowadzić przez życie za rękę. Uważa, że na każdą sytuację ma być paragraf, sankcja i nakaz.
PIS dąży do stworzenia systemu monopartyjnego jak za komuny. Chcą sprawować władzę sami.
Nie dziwię się, że robią to wszystko bo wiadomo, że robią to aby już zawsze być przy korycie. Dziwię się ludziom, którzy już zapomnieli, że to wszystko już było za komuny, nie sprawdziło się i dlatego została obalona.
Zgłoś
Avatar
krakowiak69 2018-02-28, 10:39 2
Abraxus napisał/a:


W Polsce wygra rząd, który zrozumie, że pracująca część Polaków ma wyj***ne na socjalizm. Oni nie chcą pomocy państwa tylko chcą płacić mniejsze podatki i wtedy sami sobie świetnie poradzą. .



Wydaje mi sie, że nie wiesz kim jest "wiekszość" głosująca Polaków. Socjalizm zawsze będzie atrakcyjny dla masy, szczególnie tej wychowanej w czasach prlu lub tej, której nie chce się ryzykować w życiu (czy to założeniem biznesu, czy po prostu zmianą pracy).
Nie miałbym problemu z tym, gdyby było to fundowane powiedzmy z surowców naturalnych Państwa, taka wrażliwość społeczna mi nie przeszkadza... gorzej jeśli dąży się do gnojenia przedsiębiorców podatkami żeby spłacić te rachunki. A obecny rząd ostatnio co wymyśli, to większa głupot... wróc. To większy debilizm. Od ustawy futerkowej, przez zarżniecie dorabiania do etatu, po wymóg na pracodawcy znalezienia zastępczej pracy dla zwalnianego pracownika.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-28, 10:53 3
krakowiak69 napisał/a:

Wydaje mi sie, że nie wiesz kim jest "wiekszość" głosująca Polaków.


Dlatego napisałem część pracująca a nie większość Polaków
Większość pracująca chce mniejszych podatków a pozostała część większego socjalu.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-28, 14:04
Abraxus napisał/a:

Praca jest w ludzkich warunkach a nie w polskim syfie bez BHP i praw pracowniczych...



Poczytaj troche w temacie a nie bredzisz jak zwykle. Np jak zachodnie firmy wala po cycach kierowców ciężarówek, zmuszając do pracy ponad miarę(słuze cała gamą artykułów), robiac obciazenia o byle gówna. Albo jak mieszkaja ludzie na holenderskich farmach jak zwierzeta w barakach, bez bieżacej wody stłoczeni jak kury w klatkach i jeszcze za ten syf musza płacić.

Cytat:

Nie dziwię się, że robią to wszystko bo wiadomo, że robią to aby już zawsze być przy korycie. Dziwię się ludziom, którzy już zapomnieli, że to wszystko już było za komuny, nie sprawdziło się i dlatego została obalona.



Tia wróca kartki na mięso, kto nie bedzie nalaeząl do Pis bedzie stał w kolejce, a za dowcipy o prezesie beda pałowac. Ja pierdole!

krakowiak69 napisał/a:

Od ustawy futerkowej, przez zarżniecie dorabiania do etatu, po wymóg na pracodawcy znalezienia zastępczej pracy dla zwalnianego pracownika.



O ustawie futerkowej słyszałem, aż ojciec biznesmen sie oburzył za pieniądze które dostał od hodowców norek . Ale o tym ostatnim wynalazku nie słyszałem.
Zgłoś
Avatar
krakowiak69 2018-02-28, 16:40 1
poligon6 napisał/a:



O ustawie futerkowej słyszałem, aż ojciec biznesmen sie oburzył za pieniądze które dostał od hodowców norek . Ale o tym ostatnim wynalazku nie słyszałem.



Wynalazek jakichś grup projektowych związanych z PiSem, powinni odciąć tych ludzi od klawiatury jak najprędzej. Szczególnie przerażający jest pkt. 8.

Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-03-01, 9:24
Cytat:

Wynalazek jakichś grup projektowych związanych z PiSem, powinni odciąć tych ludzi od klawiatury jak najprędzej. Szczególnie przerażający jest pkt. 8.



Chyba żaden rzad nawet ci od "Razem" by tego nie wprowadzili bo równałoby sie to samozaoraniu państwa. takie cos mozliweby było jakbysmy cofneli sie do PERL-u a nie w prywatnej czy nawet państwowej firmie.

Ale widać jakie madre głowy tam siedza, pewnie ze zwiazków zawodowych.
Zgłoś