18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

MiKol* z Erytrei ...
Halman • 2019-07-30, 00:21
Niemieckie służby otrzymały sygnał o osobach na torowisku głównej stacji Frankfurtu nad Menem ok. godz. 10. Okazało się, że pod kołami pociągu zginął 8-letni chłopiec. Świadkowie twierdzą, że dziecko z 40-letnią matką przed nadjeżdżający skład dalekobieżny wepchnął nagle mężczyzna, który stał na peronie.

Później miał też próbować zepchnąć na tory kolejną osobę, ale tej udało się wyrwać - podaje DPA. Mężczyzna został zatrzymany przez podróżnych.

- Został ujęty jeszcze na terenie dworca - powiedziała na konferencji prasowej Isabell Neumann z frankfurckiej policji.

Mężczyzna ma ok. 40 lat i - według ustaleń niemieckich mediów - pochodzi prawdopodobnie z Erytrei. Świadkowie relacjonowali w rozmowie z ZDF, że matka próbowała do ostatniej chwili ściągnąć syna z szyn, ale sama również potrzebowała pomocy.

Motyw działania mężczyzny nie jest jeszcze znany.
Źródło; WP

*MiKol - Miłośnik Kolejnictwa...

2019-07-30, 01:21


Już kiedyś o tym pisałem, więc teraz wklejam mema.

Dla nie anglojęzycznych sadoli:
Urodziłeś się za późno na odkrywanie Świata,

Urodziłeś się za wcześnie na eksplorację kosmosu,

Urodziłeś się w porę by walczyć w wojnie rasowej.

2019-07-30, 01:44
W Polsce póki co można sobie co do zasady bezpiecznie łazić po krawędzi peronu. Kiedy jestem "na Zachodzie" trzymam się go jak najdalej.

2019-07-30, 01:55
Kiedy w końcu ludzie dadzą sobie spokój z tą popieprzoną poprawnością i przestaną to coś nazywać rasą. To jest inny gatunek, jak szympansy czy k***a goryle. Rozumiem, nie zabijać tego, nie jeść ale dajmy sobie spokój z nazywaniem tego ludźmi takimi jak my. Nigdy nie byłem rasistą, ale to oni mnie tego nauczyli. Ta ich pieprzona żądaniowa postawa, bo im się nalezy i ch.j. Pracuję w firmie gdzie jest zatrudnionych kilka nacji. W opór szanuję Chinczyków. Lubię filipinczykow nic nie mam do Brazylijczyków. Ale czarni robią wszystko co w ich mocy żeby człowiek ich po prostu nie tolerował. Z tym co odwalali to temat rzeka. Raz nazwałem jednego "czarny" A ten z japą do mnie że on nie jest czarny, tylko afroamerykanin. To się go pytam A Ty byłeś k***a kiedyś w Ameryce? Gość z Somalii. k***a afroAMERYKANIN!!!
Sorry musiałem to z siebie wyrzucić.

2019-07-30, 03:20
A gdzie foty tego gówniaka, ja się pytam? Zamiast robić dramę moglibyście wkleić jakieś materiały z tego zajścia.

2019-07-30, 06:06
SupremeLeader napisał/a:

Kiedy w końcu ludzie dadzą sobie spokój z tą popieprzoną poprawnością i przestaną to coś nazywać rasą. To jest inny gatunek, jak szympansy czy k***a goryle. Rozumiem, nie zabijać tego, nie jeść ale dajmy sobie spokój z nazywaniem tego ludźmi takimi jak my. Nigdy nie byłem rasistą, ale to oni mnie tego nauczyli. Ta ich pieprzona żądaniowa postawa, bo im się nalezy i ch.j. Pracuję w firmie gdzie jest zatrudnionych kilka nacji. W opór szanuję Chinczyków. Lubię filipinczykow nic nie mam do Brazylijczyków. Ale czarni robią wszystko co w ich mocy żeby człowiek ich po prostu nie tolerował. Z tym co odwalali to temat rzeka. Raz nazwałem jednego "czarny" A ten z japą do mnie że on nie jest czarny, tylko afroamerykanin. To się go pytam A Ty byłeś k***a kiedyś w Ameryce? Gość z Somalii. k***a afroAMERYKANIN!!!
Sorry musiałem to z siebie wyrzucić.



Wolałbym foty z linczu tego muslima

2019-07-30, 07:17
Loaloa napisał/a:

Zamiast robić dramę moglibyście wkleić jakieś materiały z tego zajścia.



a masz emigrancka świszczypało ...







2019-07-30, 07:25
bleblebator1 napisał/a:

Wolałbym foty z linczu tego muslima


Erytrea ma 50% brudasów i 50% krześcijan także szansa fifti fifiti. Dla mnie jeden ch*j albo jedna religia pokoju albo druga miłości bliźniego.

2019-07-30, 07:54
Wiewór napisał/a:

Erytrea ma 50% brudasów i 50% krześcijan także szansa fifti fifiti. Dla mnie jeden ch*j albo jedna religia pokoju albo druga miłości bliźniego.



A to że w Afryce chrześcijanie to taki sam ekstremizm jak muslimy to przemilczmy... jednych i drugich oddzielało od nas morze Śródziemne i dopóki nie wyschnie tak powinno być...

2019-07-30, 10:43
SupremeLeader napisał/a:

Kiedy w końcu ludzie dadzą sobie spokój z tą popieprzoną poprawnością i przestaną to coś nazywać rasą. To jest inny gatunek, jak szympansy czy k***a goryle. Rozumiem, nie zabijać tego, nie jeść ale dajmy sobie spokój z nazywaniem tego ludźmi takimi jak my. Nigdy nie byłem rasistą, ale to oni mnie tego nauczyli. Ta ich pieprzona żądaniowa postawa, bo im się nalezy i ch.j. Pracuję w firmie gdzie jest zatrudnionych kilka nacji. W opór szanuję Chinczyków. Lubię filipinczykow nic nie mam do Brazylijczyków. Ale czarni robią wszystko co w ich mocy żeby człowiek ich po prostu nie tolerował. Z tym co odwalali to temat rzeka. Raz nazwałem jednego "czarny" A ten z japą do mnie że on nie jest czarny, tylko afroamerykanin. To się go pytam A Ty byłeś k***a kiedyś w Ameryce? Gość z Somalii. k***a afroAMERYKANIN!!!
Sorry musiałem to z siebie wyrzucić.



@SupremeLeader
Masz piwko i 100% racji.

2019-07-30, 11:03
Autor zapomniał dodać jeszcze jednej informacji:
"Jak zaznacza thelocal.de, to drugi podobny przypadek w ostatnich dniach w Niemczech. 20 lipca na stacji Voerde w Nadrenii Północnej-Westfalii zginęła 34-latka"
https://www.o2.pl/artykul/tragedia-w-niemczech-latka-zepchnieta-pod-nadjezdzajacy-pociag--6405755246344321a

Sprawcą był Serb, więc nie było w tym nic chwytliwego dla ciemnej masy za jaką autor chyba nas ma ;)

2019-07-30, 11:11
Motywy nie są jasne xD - po prostu allah mu kazał

2019-07-30, 12:27
SupremeLeader napisał/a:

Kiedy w końcu ludzie dadzą sobie spokój z tą popieprzoną poprawnością i przestaną to coś nazywać rasą. To jest inny gatunek, jak szympansy czy k***a goryle. Rozumiem, nie zabijać tego, nie jeść ale dajmy sobie spokój z nazywaniem tego ludźmi takimi jak my. Nigdy nie byłem rasistą, ale to oni mnie tego nauczyli. Ta ich pieprzona żądaniowa postawa, bo im się nalezy i ch.j. Pracuję w firmie gdzie jest zatrudnionych kilka nacji. W opór szanuję Chinczyków. Lubię filipinczykow nic nie mam do Brazylijczyków. Ale czarni robią wszystko co w ich mocy żeby człowiek ich po prostu nie tolerował. Z tym co odwalali to temat rzeka. Raz nazwałem jednego "czarny" A ten z japą do mnie że on nie jest czarny, tylko afroamerykanin. To się go pytam A Ty byłeś k***a kiedyś w Ameryce? Gość z Somalii. k***a afroAMERYKANIN!!!
Sorry musiałem to z siebie wyrzucić.



Poprawność polityczna to oręże lewacko-komunistycznych mediów, które nie mówią jak naprawdę jest i nie nazywają rzeczy po imieniu. Czarni i ciapacy są niech sobie żyją, ale w swoich krajach. Naprzykład w Polsce widziałem wielu azjatów, głownie wietnamczyków i chińczyków i jakoś mogą normalnie żyć i pracować a nawet języka się nauczyć, nie to co reszta tego czarnego brązowego gówna.

:evil:

2019-07-30, 14:52
~Beny napisał/a:

Autor zapomniał dodać jeszcze jednej informacji:
"Jak zaznacza thelocal.de, to drugi podobny przypadek w ostatnich dniach w Niemczech. 20 lipca na stacji Voerde w Nadrenii Północnej-Westfalii zginęła 34-latka"

Sprawcą był Serb, więc nie było w tym nic chwytliwego dla ciemnej masy za jaką autor chyba nas ma



A ty zapomniałaś dodać że to był zwykły cygan a tylko papiery miał serbskie. Ergo: gówno owinięte w pazłotko pozostaje gównem - zbliżysz się to śmierdzi.


2019-07-30, 15:12
Czasami się zastanawiam kto ma bardziej chaos w głowie lewica czy prawica? I wychodzi, że to jedno i to samo gówno .
Gościu piszę jakieś śmieci o innej rasie itd a reszta klaszcze mu dupami i się cieszy...
Skoro tak bardzo generalizujecie pod wpływem danych wydarzeń to kim są Polacy chociażby w świetle ostatnich ? ( nie mówię o żadnym Białymstoku itd)
Mówię o matce która zaj***ła własne dziecko i pozwoliła je gwałcić, o ojcu który zabił swojego syna, o przynajmniej jednym zabójstwie nożem bądź innym przedmiotem w patologicznej rodzinie tygodniowo.
O polaczkach robaczkach którzy żyją z socjalu i kradną na potęgę, o madkach które wszystko chcą i nie potrafią " w polski język ".
Mówię także o wielkim honorze Polaków i kopaniu i skakaniu po łbie często niewinnemu człowiekowi.
O Januszach którzy wysiadają na światłach i się klepią po ryjach bo ktoś wymusił pierwszeństwo.
O tym, że wnioskując po komentarzach Polacy dają przyzwolenie ,na kradzież, HEHE KRADŁ BO TAKI MIAŁ FACH HEHEHE, na alkoholizm który według większości nie istnieje , napie**alanie się niby w imię zasad itd
Nie będę wymieniał dalej bo chcę przejść do sedna, jeśli uważacie, że czarni to podludzie i ogólnie zwierzęta to kim są Polacy?
Skoro jesteś taki lepszy jeden z drugim i uważasz generalizacje za coś rozsądnego to będąc Polakiem powinieneś się czuć gównem i śmieciem, bo jakaś część Polaków właśnie taka jest .
Nie zależy mi na tolerancji, byciu pro LGBT czy inne LPG, bo sam nie jestem tolerancyjny i stałbym się hipokrytą.
Po prostu nienawidzę generalizowania i typowej Polskiej mentalności która polega na szukaniu problemów w innych krajach, a jak gówno leży na środku jego podwórka to udają, że go nie ma albo jeszcze lepiej to Niemiec albo uchodźca nasrał.