18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
metyoo 2024-03-03, 0:20 2
mieszał napisał/a:

Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 10 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić kurwa misiowi
Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 15 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić kurwa misiowi. Xd



ja pierdole, same kosmpoloitany! jeden warsiawiak urodzony i wychowany w stolycy na pradze, drugi w rzymie był nawet, to może ktoś się pochwali wizytą w wucecie?
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-03-03, 0:25 1
marcino_zly napisał/a:

Ja jestem z Warszawy, tam się urodziłem i żyłem.
Praga Północ ulica Targowa 63.
Pamiętam Dworzec Wileński z lat 90.
Warsiawiak to ty, kmiotku. Takich jest tam was dużo.
Dużo się zmieniło, ciesz się warsiawiaku.


A dziadkowie z Grójca?
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-03-03, 0:42
Zakopane to jest dla mnie jeden z największych polskich fenomenów. Zjebany bazar, z którego okazjonalnie przy dobrej pogodzie widać góry. Tyle. Po co ludzie z całej Polski i często innych państw jadą tam? Chuj jeden wie. Marketing lat 90 i nic więcej. Polska to duży i piękny kraj, pełen zajebistych miejsc i fajnych ludzi. No, ale na Insta celebozjeby wrzucają relacje z Zakopanego więc chuj trzeba jechać i zrobić sobie fotę w tym kurwidołku.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-03, 0:54 1
Pierdolicie głupoty. Od lat jeżdżę do hotelu Aries i jest w miarę sympatycznie. Nie odwiedzam biedronek i kebabów. Staram się unikać plebsu, a w góry idę z przewodnikiem.
Tatry są piękne i dają mnóstwo radości. To nasza ojczyzna.
Zgłoś
Avatar
robert59 2024-03-03, 1:17
Pieprzony góralik potomek folksdojczów!!!! Za uczciwą pracę by się wziął a nie debila odwalać w stroju misia polarnego!!!! Co ma tyle z Zakopanem co Szczawnica z zupą szczawiową!!!!
Zgłoś
Avatar
bimaczow 2024-03-03, 1:51 1
Jestem z gór... Powiem krótko, przez wszystkich oscypy traktowani są jak podludzie i najgorszy sort.
Zgłoś
Avatar
Polaris5 2024-03-03, 3:59
W zakopanym są zakopiańczycy. Lepiej pojechać na Słowację albo na Podbeskidzie tam też mieszkają górale od kilku pokoleń a zachowują się normalnie
Zgłoś
Avatar
Benbusz 2024-03-03, 4:14
rzymianin przebrany za misia, miał bym drobniaki rzucał bym w niego
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-03-03, 7:27
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Nie wiem jak Wy, ale ruchałbym tą Bożenkę z klanu. (:



Zgadzam się
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2024-03-03, 8:03 1
Mężczyzna, który przebiera się za misia na Krupówkach ukarany mandatem xD

24tp.pl/n/115586
Zgłoś
Avatar
Miecz 2024-03-03, 10:30
Gambol napisał/a:

Za niemca lepiej mieli kurwy jebane sprzedawczyki
Przeciez sam sie przyznaje ze on nie Polak tylko gural
Specjalnie przez "u"



E, chyba przez "ü"

Ewentualnie "ue", zgodnie z:

UCHWAŁA ORTOGRAFICZNA NR 3 RADY JĘZYKA POLSKIEGO
W SPRAWIE ZAPISU NIEMIECKICH LITER Ü, Ö, Ä
(PRZYJĘTA NA XI POSIEDZENIU PLENARNYM DN. 20 LISTOPADA 2001 R)

Niemieckie litery ü, ö, ä można w tekstach polskich pozostawiać bez zmian lub zapisywać jako ue, oe, ae. Preferuje się pisownię oryginalną.
Zgłoś
Avatar
LizTruss 2024-03-03, 11:41
wrzesin602 napisał/a:

Będę za tydzień to zobaczymy czy jest łatwopalny



Chuja mu zrobisz ale możesz perfidnie stanąć przed nim i nagrywać, robic zdjecia itd. Wrzuc potem na sadola.
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-03-03, 11:56
xv89 napisał/a:

To 10 czy 15 euro w końcu?



Byłem najebany nie pamiętam dobrze.

Jarazz napisał/a:

To zależy czy potrzymasz mu miecz czy nie



Skąd wiedziałeś?
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2024-03-03, 12:47
mygyry napisał/a:

Miejscowi sami mu powinni ryj obić a zapomniałem, że oni tam wszyscy tak samo zajebani.



On też jest miejscowa, też z tego kurwi dołka "turystycznego"
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-03-03, 13:24
RobsoN napisał/a:

następnym razem jak będziesz wyjeżdżał z Warszawy, to zabierz ze sobą wszystkich znajomym rodem „zej wsi” całe to bydło słoikowe i nie wypowiadaj się o Warszawiakach skoro ich nie znasz. Nie podoba się Warszawa, to wypad na Wrocław albo do tego buraczanego Zakopca. Zapamiętaj jedno, że prawdziwych Warszawiaków prawie już nie ma, na ich miejsce zjechały się świnie, które wyczuły koryto… Korporacyjny szczurku sługusie.



Łap, z pewnością się przyda



allegro.pl/oferta/masc-na-bol-dupy-cudowny-lek-na-problemy-ludzi-7078876933
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie