18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
Avatar
nowynick 2022-12-30, 20:59 62
od komentowania i filmowania to białoruskie kurwy pierwsze, ale żeby dać koc, jedzenie czy wodę to jakoś nie było tam nikogo...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-12-30, 21:05 49
nowynick napisał/a:

od komentowania i filmowania to białoruskie kurwy pierwsze, ale żeby dać koc, jedzenie czy wodę to jakoś nie było tam nikogo...



byli, sami ich przepychali przez granicę do nas aby właśnie potem takie szopki odpierdalać jak ktoś zdechnie. Rok temu zdychali na tej granicy rzekomo i teraz też niech zdychają jak jebane psy.
Tfu.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2022-12-30, 21:09 47
Zapraszam do najblizszego przejscia granicznego. Łażenie po lesie zima moze byc niebezpieczne.
Zgłoś
Avatar
witossnn 2022-12-30, 21:10 6
tak się kończy chodzenie po lesie nocą w zime ,,,,,,,,,
Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2022-12-30, 21:13 1
Jest jakaś wersja z normalnym językiem?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-12-30, 21:24 31
Ojciec ponoć żyje i jest pod opieką fundacji Hope. Córka miała 30 lat.
Dlaczego wybierają śnieg i bagna a nie przejście graniczne?
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-12-30, 21:40 34
No i kurwa bardzo dobrze niech kurwa zdychają, wnioski o azyl są na każdym przejściu granicznym przyjmowane a ci na upartego lasem chcą nielegalnie przejść i są pędzeni jak hołota przez białoruskie służby to niech zdychają jak hołota. Ruskie kurwy ich jak broni używają a lewactwo ręce nad ich losem załamuj, w dupach si poprzewracało/ Wg danych służby granicznej już ponad 46 000 razy udaremniono nielegalne przekroczenie granicy
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-12-30, 21:45 5
Siriuz napisał/a:

Ojciec ponoć żyje i jest pod opieką fundacji Hope. Córka miała 30 lat.
Dlaczego wybierają śnieg i bagna a nie przejście graniczne?



Nie wiem. Ale myślę, że z jakiejś przyczyny są zdesperowani/zmuszeni?
Raczej nie bierze się rodziny na niebezpieczna wyprawę bo nie ma co robić w domu w piątek po pracy.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-12-30, 21:50 4


to, że nie chcą ubiegać się w Polsce o azyl to akurat i dobrze i źle. Dobrze, bo nie chcą tu mieszkać i źle, że zdychający z zimna imigranci wolą zginąć niż tu mieszkać
Zgłoś
Avatar
~DMT 2022-12-30, 21:52 10
Domena gov.by na tym pasku, jest już dla mnie wystarczającym komentarzem, aby powstrzymać się od własnego... Szkoda strzępić palce...

sothis napisał/a:

Nie wiem. Ale myślę, że z jakiejś przyczyny są zdesperowani/zmuszeni?



Klasyczna podrzutka. Nie pierwsza i nie ostatnia, zobaczycie...
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2022-12-30, 22:01 7
nowynick napisał/a:

to, że nie chcą ubiegać się w Polsce o azyl to akurat i dobrze i źle. Dobrze, bo nie chcą tu mieszkać i źle, że zdychający z zimna imigranci wolą zginąć niż tu mieszkać



Wierzysz w to co piszesz?
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2022-12-30, 22:27 1
no jak tam gówniane powietrze na tej BY to nic dziwnego
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2022-12-30, 22:50
Dzieki za napisy .. wiecej dowiedzialem sie z komentarzy
Zgłoś
Avatar
mrwarren022 2022-12-30, 23:06 5
Dla nie kumatych. Na pasku jest napisane, że zostali zmuszeni do zjedzenia 27 surowych ziemniaków przez ruskich poborowych. Dwa przypadki zgonu zatrucia pokarmowego. Zastali się na śmierć. Udaremniono przemyt... Taki chuj. Nie wiem co tu jest nakazane a ich chuj w dupsko bo to nie ludzie a dzicz. Tak jak asfalt ma miejsce na drodze tak i gówno w oborniku tfu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie