18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Mój Ojciec Troll
NeverLie2Me • 2013-08-08, 17:43
Powinna być już seria Mój Ojciec Troll - MOT

Dodam coś od siebie:

W ostatni weekend moi rodzice pojechali na urlop i zostawili "wolną chatę". Nieszczególnie mnie to w tym roku obeszło, bo się już wyprowadziłem z domu, mam żonę etc. Ogólnie raczej koniec imprez w domu rodziców, ale ten ostatni raz można sobie pozwolić.

Więc jesteśmy z żoną u moich starych w domu, i wpadłem na genialny pomysł postrzelania z "Łucznika" (wiatrówki) mojego starego. Dzwonie do niego i się pytam gdzie są naboje, bo je zawsze gdzieś chowa, "Łucznik" stoi zawsze za szafą. No i on mi zaczyna tłumaczyć, że jest w tym zamkniętym pokoju, że klucz znajdę u niego w szufladzie, ogólnie trochę mi się zeszło żeby ten pokój otworzyć, ale jestem. On mi dalej tłumaczy, że w którejś szufladzie tam są. Więc ja szukam. Przeszukałem wszystkie szuflady - nie ma. Ojciec mówi, że może w szafce. Szukam dalej.

Znalazłem!!!

Na to mój Ojciec: To bardzo dobrze, ale i tak ni chuja ze strzelania, bo "Łucznik" zamknięty w garażu...
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-08-08, 17:48 70
Nie wiem co to jest ten łucznik ale za to wiem że masz z 15-17 lat. Gdybyś miał więcej nie mówił byś o swoim tacie "stary".
Zgłoś
Avatar
Mantuanuliupu 2013-08-08, 17:54 6
Łucznik to wiatrówka, a dorosły facet napierdala z działa samobieżnego a nie jakiejś lufki.
Zgłoś
Avatar
kamilek69 2013-08-08, 18:00
prawdziwy facet nakurwia z kałacha jak mu sie chce postrzelać a nie strzela pestkami z łucznika
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-08, 18:01 34
NeverLie2Me napisał/a:

Więc jesteśmy z żoną u moich starych w domu, i wpadłem na genialny pomysł postrzelania z "Łucznika" (wiatrówki) mojego starego. Dzwonie do niego i się pytam gdzie są naboje



Do wiatrówki jest śrut, nie naboje. Także szoruj do gimbazy zameldować, że misja błyśnięcia na sadisticu została zakończona niepowodzeniem.
Zgłoś
Avatar
kamilek69 2013-08-08, 18:02 1
wszystko na chacie ma pozamykane. jak chcesz zjeść coś to też do starego dzwonisz zeby ci pozwolil i powiedzial gdzie kluczyk od lodowki schowal?
Zgłoś
Avatar
Mantuanuliupu 2013-08-08, 18:09 9
kamilek69 napisał/a:

wszystko na chacie ma pozamykane. jak chcesz zjeść coś to też do starego dzwonisz zeby ci pozwolil i powiedzial gdzie kluczyk od lodowki schowal?


Oni trzymają żarcie za szafą... zaraz obok Łucznika
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-08-08, 18:16 3
Kurwa, co za dziecinada, wiatrówka? To już nie można było się bzykać w bieliźnie starych?
Zgłoś
Avatar
NeverLie2Me 2013-08-08, 18:44 15
DzikaMangusta napisał/a:

Nie wiem co to jest ten łucznik ale za to wiem że masz z 15-17 lat. Gdybyś miał więcej nie mówił byś o swoim tacie "stary".



O moim Ojcu piszę ciągle "Ojciec", raz użyłem słowa "starzy"... Wiem, Ty masz 26 lat i zawracasz się per "tatuś", "mamusia", ale nie każdy tak ma.

ostatni napisał/a:

Do wiatrówki jest śrut, nie naboje. Także szoruj do gimbazy zameldować, że misja błyśnięcia na sadisticu została zakończona niepowodzeniem.



I chuj, że śrut, jak to będziesz nazywał - "podaj mi śrut, śruta"? Nabój służy do nabijania i wszystko jedno że jest ze śrutu. Poza tym długie wiatrówki nabija się tymi grzybkami, które kształtem przypominają naboje.

Kurwa specjaliści od strzelania z wiatrówki, jeden i drugi pewnie w CS'ie tylko broń widzieli.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-08-08, 19:41 1
Naboje do wiatrówki - to coś nowego.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-08, 20:33
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
DarthV 2013-08-08, 21:40 1
Śrut "Diabolo" o ile dobrze pamiętam. Chociaż jak kiedyś bawiłem się wiatrówką to wolałem strzelać "pędzelkami"
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-08, 21:43 11
NeverLie2Me napisał/a:



Ty pojebany jesteś człowieku...?? Napinasz się jakbym Ci matkę zabił, a napisałem, "nabój" zamiast "śrut", a i tak wiadomo o co chodzi. Tu niektórzy nie wiedzą czym jest "Łucznik", może im łatwiej to zrozumieć. Widzę masz problemy ze sobą, zaczynasz mnie obrażać, chociaż chuja wiesz o mnie i o moim życiu. Lecz się napinaczu. A na ból dupy:

Obrazek

Tata Ci wsmaruje skoro tak dużo wiesz o relacjach ojciec - syn



Tym zjebanym obrazkiem tylko potwierdziłeś, że jesteś niedojebanym gimbusem, który chciał błysnąć zasłyszaną gdzieś historyjką. I nie pierdol, że używasz słowa nabój by zakomunikować, że łucznik to wiatrówka, skoro każdy ogarnięty człowiek wie, że z wiatrówki strzela się śrutem i śrutem się ją ładuje. Chuja wiesz, gówno masz nie życie, liczyłeś na wirtualne piwka, bo prawdziwymi nie masz okazji się najebać. Zdychaj w gimnazjum tardzie pierdolony.
Zgłoś
Avatar
ZmianaNicka 2013-08-08, 22:08 1
@ostatni
czyżby co w dupce utkwiło?
Zgłoś
Avatar
NeverLie2Me 2013-08-08, 22:11 4
DarthV napisał/a:

Śrut "Diabolo" o ile dobrze pamiętam. Chociaż jak kiedyś bawiłem się wiatrówką to wolałem strzelać "pędzelkami"



Dokładnie śrut Diabolo, to do długiej. Czym są pędzelki nie wiem. Więcej natomiast strzelałem z Crosmana C31 i tam jest ŚRUT kulkowy.

No i tu mamy przykład, że z małpą, człowiek nie wygra:
ostatni napisał/a:

Tym zjebanym obrazkiem tylko potwierdziłeś, że jesteś niedojebanym gimbusem, który chciał błysnąć zasłyszaną gdzieś historyjką. I nie pierdol, że używasz słowa nabój by zakomunikować, że łucznik to wiatrówka, skoro każdy ogarnięty człowiek wie, że z wiatrówki strzela się śrutem i śrutem się ją ładuje. Chuja wiesz, gówno masz nie życie, liczyłeś na wirtualne piwka, bo prawdziwymi nie masz okazji się najebać. Zdychaj w gimnazjum tardzie pierdolony.



Ja do Ciebie spokojnie, żebyś skończył napinkę, bo to czy był to śrut, naboje artyleryjskie czy jaja Twojego ojca, to było najmniej ważne w tej historii. Ale ni chuja trzeba cisnąć dalej, bo się ma styropian zamiast mózgu i racjonalne argumenty nie trafiają. Dosłownie jak z małpą, nic nie zrozumie, obrzuci gównem i jest zadowolona z siebie.

P.S.
"Wirtualne piwka" nie są moim priorytetem. Chciałem się podzielić, moim zdaniem, ciekawą historią. Zrobiłeś z tego napinkę i pierdolisz o tym gimnazjum jak byś miał z tym problem. Po 18. roku życia już nie musisz tam chodzić, to nie prawda co Ci matka mówi.

P.S.2

Nie użyłem słowa nabój specjalnie, chodziło oczywiście o ŚRUT. Kogo to uraziło, zabolało i poczuł się z tym źle, przepraszam. Mój błąd, nie chciałem nikogo urazić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie