18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
nowynick 2018-06-21, 10:18 11
Jak ktoś wyłożył za ten kawałek drutu prawie pół mln PLN to stać go na olanie sprawy i odpuszczenie dziecku. Tym bardziej, że to "dzieło" na mocno rozpieprzone nie wygląda...
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2018-06-21, 10:23 21
I oczywiście "nie da się naprawić" (choć wygląda tak samo jak przed upadkiem) bo kurwa i tak nikt by tego dziadostwa nie kupił. Znaleźli jelenia "może zapłaci"
Zgłoś
Avatar
ddss 2018-06-21, 10:31
Ja pierdole, figurce z drutu nic się nie stało "no może się wgniotła tam i tu" a oni dojebali matce ponad 130k baksów odszkodowania.. Normalni ludzie by to jakoś załatwili, ale bogacze "przynajmniej większość" mają serce z papieru.
Zgłoś
Avatar
intermag 2018-06-21, 10:45 70
Rodzic jest odpowiedzialny za dziecko. Po co drążyć telat.
Zgłoś
Avatar
eclipse2012 2018-06-21, 11:35 1
"ożeń się ustatkuje się"
jeszcze raz ktoś mi będzie to wmawiał to zajebie mu w pysk z piąchy
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-06-21, 12:39 19
po pierwsze dzieciak się pilnuje (tak mam swojego)
po drugie te chujostwo to może warte 130 ale zł było
po trzecie jak zapłaciła to dostała je? a teraz jest sławne i może sprzedać za 200
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-06-21, 14:23 36
Było szczeniaka pilnować, ja pierdole. Wkurwiają mnie takie madki, puścić gówniarza samopas i "niech sie dziecko rozwija".
Zgłoś
Avatar
krzyks_11.0 2018-06-21, 14:28 4
Hrabia Drapula napisał/a:

po pierwsze dzieciak się pilnuje (tak mam swojego)
po drugie te chujostwo to może warte 130 ale zł było
po trzecie jak zapłaciła to dostała je? a teraz jest sławne i może sprzedać za 200



Po pierwsze: dzieciak się pilnuje, tzn znaczy, że sam uważa na to co robi. Gratuluję Twojemu
Po drugie: Sztuka to pralnia pieniędzy.
Po trzecie: 132 tys. dolarów to pewnie "koszt renowacji"
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-06-21, 14:52 4
Po pierwsze: jeśli eksponat nie jest przeznaczony do "zwiedzania interaktywnego", to powinien być należycie zabezpieczony lub przynajmniej odgrodzony.

Po drugie: jeśli (według tego co mówi matka dziecka) muzeum ma w regulaminie, że jest przeznaczone także dla dzieci, to powinno być odpowiednio przystosowane, czyli zabezpieczenie eksponatów.

Po trzecie: pilnowanie dziecka to oczywista sprawa, ale jak linia orzecznictwa szeroka i głęboka, tak doskonale wiadomo, że dopilnowanie dziecka w każdej sytuacji jest fizycznie niemożliwe, ergo: punkty 1 i 2.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-06-21, 15:48 9
Wszędzie biegają te gówniaki, nikt tego nie pilnuje, a później jest zgrzyt.
Zgłoś
Avatar
Res0r 2018-06-21, 18:44 4
Jeżeli to stany (a na to wygląda) matka powinna wnieść o odszkodowanie za złe zabezpieczenie tego obiektu i szkodę w postaci urazu dziecka.
Dziwne że kilka zlutowanych drutów jest warte 132k dolarów, gdzie jak mi ukradną samochód, za który 3 miesiące temu dałem 10 tyś zł., to mi wypłacą 5,5 tyś zł.
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-06-21, 20:19 5
Wyjaśnienie bardzo słuszne - pilnuj pizdo dziecka. Tylko ta "rzeźba", ten składak z drutu nie jest warty takich pieniędzy. Dojebałbym im kwit z jakiegoś hamburgerowego OBI z wyceną metra drutu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-22, 0:13 3
Cytat:

Dziwne że kilka zlutowanych drutów jest warte 132k dolarów, gdzie jak mi ukradną samochód, za który 3 miesiące temu dałem 10 tyś zł., to mi wypłacą 5,5 tyś zł.


No bo ubezpieczyciel tak działa. Jak skasowałem swój pierwszy samochód to mi PZU chciało jakąś jałmużnę wypłacić argumentując, że taki sam model z mojego rocznika na allegro chodzi po tyle i chuj ich jebało, że tamten był podstawowa wersja z najmniejszym silnikiem z przelotem 3x większym i toną rdzy. Szukali najtańszego modelu z danego rocznika i tyle.
Zgłoś
Avatar
Krak 2018-06-22, 9:29 1
-_BrD_- napisał/a:

Po pierwsze: jeśli eksponat nie jest przeznaczony do "zwiedzania interaktywnego",..
Po drugie:....
Po trzecie: pilnowanie ....


Dokładnie a sprytna papuga powinien pozwać galerię o odszkodowanie za upadek dziecka, tarumę jaką przeżyło walcząc z tym dziełem,a matka za ciężki stres i traumę jakiej doświadczyła za taki rachunek.
Zgłoś