18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Ciąg dalszy naszych niesamowitych przygód Madki P0lki niezabezpieczonej!

Przypominając:
Cytat:

Kiedy? Prawdopodobnie styczeń 2020 roku
Gdzie? Pogotowie opiekuńcze, Tarnów, województwo Małopolskie
Kto? 25 letnia madka, brak danych nt ojca
Cel wizyty? Oddanie czterech chłopców w wieku od roku do 6 lat
Rzekomy powód oddania? Weźcie je sobie, nie chcę ich wychowywać, nie chcę się nimi zajmować, nie mogę ich utrzymywać.



Część I wraz z poradnikiem antykoncepcyjnym i in. informacjami nt prokreacji

Co dalej? Chłopcy znaleźli zawodową rodzinę zastępczą, która mieszka niedaleko Tarnowa (tj. blisko rodziców).
Czy rodzice biologiczni nadal będą mieli kontakt z dziećmi? Tak.
Jakie konsekwencje poniosą rodzice? Dostaną pomoc i wsparcie ze strony opieki socjalnej. Hehe.
Co to znaczy, że rodzina zastępcza jest zawodowa? To znaczy, że dana rodzina podpisała umowę z prezydentem RP na przynajmniej 4 lata i otrzymuje (jeden z rodziców) wynagrodzenie za opiekę nad dziećmi (tj. jest to jego pracą). Dzieli się na interwencyjną, która bierze pod opiekę dzieci na max 4 miesiące (najprawdopodobniej z tą mamy tu do czynienia) i specjalistyczną, która zajmuje się dziećmi cięższymi (np. upośledzonymi, z dziećmi xd i in.).
Na jaką pomoc finansową może liczyć w/w rodzina zastępcza? 1500 zł na każde dziecko (tj. 1000 zł i 500+), a także min. 2500 zł brutto dla rodzica, który zrezygnował z pracy, czyli razem min. 8500 zł, a także różnorakie ulgi i pomoc specjalistyczną.

Źródło

PS. Jeśli trzeba połączyć tematy, to o wielki adminie działaj!

2020-02-14, 17:34
Antoni napisał/a:

Nie czytałem wszystkich komentarzy ale kogoś tu ostro poj***ło. Dostajesz 3 dzieciaki na niech po 1500 zł. Dzieciak sam przeje 1000 miesięcznie do tego inne koszty życia. Czyli maks zostaje 1500 zł . Masz płacone 2500 brutto . Idzie się dorobić w ch*j. Gdyby to był dobry interes to każdy by to robił. Dodatkowo robota na 24h na dobę, kontrolę itd. nie możesz nawet popic. Nie wiesz jakie dzieciaki dostaniesz czy normalne czy chore na głowę z ADHD itd. siedzicie w tych piwnicach to wam widzę odpie**ala!



Mój drogi, w 11 komentarzu masz wyjaśnioną kwestię zarobków, a w opisie tego tematu masz napisane, iż są różne rodzaje rodzin zastępczych zawodowych, dzieci z ADHD, upośledzone, z depresją i in. trafiają do rodzin zawodowych specjalistycznych gdzie dopłaty są jeszcze większe. Ale mniejsza o to, nie zarobki ani rodzina zastępcza są tu dziwactwem dnia codziennego, ale fakt, iż biologiczni rodzice narobili dzieci, a następnie je oddali i jeszcze dostaną wsparcie ze strony państwa za to.

2020-02-15, 00:14
Psilocke napisał/a:

Bo to k***a popie**olony kraj jest od jakiegoś czasu.
Sam mam dzieciaka. Jednego z różnych powodów.
Odmawiam sobie wielu rzeczy aby dziecku kupić, bo chce aby miało lepiej niż ja.
A tymczasem należy się k***ic na prawo i lewo. Robić dzieciakow od zaj***nia i wtedy państwo pomaga.
Państwo czyli my podatnicy zrzucamy się na pie**olona patologię, która nawet gum nie umie używać.
Tymczasem ktoś kto chce mieć i ma dzieci może liczyć na wielkiego ku*asa w dupie.
Bo dzieciak nie jest głodny, brudny i nago nie chodzi to wypie**alać.
Ja na wszystko muszę zapie**alać i za wszystko płacić a tymczasem karyna, która nie umie nóg razem trzymać dostaje wszystko na złotej tacy.
A co do zabijania dzieciakow.
Poczekajcie jak 500+ jebnie i wszystkie socjale.
Po lasach będzie więcej martwych dzieciakow niż grzybów w sezonie.
Jebac to.
pie**olona roszczeniowka, która tylko łapę po kasę wyciąga a pracować mają ukraincy bo madce polce ciężko.
Na mojej wiosce kiedyś babka urodziła, wykarmiła i wychowała 16 dzieciakow. Nikt nic nie dawał.
A teraz jak babie p*zda pęknie to fanfary będą odpalać.



Gum używają frajerzy, btw pewnie tacy sami jak ty.

2020-02-15, 11:20
Na harda z tym!!

2020-02-15, 22:52
krzys837 napisał/a:

Gum używają frajerzy, btw pewnie tacy sami jak ty.



Chciales mi pewnie pocisnąć ale wyszło ci słabo.
Chciałem mieć dziecko to mam dziecko i liczę tak aby mu dać więcej i lepiej niż miałem.
Boli cie dupa od tego to nie mój problem. Zgłoś się do lekarza.
A jakbyś mi skutecznie chciał pocisnąć to mógłbyś napisac:
Bo jesteś skończonym idiotą, który uważa że sam powinien zadbać o własne dziecko. Dzięki takim kretynom jak ty madki mają na 500 a sebixy cisną z ciebie bekę frajerze, popijając harnasie. Tymczasem popie**alaj do roboty jebac na socjale bo skończony debil z ciebie.

I taki pocisk to już coś moim zdaniem.

Tymczasem zdanie jakie sobie wyrobiłem o tobie pozostawię dla siebie.