18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
józekdeluxe 2017-12-28, 9:17 31
Nie ma dla faceta gorszej ujmy na honorze, niż nie być w stanie obronić własnej kobity. Szkoda tylko, że nie pokazują o co bolo young się tak wkurwił.
Zgłoś
Avatar
Heathen 2017-12-28, 9:53 75
Mi to wygląda na przyłapanie laski z innym przyjacielem...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-12-28, 9:55 2
Brawa dla Azjaty. Pokazał murzynowi, gdzie jego miejsce na osi czasu rewolucji.
Zgłoś
Avatar
krzyks 2017-12-28, 10:14 37


ukryta treść


Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-12-28, 10:28 11
Sytuacja przedstawia wykupienie 21st Century Fox przez Walta Disneya
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-12-28, 10:37 6
tranzystor napisał/a:

Brawa dla Azjaty. Pokazał murzynowi, gdzie jego miejsce na osi czasu rewolucji.



Autokorektę jeszcze zrozumiem, ale gdzieś ty tam murzyna wypatrzył? Gość wygląda jak koreański informatyk.

Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-12-28, 11:22 6
józekdeluxe napisał/a:

Nie ma dla faceta gorszej ujmy na honorze, niż nie być w stanie obronić własnej kobity. Szkoda tylko, że nie pokazują o co bolo young się tak wkurwił.



Chyba nie ma gorszej ujmy jak widzisz swoją pannę robiącą cię w chuja Typ dostający wpierdol musiał wiedzieć, że laska zajęta bo nawet zbytnio nie fikał. Na chińskie standardy to i tak słabo, ze żadnych maczet i 5 typa nie wjechało
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-12-28, 11:44 6
Jeżeli faktycznie ta laska robiła go w balona z tamtym gościem to piwko dla Mikiego.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-12-28, 12:50 7
józekdeluxe napisał/a:

Nie ma dla faceta gorszej ujmy na honorze, niż nie być w stanie obronić własnej kobity. Szkoda tylko, że nie pokazują o co bolo young się tak wkurwił.



Gdybym ,,przeżył" coś takiego i nie poradził sobie z agresorem to:

1. Mój związek by nie przetrwał
2. Straciłbym główny cel życia
3. Jedyne co miałbym do zrobienia przed śmiercią to wyrządzenie krzywdy gościowi co pozbawił mnie tego co w punkcie drugim.

Oczywiście nie na solo tylko z przyczajki, nie jestem jakimś przechujem.

Nie wiem czy to normalne ale czasem dopadają mnie myśli na zasadzie co bym zrobił gdyby się zdarzyła taka albo inna ewentualność po której bym mógł stwierdzić że nie mam nic do stracenia.

Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest uderzenie w rodzinę wroga i pozostawienie go z wyrzutami sumienia że to wszystko to jego wina.
Zgłoś
Avatar
bezjaj 2017-12-28, 14:01 1
Jak mu mamusia kazała założyć taki prezent na chińską gwiazdkę to się nie dziwie, że koleś podkurwiony chodzi.
Zgłoś
Avatar
Maxi96 2017-12-28, 15:13 1
100Burned napisał/a:

...Oczywiście nie na solo tylko z przyczajki, nie jestem jakimś przechujem...



Kurwa stary to ja już bym wolał dostać po mordzie w normalnej walce a nie atakować z partyzanta jak jakiś murzyn czy inna pizda....

Tak to tylko tracisz godność...
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-12-28, 15:23
naprawde trzeba buyć polskim debilem żeby uwazac że to jego kobieta , widać że miki myslał że to jest jego dziewczyna a ona sie kurwiła kurwa to kurwa nie wązne czy kurwi się z toba czy z kims innym
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-28, 15:31 3
shokobons napisał/a:

naprawde trzeba buyć polskim debilem żeby uwazac że to jego kobieta , widać że miki myslał że to jest jego dziewczyna a ona sie kurwiła kurwa to kurwa nie wązne czy kurwi się z toba czy z kims innym


Trzeba być stulejarzem jak 'shokobons' by pierdolić, że inni chuja wiedzą, samemu chuja wiedząc.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-12-28, 15:31 2
Maxi96 napisał/a:



Kurwa stary to ja już bym wolał dostać po mordzie w normalnej walce a nie atakować z partyzanta jak jakiś murzyn czy inna pizda....

Tak to tylko tracisz godność...



Przeczytaj jeszcze raz okoliczności w których bym atakował ,,jak jakiś murzyn czy inna pizda"

Mowa tu o sytuacji gdzie ja obskoczyłem wpierdol a następnie została skrzywdzona moja kobieta.

W takim przypadku wpierdol stulecia obskoczył by ktoś będący bliską osobą gościa, który by mi zrobił to co wyżej.

Zemsta nie ma być honorowa ani godna. Ma być rozrywająca serce. Nie dupę. Dupę można zaszyć. Serca już nie.

Mam nadzieję że metaforycznie wytłumaczyłem Ci co miałem na myśli.
Zgłoś