18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Mój Ojciec Troll
NeverLie2Me • 2013-08-08, 17:43
Powinna być już seria Mój Ojciec Troll - MOT

Dodam coś od siebie:

W ostatni weekend moi rodzice pojechali na urlop i zostawili "wolną chatę". Nieszczególnie mnie to w tym roku obeszło, bo się już wyprowadziłem z domu, mam żonę etc. Ogólnie raczej koniec imprez w domu rodziców, ale ten ostatni raz można sobie pozwolić.

Więc jesteśmy z żoną u moich starych w domu, i wpadłem na genialny pomysł postrzelania z "Łucznika" (wiatrówki) mojego starego. Dzwonie do niego i się pytam gdzie są naboje, bo je zawsze gdzieś chowa, "Łucznik" stoi zawsze za szafą. No i on mi zaczyna tłumaczyć, że jest w tym zamkniętym pokoju, że klucz znajdę u niego w szufladzie, ogólnie trochę mi się zeszło żeby ten pokój otworzyć, ale jestem. On mi dalej tłumaczy, że w którejś szufladzie tam są. Więc ja szukam. Przeszukałem wszystkie szuflady - nie ma. Ojciec mówi, że może w szafce. Szukam dalej.

Znalazłem!!!

Na to mój Ojciec: To bardzo dobrze, ale i tak ni chuja ze strzelania, bo "Łucznik" zamknięty w garażu...
Zgłoś
Avatar
Pepeee 2013-08-09, 14:03 1
klucze do domu miałeś ale do garażu już nie? no i rzeczywiście dla dorosłego faceta postrzelanie z wiatrówki to w chuj zabawa
Zgłoś
Avatar
megrin 2013-08-09, 14:10 1
A ja z wiatrówki strzelam nabojami i co? Kalibru 44 dodatkowo
Zgłoś
Avatar
sebbar1991 2013-08-09, 14:58
kurwa ale się przyjebaliście jak zawsze, "mondrzy" sadole się podniecają. Przez takich to się odechciewa zakładać jakikolwiek temat, bo zaraz jebiecie i dopierdalacie się o byle gówno. To czy macie 20 czy 25 czy nawet 27 to nie zmienia żadnego faktu.

Podniecajcie się wiekiem to wy prawdopodobniej będziecie szybciej w piachu niż wasza gimbaza.
Zgłoś
Avatar
Voltron 2013-08-09, 15:26 1
NeverLie2Me napisał/a:



O moim Ojcu piszę ciągle "Ojciec", raz użyłem słowa "starzy"... Wiem, Ty masz 26 lat i zawracasz się per "tatuś", "mamusia", ale nie każdy tak ma.

I chuj, że śrut, jak to będziesz nazywał - "podaj mi śrut, śruta"? Nabój służy do nabijania i wszystko jedno że jest ze śrutu. Poza tym długie wiatrówki nabija się tymi grzybkami, które kształtem przypominają naboje.

Kurwa specjaliści od strzelania z wiatrówki, jeden i drugi pewnie w CS'ie tylko broń widzieli.



kurwa mac nabój nie jest ze śrutu, a tak w ogole to wiatrówka strzela śrutami, ktore nie są ze śrutu (śrute możesz świniom dać) tylko są ołowiane.

ostatni napisał/a:



Tak, będę na to mówił śrut, te grzybki też nazywa się śrutem, każdy kto miał do czynienia z wiatrówkami/strzelectwem ogarnia takie podstawowe zagadnienia, nabój ma ładunek miotający. Chuja wiesz złamasie pierdolony, chciałeś błysnąć i nie wyszło, tata pewnie nawet wiatrówki nie ma, a jedyne co trzymałeś w dłoniach to jego fiut. Swoje bajki wciskaj w gimnazjum, albo nie bo tam każdy wie, że masz góra 15 lat, a swoją żoną nazywasz własną dłoń. Spłyń pizdo.



jeblem xD krata wódy dla ciebie!
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-09, 15:33
A najlepsze jest to, że co drugi komentarz jedzie po tym debilu i jest najwyżej piwkowany, a ten głąb dalej brnie. To takie smutne

Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2013-08-09, 16:56
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
ostatni 2013-08-09, 17:07
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2013-08-09, 17:23 1
Gnojem to cię matka obsypywała coby ci zimą za oborą ciepło było
Zgłoś
Avatar
Rolijng 2013-08-09, 17:39
Łucznik to ta miejscowość gdzie dżemy robią ?
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2013-08-09, 21:17 1
DzikaMangusta napisał/a:

Nie wiem co to jest ten łucznik ale za to wiem że masz z 15-17 lat. Gdybyś miał więcej nie mówił byś o swoim tacie "stary".



To raczej ty masz 15-17 lat i sztywnych STARYCH, którzy nie pozwalają ci się do siebie odzywać jak do przyjaciół, a jak do swoich władców. Tak tak synku, rodzice powinni być przyjaciółmi, nie właścicielami.
Zgłoś