18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Jarosławkaczyński 2022-08-05, 7:49 2
No i elegancko dupka zbita. Cipa i dupa do wylizania stopki do wywąchania klocek do zjedzenia a na koniec wybiczować moim pół metrowym kutongiem.
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-08-05, 8:02 3
Ciekawe ile się cenią za dobę pobytu
Zgłoś
Avatar
Draxiu 2022-08-05, 8:06 6
A ja liczylem ze w ktoryms z pokoi jej koleżankę do granic możliwości eksploatuje właściciel tego majątku.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2022-08-05, 8:44
może szczęśliwie zaczyna brakować prawdziwych "sadolowych dziewczyn"?

z drugiej strony.. nie widzimy jej z drugiej strony więc wszystko możliwe..
Zgłoś
Avatar
karaseka 2022-08-05, 8:46 104
Spermiarstwo lvl hard.

Do czego to doszło, że baba tylko zakręci dupą i już ktoś lata za nią kamerą... Potem wrzuca to na IG czy inny badziew. Wszyscy się ślinią, piszą komentarze, dają serduszka. Często nawet płacą żeby zobaczyć kawałek tyłka... W rzeczywistości to zwykła niedorajda i worek na spermę. Gdyby miała 10 kg za dużo to byłaby jedna z feministek walczących o równouprawnienie.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2022-08-05, 9:30 3
W pracy to ona by była gdyby brała klocek na klate.
Zgłoś
Avatar
vivusanima 2022-08-05, 10:08 1
rulas napisał/a:

Ciekawe ile się cenią za dobę pobytu



Podobno - cztery stówy za godzinę. Za dobę, nie wiem. Na chuj szlaufa brać na całą dobę.
Zgłoś
Avatar
petru23 2022-08-05, 10:33 3
karaseka napisał/a:

Spermiarstwo lvl hard.
Do czego to doszło, że baba tylko zakręci dupą i już ktoś lata za nią kamerą... Potem wrzuca to na IG czy inny badziew. Wszyscy się ślinią, piszą komentarze, dają serduszka. Często nawet płacą żeby zobaczyć kawałek tyłka... W rzeczywistości to zwykła niedorajda i worek na spermę. Gdyby miała 10 kg za dużo to byłaby jedna z feministek walczących o równouprawnienie.



Przecież to ona chciała być nagrana. Ona chce świecić dupa, chce aby za nią chodzil i nagrywał aby później wrzucić to ja swojego Instagrama. Nic więcej niestety nie potrafi jak właśnie świecić dupą.
A Ty musisz odwracać kota ogonem dla sobie wiadomych celów.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2022-08-05, 10:48 4
Lecz się zboku, widać że prawiczek u przegryw z ciebie
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i elegancko dupka zbita. Cipa i dupa do wylizania stopki do wywąchania klocek do zjedzenia a na koniec wybiczować moim pół metrowym kutongiem.

Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2022-08-05, 11:30 1
Sztruks napisał/a:

Lecz się zboku, widać że prawiczek u przegryw z ciebie



Przegrywam jest twój stary że spłodził takie gówno jak ty
Zgłoś
Avatar
stefan szufla 2022-08-05, 13:00 2
Jarosławkaczyński napisał/a:

Przegrywam jest twój stary że spłodził takie gówno jak ty



Przegrywami są Ci którzy z braku jakichkolwiek argumentów obrażają Ojca/matkę
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2022-08-05, 16:21 2
stefan szufla napisał/a:

Przegrywami są Ci którzy z braku jakichkolwiek argumentów obrażają Ojca/matkę



Przecież debilu jebany on zaczął mnie obrażać. Znalazł się kurwa pan dobra rada. Nikt cie o zdanie nie pytał. Idz lepiej ojcu pałke wyliż a matce spuść się do ucha.
Zgłoś
Avatar
stefan szufla 2022-08-05, 16:40 1
Jarosławkaczyński napisał/a:

Przecież debilu jebany on zaczął mnie obrażać. Znalazł się kurwa pan dobra rada. Nikt cie o zdanie nie pytał. Idz lepiej ojcu pałke wyliż a matce spuść się do ucha.



Udowodniłeś tylko to co napisałem
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-08-05, 16:59 1
karaseka napisał/a:

Spermiarstwo lvl hard.
Do czego to doszło, że baba tylko zakręci dupą i już ktoś lata za nią kamerą... Potem wrzuca to na IG czy inny badziew. Wszyscy się ślinią, piszą komentarze, dają serduszka. Często nawet płacą żeby zobaczyć kawałek tyłka... W rzeczywistości to zwykła niedorajda i worek na spermę. Gdyby miała 10 kg za dużo to byłaby jedna z feministek walczących o równouprawnienie.



Tam literówkę masz. Powinno być: "...Gdy będzie miała 10kg za dużo...".
Zgłoś