18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
kickyourheadoff 2013-12-18, 10:41 3
Kiss cam - raczej Kill cam ale to dopiero w domu
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-12-18, 10:44 28
na pewno ale to na pewno nie ustawione
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-18, 12:44 18
Inoquez No nie wiem, świat teraz przeżywa kryzys męskości, gdzie faceci to pizdy bez honoru i dumy, zazwyczaj brak im odwagi by pokazać innym, że każda próba wzięcia w posiadanie ich własności nie obejdzie się bez czynnego oporu.

A tutaj? Jakiś obcy facet całuje jego dziewczynę/żonę, ona z entuzjazmem stwierdziła, że ma go w dupie, a nasz bohater ma jakieś pretensje go operatorów kamery, którzy mają bekę z jego gniewu skierowanego na nich. To co? Jak jakiś facet spontanicznie uwiedzie jego laskę na ulicy to będzie miał pretensję do sprzątaczki, która wysprzątała miejsce i podlała kwiatki za to, że zrobiła klimat?

Pierdoły zawsze wolą pokazać jacy są silni przed grupą osobą, której nie widzą (częste wśród internautów). Prawdziwy facet bierze za mordę, osobę, której danie w pysk się należy, a nie tych, którym można zarzucić odpowiedzialność za zdarzenie.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-12-18, 13:54 13
@Duentar
fakt, ale z drugiej strony co to za żona która daje się całować i odwzajemnia pocałunek jakiemuś fagasowi?
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-18, 14:35 1
@makabrax, miałem nadzieję, że właśnie zasugerowałem w swoim poście, że jest coś nie w porządku z postawą żony i że facet mógłby wyperswadować jej jak zabolało go okazanie mu szacunku z facetem obok. Będę musiał popracować nad lepszym precyzowaniem słów
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-12-18, 14:55 1
@up
Wina faceta, jakby wiedziała, że za takie coś dostanie wpierdol, to by sytuacji nie było.
Przecież to tak samo jak z dzieckiem, jeżeli nie pokaże mu się jakiejś granicznej linii, to będzie ono pozwalać sobie na coraz więcej i więcej.

Z murzynami, cyganami, muslimami i kobietami jest tak samo, dasz palca wezmą zaraz całą rękę, a potem dobiorą się do jaj.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-12-18, 16:41 3
Duentar napisał/a:

każda próba wzięcia w posiadanie ich własności



Może Cię to zdziwi, ale kobieta to nie rzecz, więc nie może być czyjąś własnością. Czasem jak czytam te komentarze na sadisticu, to mam wrażenie, że kurwa siedzę w Teheranie między kozojebcami.
Kobiety są różne, nie można uogólniać.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-12-18, 17:44 4
Pater patriae napisał/a:

Wina faceta, jakby wiedziała, że za takie coś dostanie wpierdol, to by sytuacji nie było.



no chyba jednak nie... i co ci to da że spuścisz wpierdol skoro za tydzień czy miesiąc puści się z innym... albo się jest z kimś w związku albo nie, a nie jakieś pierdolenie i straszenie wpierdolem, ile ty masz...
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-18, 17:53 21
remi1982 napisał/a:



Może Cię to zdziwi, ale kobieta to nie rzecz, więc nie może być czyjąś własnością. Czasem jak czytam te komentarze na sadisticu, to mam wrażenie, że kurwa siedzę w Teheranie między kozojebcami.
Kobiety są różne, nie można uogólniać.



Nie chciałoby mi się kiwnąć palcem za osobę, o której nie mógłbym powiedzieć "mój"/"moja". Nie mówimy tu o pojedynczych przypadkach, ale o pełnym zaangażowaniu emocjonalnym. Słowo "mieć" jest zajebiste i wytłumaczę Ci dlaczego: "mój" przyjaciel, "mój" kolega, "mój" znajomy, "moja" matka, "moja" dziewczyna.
Słowo "moje" sprawia, że ta osoba dostosowuje się do mnie (w przypadku obcych osób), aby nawiązać głębsze relacje. Żaden facet nie będzie bronił czegoś za cenę życia, jeśli nie będzie mógł powiedzieć: "to mój syn", "to mój dom", "to moja żona", "to moja idea".
Dlatego nie otaczam się ludźmi, którzy reprezentują dno moralne, bezwartościowe myśli i pustkę w sercu. To nie są moi znajomi.

Może inaczej: weź za kogoś odpowiedzialność, ok? ;>
Czyż nie jest to branie w posiadanie?
Zgłoś
Avatar
decode21 2013-12-18, 20:47 3
Ustawiane jak przetargi w Polsce.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-18, 20:55
No kurwa jeszcze durnych show z hameryki brakowało. U nas jest ich wystarczająca ilość.
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2013-12-18, 21:00 1
Która porządna kobieta pozwoliła by na coś takiego?!

Dziwka w chuj.
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-12-18, 21:05 6
Cytat:

Może Cię to zdziwi, ale kobieta to nie rzecz, więc nie może być czyjąś własnością.



"Jesteś moja, choć to nie kwestia posiadania" takie ładne zdanie, którym kiedyś zdobyłem serce kobiety.
Zgłoś
Avatar
mYOUsick 2013-12-18, 21:07 1
@Duentar piękne słowa, zaiste piękne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie